newengine

Пользователи
 • Продажи

  21/5
 • Покупки

  8/5
 • Публикации

  852
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

newengine last won the day on 21 августа 2018

newengine had the most liked content!

Репутация

158 Отличная

О newengine

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 28 июля

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Яготин Киевская обл
 • Имя Пользователя
  Станислав

Посетители профиля

1 341 просмотр профиля
 1. в станок была заложена возможность установки пилы и патрона, или Вы меняли вал и довешивали всё остальное?
 2. Дякую, що зважили! Якої потужності у Вас двигун і на скільки обертів? (В мене стоїть не рідний, 1500 об/хв і дуже слабий, ледь дихає)
 3. Що стало причиною купівлі цього станка? Імпульсивність і жадібність.Тягну в нору все, що можу собі дозволити з думкою: "спробую як воно працює, не сподобається- продам". Врешті все розставляється по різним куткам і періодично звідти дістається. Що стало причиною зайнятись столярною справою- просто цікаво, але до комерційної столярки, боюсь, діло не дойде так як розумію, що для цього потрібна купа нормальних станків ,багато вчитися, багато працювати. ФПШ-5 в мене був! Ох я й намучився з ним! Весь кривий, косий, особливо той рагульний механізм підйому стола- жах! Пів дня виставляєш столи, випадково стукнеш дошкою по столу і всі налаштування коту під хвіст... продав його бджолярам Є в мене думка як модернізувати цей фуганок: достатньо підняти вал проставкою 8мм, на столи прикрутити зверху плити потрібного розміру (бачив на ОєЛїКс продають нові шліфовані столи товщиною 8мм різних розмірів) і легко можна збільшити загальну довжину столів до 1200 або й більше. Зважаючи на монументальність цього малюка таку модернізацію він легко переживе. Також можна замінити вал на новий з можливістю встановлювати пильний диск та патрон для фрез, поставити сталевий лист потовще між фуганком та тумбою зробивши фрезерний стіл з боку патрона, нагородити стіл для розпилювання,і т.д, і т. п., далі політ фантазії... Дякую за інформацію! Цей станок настільки простий, що й питань по його конструкції майже не виникає, але паспорт всеж таки цікаво було-б глянути.
 4. Загальна довжина столів 720мм, два ножа шириною 160мм. Двигун ще не з`ясовано. Вага станка кіл зо двісті,якщо не більше! (Поки я його дотащив, прогнув в машині днище, зламав возика, зірвав собі спину і ледь не відкинув копита!) Наводжу йому марафет, чищу, змазую, буду фугувати, але поки не знаю що доведеться ще й столярною справою зайнятись!
 5. Вітаю , спільното! Може хтось щось чув про фуганок ФЛ16-М? Гугл взагалі нічого не показує, а станок такий існує!
 6. Як варіант: половину товщини пустити в стружку на фрезері чи токарному.( стружку продати:)
 7. Сьогодні у фрезера був гарний настрій!
  всё гуд, спасибо!
 8. сильно ржавый? И что за прорезь в отверстии с конусом?
 9. скорее всего хвостовик цангового патрона изготовлен из Сталь45, плюс Ваша 40Х- для сварки не лучший материал, надо будет нагреть хорошенько обе детали, сварить, и медлено охладить, а- то подкалится и потом затруднительно будет обработать в чистовую. Планшайбу посадить на хвостовик с уверенным натягом, вся надежда будет на это соединение, а сварка только для поддержания штанов. (это моя думка, возможно в чем- то ошибаюсь)
 10. Если из цельного куска будете делать то материал без разницы, лишь бы станок смог обработать.
 11. переделать на шарикоподшипник- не вариант?