Frezchik

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  11/4,91 (полученные отзывы)
 • Публикации

  109
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

О Frezchik

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

360 просмотров профиля
 1. Так я з вами згоден, дякую за инфу.. в них дуже вдалі кольори получилися! а от цікаво якого типу ці краски? вониж стійкіші врази від автомобільних до сколів!
 2. Якщо актуально заберу перостат моторчик ПД-6 лед ленти релюшки РПУ-2
 3. Думаю актуальніше буде якісь технічні таблиці з різьбами, сверлами, поадки і.т.д чи то тех плакати різного жанру раціональніше буде ніж календарі)) я за!
 4. Приветствую всіх, хто читає дану тему)) виникло питання по покрасці свого фрезерного, хотів би просвітлитись тут в знающих людей, хто якою краскою красить свої станки, і наскільки практично? яка більш стійка до хім... та механічних пошкоджень? розглядаються всі типи красок)) бажано з фото станка прикріпити привітствується тої чи іншої краски))
 5. Наскільки мені відомо в нас хлопці з СТО для полів замовляли краски спіціальні для бетону в бочках марки Краска ЭП-755, або підвищеної ізносостійкості з отвердителем ЭП-7100 але перед нанесенням цих красок треба пройти Эпоксидная грунтовка для бетонных полов.
 6. Якщо мова йде про бюджетні Емалі, то свої 5-коп вставлю тут, вдруг комусь стане внагоді. Такий самий случай був з цією "ЗЕБРОЮ" хоч основна краска з зовні станка Автомобільна акрілова 2К, але подумав "Зебри" для внутрішньої покраски деталей та полості станка піде і Эмаль ПФ115, як оказалося по факту краска сохла 7-суток при температурі 13..15С* крашену поверхню можна було брати руками, але ногтем здиралася як пласталін, хоч глянець був присутній! і ше 7сут.. до сихало ,тобто повне отвердіння краски вже при 30...40С* Ще зауважив такий момент, якшо Зебру розводити сольвентом як по інтрукції то вона ніяк не висохне за 24-год при 20С* як вказано на бадоні треба як мінімум 30С* ато і більше тоді і глянець залишається як скло)). Якщо в приміщенні не дуже тепло, я для більш швидкого висихання, і схватування фарби добавляю розбавітель 647 тоді час висихання скорочується в районі 3..4 дні при 10...15С* інші фірми по фарбам ПФ115 не скажу не пробував! це тільки що стосується зебри))
 7. Так станки візуально дуже схожі, але кріплення гайок в них, в різних місцях знаходяться))
 8. Дійшло діло до розборки верхнього вузла консолі, чи то коробки, о тут і стопор..)) паспорта нема, тому ніяк неможу зрозуміти порядок як відєднати гвинт подачі від корпуса верхньої консолі)) вже 100-разів обігав станок, і ніде нема хочаб якогось вікна чи отвору щоб можна було відкрутити гайку от ви свій станок розбирали, може памятаєте порядок розборки?
 9. Я так розумію метчики комплект? 1-2№ ціна за комплект?
 10. Ні я бачив креслення вашого шпинделя! я мав на увазі чи маєте креслення від 6Б75В щоб порівняти!
 11. От цікаво! до фрезерної голови 6Б75В підходить? у вас случеєм нема чертежа?
 12. Здоров хлопці, хтось має паспорт до цього танка?
 13. По мікрометру проміряли, розбіжність яка получилася? і шліфовалась ленійка на станку як? паралельно ходу стола, чи чуть розвернута була?
 14. Кріплення стола между центрове 50мм? і яка приблизно вага?
 15. Цікавить розмір між отворами кріплення на фланці