tehnodez

MMA Paton VDI Mini 150A, INGCO 180, Fubag iq 180.

11 повідомлень у цій темі

Вітання. Хочу купити компактний зварювальний апарат, щоб:

1) Щодо надійний

2) Запалював і тяг електроди з основним покриттям типу уоні 3)ну більш-менш м'яка дуга, іноді доводиться варити тонкий профіль 1(очень редко единичка) 1.2мм та гнилі труби електродами 2.5-3. Тому що б не дуже сильний, виржений гарячий старт, ну що б дуга була ну більш менш комфортна і дозволяла варити тонкий метал (1-1.2) і гнильє дуга дозволяла бажано щоб

 

Варто вибір між трьома зварювальними апаратами

1) Патон (здається) 150 міні що без екрана, як найдешевший патон. (Патони вони хороші, але дорогі, тому дивлюся на модель Paton VDI Mini 150)

2) Fubag 180 iq Я працював Fubag-ом, але серією IN IN мені сподобався, але серія IQ дешевша. Тому дивися на неї.  Однако коштує стільки ж, скільки і патон vdi 150, але габаритами більше, щоправда, там і 180 ампер. Мені потрібний компактний.

3) INGCO (Total) 180. я їм не працював, не знаю я ці ingco\total, але він найдешевший і його дуже рекомендують знайомі та продавці.  Він (INGCO) найменший, найкомпактніший, і найдешевший. Але я сумніваюся у його амперажі, у його надійності та як він працюватиме з базовим покриттям? Хоча дешевше за патон і фубаг.

 

Дякую вам величезне, здоров'я, світу. З наступаючими (настали) святами, тих святкує.

ingc.JPGingco.JPG

res-784bb28e930613c74eca42e21c5a57bc-450x450-et00-2342-2500x2500.jpg

Змінено користувачем tehnodez
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Схиляюся до патона, мені патон подобається і електроди вони гарні роблять. але не подобається ціна. Але у Ingco по паперу характеристики такі ж 1 в 1, але ціна нижча.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

..

pat1.JPG

pat2.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ССВА і Атом не розглядається?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nero написав:

ССВА і Атом не розглядається?

немає у нас ссва ни атома нема. я надав те, що є більш-менш пристойне і в межі мого бюджету. інше чи галимий Китай чи дорого-дорого. О! У нас ще ресанта 220к в цю ціну входить! але ресантами майже не працював. Дуже мало знаю.

 

З одного боку дуже хочеться купити патон. працював патоном 200 серії еко, дуже він мені видужав. але з іншого боку, INGCO маленький, компактний у долоні вміщується-сунув у кишеню та пішов працювати.

 

 

Змінено користувачем tehnodez
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, tehnodez написав:

але з іншого боку, INGCO маленький, компактний у долоні вміщується-сунув у кишеню та пішов працювати

Дуже скептично ставлюся до таких "апаратів".

11 година тому, tehnodez написав:

Fubag 180

Теж саме що й гусь мі. Дуже дорогий ремонт (зазвичай у пів ціни нового). Комплектуючі дешеві, з мінімальним запасом "прочності" але складний в в ремонті для непідготовлених. Силові елементи smd монтажу.Часто "мастєра" на них відривають стойки, перегрівають відривають дорожки. Після чого його на донора чи в утіль.

11 година тому, tehnodez написав:

Патони

В патонів монтаж деталей по проще. Але самі деталі силові рази в 2 дорожче. Сама діагностика в офіціалів була 500₴. 

Що патони, що гусі(фубаги) варять добре. І з процесорним управлінням мають регулювання гарячого старту. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, tehnodez написав:

немає у нас ссва ни атома нема

Було б краще брати безпосередньо у виробників.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гаразд,  дуже схиляюся до патона.

Скажіть будь ласка чесно:

1) як він варить тонкий метал? Саме мається на увазі профільні труби з товщиною стенду 1.2-1.5 мм. (метал у нас дорогий, народ беруть що дешевше)

2) Як він варить гнилі труби? Я іноді й сантехніку варю. І ось знаєте буває таке-свищ, і щоб його заварити, пропалюєш поки не дійдеш до живої стінки, а потім звідти наварюєш назад в центр. Коротше пояснив, як зміг.  Як із цим у вді 150?

3) Наскільки я знаю патони нормально варять уоніями, іноді раз на сто років треба щось приварити уоніями або 7018 тлт цл.

Напевно це психологічний потяг, адже патони, іжи, всякі ВД у мене асоціюється з чимось кондовим, надійним, зі знаком якості від військ-прийомки. Сподіваюся не разочарусь

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, tehnodez написав:

варить тонкий метал?

Нормально. Але. В мене PRO серія. І на роботу такий же купляли. Його плюс, що можна налаштувати під себе майже все. І гарячий старт, форсаж, пульс, ВАХ. Чи повимикати все. З економ серією справи не мав. 

Ще для РДС, як варіант, непоганий SSVA 160-2, варить м'яко, але важкий, габаритний, має менш налаштувань, проте дещо дешевший від патон вді 160pro. Але так же, має можливість дооснастити згодом протяжкою, і буде напівавтомат.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гусь 165, в мене також процесорний (на кнопках). Має регульований гарячий старт (0-40%), але без регулювання часу його дії. І Купував років 6 тому за 1000₴ б/в. Нового, за ті гроші (коштує як той же патон про серії) я б не брав. Це чисто побутовий апарат. Крім того, потребує дуже акуратного з ним поводження - після падіння може добре так поламатись. А вам, як я розумію, для роботи?

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, gesichtslos написав:

Гусь 165

Переплутав fubag iq 180 з fubag in 160. Вибачаюся.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку