korak

Токарний патрон

12 повідомлень у цій темі

#342370 Опубліковано: (змінено)

Доброго дня. Дістався такий патрон , вперше такий бачу. Цікаво де застосовувались такі і які переваги/недоліки порівняно із звичайним 3-хсателітними

Фото-1159.jpg

Фото-1158.jpg

Фото-1152.jpg

Фото-1150.jpg

Фото-1154.jpg

Фото-1155.jpg

Змінено користувачем korak
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вроде как такое было в комплектах УДГ. Лучшая повторяемость установки когда одна точка затягивания. Высокоточный.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Одна точка затягування це правило у знаючого справу токаря чи кого там. Й вона як правило навпроти кулачка №1.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#342373 Опубліковано: (змінено)

Я не претендую на експерта, просто висловлюю свою думку з приводу однієї точки затягування.

Не знаю хто таке вигадав аде думаю що це хибне судження .

Посудіть самі кулачки затягує не сателліт а равлик(улитка) і їй всеодно за який сателліт ви її крутите.

А ось про те що Юрій сказав про знаючого токаря то так це частково вірно АЛЕ, токар затискає заготовку ставлячі її завжди на перший кулачок.

Тобто щоб перший кулачок був в нижній точці патрона і тут хоч не хоч а завжти першим крутиться той сателіт що навпроти першого кулачка, але не сателіт відігріє роль на точність втановлення а перший кулачок.

А чому випускались патрони з одним сателлітом можу припустити що банальна економія, менше свердлить менше сателлітів виготовлять.

Але ж можливо балансування матрона порушене буде і ось тут дійсно такі патрони найчастіше використовували на ділильних головках і поворотних столах бо швидкісь обертання геть ніяка.

Так що до підвищенної точності відношення немає ніякого, навпаки з трьома сателлітами балансування вище.

Змінено користувачем Острозуб
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Высокоточный.

И скорее всего стальной судя по разрешённым оборотатм.

Имею такие диаметром 100 мм, они не хуже польских. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#342376 Опубліковано: (змінено)

, Острозуб написав:

Посудіть самі кулачки затягує не сателліт а равлик(улитка) і їй всеодно за який сателліт ви її крутите.

 

, Острозуб написав:

але не сателіт відігріє роль на точність втановлення а перший кулачок.

Александр Вы не правы!!!

Пара сателит-улитка, это прежде всего коническая передача, которая испытываетт значительное отжимающее усилие направленное по оси к центру вращения улитки строго от приводящего сателита. Соответственно люфт между улиткой и её осью вращения будет выбираться под глом 120 в зависимости от того какой сателит используется. Но не забываем что улитка с одной стороны шестерня, а с другой спираль Архимеда. Так вот спираль то же смещается, а с ней и все кулачки отклоняются от центра расточки. 

Змінено користувачем Stebium1
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Острозуб написав:

А чому випускались патрони з одним сателлітом можу припустити що банальна економія,

Экономия очень призрачна учитывая необходимую балансировку, а они таки отбалонсированы идеально!

Естественно говорю на опыте имеющихся у меня. 

А вот защита от мудака/дурака/рукожопа идеальная!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так аот спираль то же смещается, а сней и все кулачки отклоняются от центра расточки. 

Все завьязано на равлику як не крутіть,

Якщо його посадка в патроні прослаблена то він буде тіліпатись туди суди .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Острозуб написав:

Якщо його посадка в патроні прослаблена то він буде тіліпатись туди суди .

Я не говорю уже о том что существует износ узла, но и в новом узле в любом случае есть определённый люфт, а значит есть и смещения.

Так что зажим нужно существлять одним кулачком. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну добре хай буде пр вашому.

Але тоді чому ще й досі випускають патрони з трьома сателлітами?

Якщо з олним сателлітом самі плюси.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Три сателіти зручні тільки при зміні кулачків. 
бачив багато кіна в ютупі, чувак чомусь там вчить, потім ставить залізяку в патрона, обтискає її кожним сателітом по черзі а в кінці ще дотискає останній важелем з труби)))

В мене нажаль нема нового патрона, але ті що є дають биття при зміні сателіта десь 0,1-0,2.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Острозуб написав:

Але тоді чому ще й досі випускають патрони з трьома сателлітами?

Мабудь це простіше і економічно вигідніше, ніж балансіровка односателітного, о чому вже писав.  

 

4 години тому, Stebium1 написав:

Экономия очень призрачна учитывая необходимую балансировку, а они таки отбалонсированы идеально!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку