Дядя Уєф

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  135/4,97 (полученные отзывы)
 • Публикации

  2 263
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Дядя Уєф last won the day on 16 октября

Дядя Уєф had the most liked content!

Репутация

234 Отличная

1 подписчик

О Дядя Уєф

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Дніпро
 • Имя Пользователя
  Сашко

Посетители профиля

2 114 просмотра профиля
 1. Прохав зачинити тему. Не зачинили, то ще тут попишу. Чомусь пропала можливість прикріплювати зображення до постів. Хто знае як це полагодити? Якщо хто хоче деталі виготовити, то одписуйтесь у ПП, та дзвоніть 0972318192 Олександр.
 2. Я поки що не стикався щільно з проблемою, але опосередковано чув, що очерет тепер дефіцит , А у тіх у кого е плантації очерету, врожай вже проданий на 5 років неперед.
 3. Думал, что нашел ичполнителя, но не тут -то было. Hebb123 один раз ответил по телефону , сказал, что может сделать все за цну меньше, чем тут за одну штуку выкатывали, а потом все. Конец связи, полное погружение. Но я не о том. За время работы этой темы она себя изжила. И количество и чертежи деталей и вообще как я все это себе представляю, претерпели существенное изменение. А т.к. не умею редактировать предидущие посты, то тему закрою, а открою новую. Следите за рекламой
 4. Отдельно губка есть. В сборе подвижного суппорта нет.
 5. А чому не круглого робили. Металомісткість значно меньша, та й шви набагато коротші. І теплоізолятору меньше потрібно. До речі який тиск зазвичай у теплоаккумуляторі бувае? Я б розвантажував у атмосферу. Щоб меньше металу витрачати, а за ним і собівартість зменьшуеться.
 6. Можу вам спіральки з труби намотати , якщо буде потреба.
 7. А можно параметры кулачков обмерять? И размеры под посадку какие?
 8. Почав читати про пропіленгліколь, то виявив, що гліцерин також використовують для виготовлення аніфризу. Цьго в мене торхи е. Буду єксперементувати як він з сіліконом себе веде. От і е заняття на зиму .
 9. Попадае під карний кодекс. В мене такого досвіду немае, але я інтуїтивно теж кручу носом, та більш зхильний до розчину єтанолу у воді. Хоча досвід такого розчину був невдалий. Маю саморобні пальники зварювальні з охолодженням рідіною . Використовував для них сіліконові трубочки. Так от той сілікон так сильно пропускае через себе єтанол, що за пару місяців там залишается сама вода, яка ще й зацвітае ( бо трубочки прозорі), та ті водорості забивають фільтр. Потік рідини припиняется. Якби трубочки примінити з того, що не пропускае єтанол, то то б була перемога.Але де те брати не відомо. Тут насилу сіліконові надибав за астрономічною ціною, і вийшло наприкінці всеж фіаско. От тепер маю надію на Треба поекспериментувати. Буду шукати де його узяти можна, та як відрізнити від єтіленгліколя.
 10. А на какой он основе? Дайте намек если вам известно?
 11. Ну написано на нем 300х100х127 все таки. У меня у самого такой есть. Купил на базаре за 70 гривень,на всякий случай. Так же как и вы задаюсь теми же вопросами, т.к. случай не наступает. Вернее крутилку для него все никак не смастырю.
 12. А шо когда были живы, то завод брал одну фрезу в заточку? Та даже и не одну, все равно никто не оказывал этих услуг.
 13. А где вы ее покупаете? Или надо самому добывать?А она вечная или разлагается со временем? Интересно почему в ней ничего не заводится?
 14. Еще раз перечитал ваш пост внимательно. Не понял почему 99 процентов , а не 100 ? Насколько я понимаю, то тут еще никто не остался на всегда. Или я недостаточно информирован?