Gotic748

Допоможіть знайти паспорт на 67К25ПФ2-0 с ЧПУ Heidenhain TNC135

15 повідомлень у цій темі

Слава Україні!

Всім вітання, цікавить електросхема на фрезерний верстат 67К25ПФ2-0 с ЧПУ Heidenhain TNC135, попався мені такий але рідна шафа була розкрадена то знайшов шафу від ЛЮМО але потрібна електросхема щоб переробити шафу ЛЮМО на Heidenhain TNC135, буду дуже вдячний. Для зв'язку Viber/Telegram +380636692160 Діма. Якщо хтось хоче продати, розгляну варіант купити, дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Днепровский написав:

Дякую, але така в мене є в паперовій версії. Потрібна схема для хайденхайн, стійка в мене саме така. Але шафа від ЛЮМО, виходить треба обидві схеми щоб зростити електрофашу ЛЮМО зі стійкою хайденхайн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А лінійки у Вас які?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

привіт.  є 121 версія. може підійде? в ті роки -  радянські -  була сама розповсюджена версія. до речі, є докази, що була саме 135 версія?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

121-ша шла не тільки на німецьки верстати, а, по моєму, й на радянські деякі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, jenkins написав:

А лінійки у Вас які?

Доброго дня, лінійки хайденхайн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, Алексндр написав:

привіт.  є 121 версія. може підійде? в ті роки -  радянські -  була сама розповсюджена версія. до речі, є докази, що була саме 135 версія?

Привіт, так стояла саме 135-та. Маю штатну шафу та цю стійку на пульті. Знаю людей, які працювали на ньому точно був з 135-ою. Уточню в електронщика чи підійде 121 версія.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Gotic748 написав:

Доброго дня, лінійки хайденхайн

 

вони бувають різні по типу сигналів, чи це рідні лінійки разом з tnc135 що і стояли на станку?  TNC135 перевіряли, робоче?

Спробуйте пошукати паспорти на інші станки які були з TNC135 (MAHO MH 400 P, Микрон WF3 ...) у них у всіх схема повинна бути однотипна, бо сильно залежить від самого TNC135. Та і у станків тих механічний конструктив схожий - один двигун подач і муфти, різниця в основному в управлінні шпінделем ( зміна обертів )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так і я Жж говорю, що на МАНО400,600,800,МMICRONWF3 стояла версія 121. У мене ж є паспорти на них.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, jenkins написав:

 

вони бувають різні по типу сигналів, чи це рідні лінійки разом з tnc135 що і стояли на станку?  TNC135 перевіряли, робоче?

Спробуйте пошукати паспорти на інші станки які були з TNC135 (MAHO MH 400 P, Микрон WF3 ...) у них у всіх схема повинна бути однотипна, бо сильно залежить від самого TNC135. Та і у станків тих механічний конструктив схожий - один двигун подач і муфти, різниця в основному в управлінні шпінделем ( зміна обертів )

Доброго дня, так лінійки дійсно хайденхайн. Електронщик знайшов схеми на саме таку конфігурацію 67К25ПФ2,0, може комусь потрібно бо буду робити скан копії, також є інструкції по роботі з TNC 135 на 67к25 ПФ2,0

, Алексндр написав:

так і я Жж говорю, що на МАНО400,600,800,МMICRONWF3 стояла версія 121. У мене ж є паспорти на них.

Дякую, знайшлися потрібні схеми, якщо вам потрібно то можу скинути, як приїде електронщик.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, jenkins написав:

 

вони бувають різні по типу сигналів, чи це рідні лінійки разом з tnc135 що і стояли на станку?  TNC135 перевіряли, робоче?

Спробуйте пошукати паспорти на інші станки які були з TNC135 (MAHO MH 400 P, Микрон WF3 ...) у них у всіх схема повинна бути однотипна, бо сильно залежить від самого TNC135. Та і у станків тих механічний конструктив схожий - один двигун подач і муфти, різниця в основному в управлінні шпінделем ( зміна обертів )

Саме ЧПУ працює, точніше вмикається і видає сигнал що нічого не бачить, телевізор світиться. Єдине переміщення лінійок не бачить, але електронщик каже, що це через те, що схема не працює на верстаті

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю як саме воно повинно бути в 135, але в 155 на екрані нічого не міняється поки станок не приїде в "домашні" положення по всім координатам. Тобто після подачі живлення жмемо старт щоб їхало по Х в початок, потім ще раз кнопку старт щоб по У поїхало, ну і по Z. Після цього переміщення будуть відображатись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Gotic748 написав:

Доброго дня, так лінійки дійсно хайденхайн. Електронщик знайшов схеми на саме таку конфігурацію 67К25ПФ2,0, може комусь потрібно бо буду робити скан копії, також є інструкції по роботі з TNC 135 на 67к25 ПФ2,0

Дякую, знайшлися потрібні схеми, якщо вам потрібно то можу скинути, як приїде електронщик.

Привіт! буду дуже вдячний за послугу. Якщо будуть питання по паспорту 67К25ПФ2-0 - то в мене є варіанти Іркутск та Вільнюс

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, jenkins написав:

Я не знаю як саме воно повинно бути в 135, але в 155 на екрані нічого не міняється поки станок не приїде в "домашні" положення по всім координатам. Тобто після подачі живлення жмемо старт щоб їхало по Х в початок, потім ще раз кнопку старт щоб по У поїхало, ну і по Z. Після цього переміщення будуть відображатись.

Зрозумів, напевне і тут так. Будемо пробувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку