San1084

Новий житель 1м61 в майстерні.

2 повідомлення у цій темі

Всім дтброго вечора. Прикупив я собі трохи більшого верстата в помічь Тв-6м. Стояв він в кунгі, але працювали на ньому. Забрав із свіжою стружкою. Коли приїхав як завжди не було задньої бабки. Але як виявилось її просто зняли, щоб не сперли. Токарний в рідній фарбі. Двигун  4кВт і вже 4АМ. Хоча в товариша стояв більшого габариту з алюмінієваю обмотаою. 

Як виявилось він був підключений і я його перевірив, поганяв швидкості, автоподачі. За таку ціну мене повністю все влаштовувало. Тепер він стоїть у товариша поруч з моїм фрезером 675. Верстати чекають переїзда до моєї майстерні. Але вона маленька, що приходиться щось продати, щоб інше поставити на його місто. 

Фарбувати його не збираюсь. Хочу замовити засіб для очистки двигунів, бачив у тік тоці продає мужик, що про автівки постійно розказує і сміється про них. Відмию від мастила яке не витирали роками і буду працювати. От тільки табличка різьб стерта. Та на ручці перемекання швидкостей набите якесь .... Товариш сказав можп виготосити нову на ЧПУ, але потрібен зразок. По розмірам. В мене мабудь набиті тільки повишені? Замовляти на олх готові не знаю які, поки не відмию. І боюсь що вони зачухаються швидко. 

Тепер трохи фото мого 1м61

20240311_130131.jpg

20240311_151001.jpg

20240311_100907.jpg

20240311_130203.jpg

20240311_151005.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 напишите мне на почту дам свой номер пофоткаю пришлю на вайбер таблички если надо Почта: [email protected]

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку