robo-new

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  28/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  731
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

robo-new last won the day on 31 мая 2018

robo-new had the most liked content!

Репутация

254 Отличная

1 подписчик

О robo-new

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Вінниця

Посетители профиля

3 413 просмотра профиля
 1. Железо с понижающего транса ТОСА1500 вход 380/220 выход 220/127/12 , родные катушки безкаркасные , каркас делал тот кто перематывал а внешний вид и толщина щёчек каркасов как-то не внушает доверия . Если катушки не залиты а значит не зафиксированы относительно магнитопровода , то во время сварки вполне могли двигаться относительно железа , что и привело к тому что каркас обмотки протёрся и провод первичной обмотки коснулся магнитопровода . Как бы не пришлось всё мотать по новой .
 2. Посмотрите как дата пропечатана на фото с жёлтым , имхо само фото отзеркалено .
 3. Почитайте , можливо нові ідеї з"являться , або виникне бажання повторити якийсь із приладів 2005.pdf
 4. Я й не кажу що воно не працює , я про безпеку . Про те що в майстерні завжди є шанс пошкодити ізоляію дротів , котрі лежать на підлозі а потім пролити на них каву . А прислухатись до поради чи ні то особиста справа користувача .
 5. На всякий випадок я б не використовував цей інструмент в приміщеннях де на педаль чи її дроти може потрапити волога . Мав досвід переробки такої педалі для управління більш низьковольтною моделлю , котра управлялась вручну , регулятором на блоці управління ( вмонтував у її корпус змінний резистор з системою важелів ) . Так от , в оригіналі педаль ввімкнена в розрив одного з дротів по котрому подається 220В . Всередині педалі керамічний корпус котрий має по довгій стороні наскрізний круглий отвір , заповнений графітовими таблетками . З однієї сторони ті таблетки впираються в нерухомий контакт а з іншоі через пласку пружину на них передається зусилля пропорційне натиску на педаль , пласка пружина це другий контакт ( от такий собі змінний резистор ) , коли нога з педалі знята ланцюг розривається . Відповідно всередині педалі і в дротах , котрі йдуть до неї присутня фазна напруга або напряму або через обмотку двигуна .
 6. Мені більше подобаються аудіоспектаклі , монотонне безбарвне читання краде 90 відсотків задоволення від прослуховування . Для прикладу в першому файлі фрагмент аудіоспектаклю а в другому звичайної аудіокниги . ayrish1.mp3 ayrish2.mp3
 7. іноді , для того щоб зрозуміти чого варта людина , достатньо перекинутись з нею кількома фразами у першій відповіді на мій коментар Ви лише нахамили у другій відповіді уже "вы" замість "Вы" не буду продовжувати спілкування , тим більше не я один вважаю це недоцільним ( коли я писав свій перший коментар Ви були в ігнорі у одного з користувачів , коли пишу цей - уже в двох , ну що ж я буду третім )
 8. Нумо , здивуйте мене чимось новим у "схемі запуску" "низковольтки стойки"
 9. А може низький рівень кваліфікації ремонтника ? При відсутності напруги на виході блоку живлення перше що перевіряється - наявність напруги на вході , цілісність запобіжника і термістора . П"ять хвилин і несправність локалізовано .
 10. девіз таксистів : " каждому пассажиру по мягкому месту"
 11. краще ноніус розмітити щоб 0,05 ділити на 5 частин , менше сотки на діаметр то вже перфекціонізм
 12. Якщо адгезія фарби до матеріалу колби погана ( а так мало б бути ) , то можна спробувати в ультразвуковій ванні почистити .
 13. Это случайный дубль , или есть отличие от второго такого же лота ?