7 повідомлень у цій темі

Цікавить скільки реально може служити виріб з такого пластику і на скільки виріб з цього пластику чутливий до води, якщо буде контактувати з нею час від часу в продовж 2-4 годин?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я про АБС и ПЕТГ знаю, у меня умных горшков для цветов напечатано, Года два уже. Немного подтекало, помазал дихлоретаном, перестало.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мильниця, надрукована з PLA HT (Monofilament випускає) - вже другий рік нормально себе почуває, але друк був з заповненням 100%

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прочитайте в інтернеті про цей пластик там написано що він повністю розкладається в грунті так як основним компонентом являється крохмал кукурузи, також пластик чутливий до ультрафіолетового випромінювання. Особисто я друкував з такого пластику табличку з номером будинку на поштовий ящик, слугує на подвірї вже протягом трьох років але я її в декілька шарів пофарбував з аерозольного балончика. Тому якщо наважитесь реалізовувати свій виріб саме з цього пластику то раджу його чимось захистити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, владос1300 написав:

Прочитайте в інтернеті про цей пластик там написано що він повністю розкладається в грунті 

В умовах компостування протягом N років))

Не знаю, як з водою, але тримачі інструменту в маслі живуть вже роки три, і їм нічого не бракує 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

то я роздумую над 3d принтером, є наче непоганий бюджетний варіант але він тільки з PLA працює, PLA з одного боку плюс, не засмічує довкілля, пишуть що в землі розкладається за 2-3 роки, з іншого боку постає питання а як довго він прослугує в якості корпусу плаваючої моделі чи літачка. Так як мені погратися, потренуватися і розібрати то корпуси моїх саморобок довше 1-2 років жити не будуть, а якщо буде дуже вдала модель, то я би її повторив в дереві та металі. Тож думаю розглядати на PLA чи шукати щось інше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, nand1024 написав:

то я роздумую над 3d принтером, є наче непоганий бюджетний варіант але він тільки з PLA працює, PLA з одного боку плюс, не засмічує довкілля, пишуть що в землі розкладається за 2-3 роки, з іншого боку постає питання а як довго він прослугує в якості корпусу плаваючої моделі чи літачка. Так як мені погратися, потренуватися і розібрати то корпуси моїх саморобок довше 1-2 років жити не будуть, а якщо буде дуже вдала модель, то я би її повторив в дереві та металі. Тож думаю розглядати на PLA чи шукати щось інше.

Чому так вважаєте, що тільки з PLA працює?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку