vivaia

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  33
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

vivaia last won the day on 7 декабря 2018

vivaia had the most liked content!

Репутация

21 Нулевая

О vivaia

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Луцьк
 • Имя Пользователя
  Андрій

Посетители профиля

458 просмотров профиля
 1. Отже, 1,2- Roma, 3- vollyt, 4,8- ZubTech 5,7,9-Кудибин якщо помилився, то виправте. 6,10-якщо до понеділка не заберуть ,то поїдуть до дідька в Запоріжжя на реінкарнацію (ха-ха).
 2. я мав на увазі автомобільний вентилятор охолодження антифризу, великий ,діамертом близько 50 см
 3. номер 8 ваш, адресу в приват
 4. добре ,номер 9 за вами пишіть адресу
 5. позиція 3 за вами, адресу пишіть в приват
 6. Доброго вечора , віддам у добрі руки потрібні комусь речі . Відправка Делівері вітається ,бо до НП далеко йти. 1)Корпус комп'ютера 2) корпус 2 3) вентилятори 24 вольта 4)вентилятори 12 вольт 5)плафони без ламп 6)двигун і шестерні від старого принтера 7) залишки світильника 8)двд - зламана петля , а так працює. 9)корпуси прожекторів. 10)залишки прикурювача.
 7. Доброго вечора. Докину до обміну пневмоциліндри.
 8. Доброго вечора ,хотів би планшет, буду дуже вдячний.
 9. Дякую, сокиру маю (3 штуки) ,пульт в обміні разом із мотором і контактором( пункт 6 одним лотом)
 10. Вітаю Шановне Товариство. Бажаю обміняти свої залізяки на Ваші залізяки. Так як весною починаю будуватися , то будуть актуальні наступні речі: самовирівнюючий лазерний рівень , ручну циркулярну пилку (паркетку), а також інший будівельний інструмент. Розгляну різні варіанти також з моєю доплатою. 1)газовий різак новий 2) двигун з редуктором від конвеєра каси супермаркету 3) редуктор -1 4)редуктор-2 5)редуктор-3 6)двигун з редуктором постійного струму 12 вольт з пультом керування ,контактором.Знятий з авто підйомника ,можна застосувати для лебідки. фото всі мої ,за вимогою зніму відео по будь-якому пункту. 7)вимикач маси з запобіжником 100 ампер і кабелем 75 мм2
 11. Доброго дня. Трубки , що є на ринку не підходять - бояться масла. Хороший варіант це трубки із старих пральних автоматів (стоять на пресостатах, прозорі і гнучкі ) ,але на маслостійкість треба перевіряти. Ідеальний варіант- трубки з пневморозподілювачів низького тиску ,добуті з радянського обладнання,для швейної машини саме те.