robo-new

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  18/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  382
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

robo-new last won the day on 19 мая

robo-new had the most liked content!

Репутация

123 Отличная

1 подписчик

О robo-new

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Вінниця

Посетители профиля

1 475 просмотров профиля
 1. Такий варіант не проходить ?
 2. ROD 430 , ROD 436 натиснути тут
 3. І після редагування .... Який поворот сюжету ! Такий варіант я навіть не зміг уявити ! Знімаю капелюха !
 4. або що продається в лоті на цьому скріні ? один "набір кулачків" не з одного комплекту чи все-таки один "кулачок" ? якщо перше , то чому на всіх фото один і той же кулачок ? якщо друге , то чому в назві лота і в описі слово "кулачки" ?
 5. добавлю малюнок на той випадок якщо лот відредагують
 6. У гілці про шахраїв знов "почистили" корисне замість того щоб розглянути проблему у внести в правила корективи і чітко прописати як правильно оформити лот . Наприклад що продається у цьому лоті ? набір індикаторів це плата з п"ятьма індикаторами чи шість плат ? логічно - шість плат , але ціна 30 гривень і "на ринку продавці можуть послати"
 7. А оце ( я так думаю ) його товар на нашій барахолці
 8. 2 nkp життя річ складна і не завжди вкладається в рамки правил , приміряйте ситуацію на себе допустимо ( тільки не ображайтесь ) , що продавець Ви і залізяку оплатили Вам , але вона лежала неділю у передпокої , це дістало Вашу дружину і та винесла її на смітник , чи залізяка лежала в гаражі і коли Ви прийшли , щоб забрати і відправити її то виявили що замок зламано і усе , що можна було винести ( з тією залізякою включно ) дивним чином зникло з полиць Як би Ви вирішували цю проблему ?
 9. скляна трубка на жовтому тримачі - ротаметр трубочка зліва від нього схожа на гаситель зворотного удару полум'я в ящику пара гумових пробок із штуцерами ( для колб з різного розміру шийкою ? ) також є місце під трійник як на фото якась лобуда з хімлабораторії
 10. Перечитуємо ( переглядаємо ) класику тиц
 11. А я впевнений що ні , тим більше що основна робота вже зроблена ( всі знижки на контролі ) , залишається лише посортувати .
 12. Так може не так складно в меню сортування зробити ще один пункт "товари зі знижками" з сортуванням за датою знижки і всім буде щастя?
 13. А чому дивують ? У такому ж корпусі є польовики ( із тих , котрі я використовував особисто ) котрі витримують імпульсний струм у 160 А . Тобто вивід спроможний пропустити через себе і такий струм . Гляньте просто уважніше в даташит , там вказано що довготривалий струм 49А він витримує при умові , що йму забезпечать температуру не вище 25* . При температурі в 100* максимальний струм падає до 35 А , а при температурі 175* взагалі ніхто не гарантує його працездатності . Причому мова йде не про температуру радіатора а про температуру на границі радіатор - металева підкладка до якої приклеєний кристал ( для ізольованого все ще гірше бо добавляється пластик в цей тепловий перехід ) .