• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

robo-new

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  23/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  551
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

robo-new last won the day on 19 мая 2017

robo-new had the most liked content!

Репутация

162 Отличная

1 подписчик

О robo-new

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Вінниця

Посетители профиля

2 246 просмотров профиля
 1. Мені синенький один 238+1 = 239
 2. Нікому з роботодавців то не цікаво , кожен намагається витиснути з робітника все що можна і заплатити поменше Приклад з 80-х , на завод привезли перші віччизняні 16К20Ф3 із стойками Н22 ( хто не в курсі - дві здоровенні шафи з платами на 155 серії і зчитувачем програми з пефострічки ) . Ніхто толком їх не знає , всі вчаться інженери писати програми , наладчики налагоджувати , оператори працювати а ремонтники ремонтувати . Я скажу більше - то були перші станки , тому і виробники теж вчились їх робити . Я працював оператором , обслуговував два таких монстри , котрі більше простоювали на ремонтах чим працювали . Вільного часу хоть відбавляй і шафа з документацією по командах програмування поряд стоїть , почав потроху читати і затягнуло , зробив кондуктор щоб отвори в стрічці набивати , трохи почитав про режими різання , заточку різців , і почав освоювати програмування на практиці , освоїв команди котрими не користувались інженери і мої станки взнали що таке діагональні переходи , я навчився вибирати оптимально точку программного нуля , оптимізовувати траєкторії і відповідно перевиконувати план . Зарплата виросла майже вдвічі , правда ненадовго , через місяць вдвічі зрізали розцінки і я знов отримав свої 140 . Я трохи образився і знову змінив програму , і знову отримав за 200 , знову зрізали розцінки і напарник з протилежної зміни підняв кіпіш що неправильно пораховано час обробки деталей і план виконати неможливо ( він то користувався стрічками від технологів ) . Технологів запросили до станків разом з нормувальниками , ті з секундомірами засікали час обробки деталей , цокали язиком і розводили руками . Розцінки назад не вернули а закінчилось тим що ті деталі відмовлялись точити всі крім мене . Програми я змінювати не перестав , але план більше не перевиконував , просто більше половини робочого часу читав книги . Приклад з 2000-х , міні заводик , купа обладнання котре працює по дві зміни , усе це підключалось ким попало , про розподілення нагрузки по фазах мови нема , усе розведено смиками з купою скруток причому пари мідь -алюміній майже правило , обслуговування зводиться лише до шприцування підшипників усе то час від часу ламається , ремонтників кожен раз викликають зі столиці , платять скажені гроші , відрегулювати щоб обладнання давало нормальну повторюваність результату нема кому . Вмовили мене підти до них наладчиком , за пару місяців навів порядок в електриці , практично повністю переробив проводку в цехах , контур заземлення , ще за чотири майже повністю перебрав обладнання і воно запрацювало , вніс декілька пропозицій по самому процесу . І все , у мене стало менше роботи , тому що обладнання працює . І почалось то я виконую роботу кур"єра , то вантажника , то черговий по складу . Після того як запропонували виконати роботу сантехніка я звільнився . Не розуміє начальство що якщо працює налагоджувальник то це означає що не працює обладнання а якщо курить то з обладнання все ок .
 3. РЧВ понизить не тільки оберти а й струм споживання , захист спрацює , тому так як говорив vadim1986 , вентилятори на 0,12А і резистори 100 Ом 3 Вт паралельно до них .
 4. Якщо надумаєте продавати стану в чергу за різцетримачем .
 5. пара силових хомутів GBS M 97-104/25 SK приварених до жестяної гільзи на контактну зварку вирішать проблему ( причому спочатку одіти гільзу на трубу 100 мм , виставити хомути , затягнути потім приварити , центровка буде автоматом і розібрати двигун запросто коли буде потрібно ) . таких
 6. я ничего не говорил о самых образованых , новобранцы как новобранцы , кроме того нельзя быть специалистом во всех областях но учитывая мудрость , что талантливый человек немного талантлив во всём , обучаться такой человек будет в разы быстрее кроме того командир заканчивал военное училище где его обучали методам и отбора персонала , и обучения , и управления
 7. Не понял , т.е. ответственный, исполнительный, имеющий способности к обучению просто обязан быть неуправляемым ?
 8. Ага , і ще ті , на кому висить кредит , тому правдами і неправдами нас заставляють вляпатись у це . Наприклад під соусом "енергозбереження" , утеплюємо багатоквартирний будинок за кошти власників квартир , немає коштів - бери кредит .
 9. А що Вас так дивує ? Коли Він поступав ПТУ досвіду в нього було нуль цілих хрен десятих , з того чим його начиняли на заняттях в майбутній професії знадобиться від сили 5% , і як він мав визначити що йому потрібно а що шлак ? Хочете отримати спеціаліста під Ваші задачі - знайдіть вмотивовану людину і навчіть тому що вона має знати . Дуже давно , коли я проходив службу в армії ( зв"язківцем ) я одного разу спостерігав як мій командир взводу відбирав із новобранців своїх майбутніх підлеглих , він вишикував їх і задав перше запитання : " Радіолюбителі є ? - два кроки вперед ! Вільні , всі іші за мною " , потім було ще багато запитань отим іншим , відсівались нові і нові кандидати і в результаті залишилось двоє котрі і продовжили службу у нашому підрозділі . Я ніяк не міг зрозуміти чому одразу відсіяли тих , хто вже практично готовий зв"язківець і запитав командира чим же йому не догодили радіолюбителі , на що він відповів , що професії він і сам зможе навчити , тому для нього , як командира підрозділу , важливіше щоб людина була відповідальна , старанна , мала здібності до навчання і була керованою . А від радіолюбителів можна всього чекати , вони і систему пуску ядерних ракет розіберуть , щоб добути деталі для збірки детекторного приймача .
 10. є діаметром 1,6мм і 2,0мм ( заміряв штангенциркулем по лаку ) без шовкової обмотки
 11. Вибачайте , не маю можливості редагувати свої ж повідомлення , тому добавдю так
 12. Швидше за все у Вас не вистачає трансформатора котрий позначено як Тр1 на схемі