vivaia

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  10
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

О vivaia

 • Звание
  Участник
 • День рождения
 1. Доброго дня. По швейці цікавить мала механізація (приспособи,окантовувачі,спец. лапки) ,промислові машини для хутра(скорняжна) ,для спуску краю шкіри, оверлок 4-нитковий в будь-якому стані. Запчастини до 823,2823,1852(комплект голковий на 7-8 мм),грайфери на ці машини. Цікавить двигун mitsybishi limi stop z ,а особливо позиціонер для нього,сервоприводи,різне обладнання- пропонуйте. Маю невелику швейну майстерню,займаюся дрібним пошивом спецодягу,перетягуванням м'яких меблів,автосалонів так що машини всі різні.
 2. Доброго дня,3823 цікавить. Який стан і що за неї(одну)Ви хотіли б із мого заліза. Маю ще багато чого.
 3. Доброго вечора. Пропоную на обмін різне залізяччя та інші предмети.Цікавить різне промислове швейне обладнання(швейні машини ,приводи,позиціонери) запчастини до нього .Стан обладнання може бути різним.Обмінник по можливості буде поповнюватись.В першу чергу цікавить такий позиціонер. у цікавить позиціонер
 4. Не бідність формує підхід до справи а здоровий глузд .Почніть моніторити місцеві металоприйомки та швейні виробництва, заведіть знайомства з наладчиками швейних машин - знайдете все що забажаєте за ціною брухту .Ціни на олх не показник і зовсім не відображають реальної ціни.
 5. Всім гарного настрою. Зінгер як і 22 не передбачені для важких матеріалів але запас міцності у них колосальний. Шити будуть навіть 3мм. фанеру, питання як довго і якісно. Знайти живу 22 зараз проблемно , легше вже 862 . Шкода що автор не вказав що буде шити і в якій кількості бо від того залежить правильна відповідь.
 6. В мене компресор на горшку з самсунга вже 8 років.Ресивер з фреонового бачка він же і відстійник масла.В системі присутній вологовідділювач і автоматика.Повітря на виході сухе і без масла,компресор обслуговує пневмостеплер і пульвер 0.5-1 мм.фото скину якщо кому буде цікаво.
 7. А як бути коли раз в рік приходить клієнт і хоче безготівковий розрахунок ще й хоче %, може є сенс зробити тзов юрособу(з одним директором), хто в курсі які зараз нюанси тут?