Дядя_Уеф

про клавішу керування шурупокрутки Bosch PSR 10,8 Li

9 повідомлень у цій темі

Доброго дня шановне панство!

Дісталася така викрутка без зарядного. Усе працює. Ну зазвичай відкрив подивитися, та зарядити аккуми. Зарядив. Автомат перестав заряджати на 4,12В. Малувато, але нехай. Дивлюсь він усередині жирний якийсь. І найбільше жира на кнопці керування. Думав з редуктору натекло. Подивився у середину перемикача напрямку обертання, а у середині якийсь прозорий гель. А тепер питання знаючим людям? це що така технологія тепер з"явилася, заповнювати порожнини у контактних коробочках гелем, що б не підгорали контакти і не залітала у середину пиляка. Я до того ніколи не бачив такого методу, завжди усередині вимикачів сухо і порожньо було?  І що думаєте мені з тим робити? Мити отой увесь гель, чи так назад і скласти до купи?

І ще питання. Для чого оті два хомути на редукторі ? один металевий ,з дроту, а інший пластиковий чорного кольору?

1708341388279.jpg

1708341388295.jpg

1708342321308.jpg

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

І що думаєте мені з тим робити?

Не трогать!

Перестанет работать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Перестанет работать.

Я туда пысок свой всунул, из-за того, что туговато крутился диск , об выступ которого движок проворачивает контакты. Но он все таки крутился. Интересная штука получается. Погуглю эту тему поподробнее.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

об выступ которого движок проворачивает

 

это https://bosch.epos.ua/catalog/?ELEMENT_ID=157074&iblockID=4

какой номер того диска?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, softm написав:

какой номер того диска?

Да это этот шуруповерт. Диск этот своего номера не имеет. Там есть номер 4 над ним платка без номера и из-под нее выглядывает кружочек.

Так  вы не знаете про то что там за гель применяется. Или это мне что то мерещится?

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, Дядя_Уеф написав:

Да это этот шуруповерт. Диск этот своего номера не имеет. Там есть номер 4 над ним платка без номера и из-под нее выглядывает кружочек.

Так  вы не знаете про то что там за гель применяется. Или это мне что то мерещится?

 

не знаю, разбирать свою пару таких стремно, если честно,работает.Один вторую жизнь имеет, а второй первую... но тема волнует, бо вдруг екнется ...

 

Судя по всему вы пишите про переключатель направлений, который вероятно там организован электрически.

 

 

Screenshot_97.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, softm написав:

Судя по всему вы пишите про переключатель направлений

Ну да про него родимого. Там внутри ламельки крутятся, по типу галетного переключателя, и меняется направление вращения. и это все содержит какойто прозрачный гель. Это так задумано, или он откуда то извне натек и его надо вымывать оттуда? я пока собрал его назад с "гелем".  Все вроде б то работает.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Честное слово, первый раз слышу про гель в переключателях.

и как он мог натекти туда... тогда загадка настоящая.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Короче собрпал с гелем назад. Работает и слава богу. Но вопрос интересный. Я в Ютубе в роликах с гелем не встречал тоже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку