robo-new

Пользователи
 • Продажи

  28/5
 • Покупки

  0/0
 • Публикации

  747
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

robo-new last won the day on 31 мая 2018

robo-new had the most liked content!

Репутация

262 Отличная

1 подписчик

О robo-new

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Вінниця

Посетители профиля

3 658 просмотров профиля
 1. Я можу виготовити , але боюсь що поштові витрати зведуть нанівець усю вигоду . Краще знайти виконавця у своєму регіоні , але якщо не знайдете кращого варіанту - звертайтесь , допоможу .
 2. Щиро дякую Freddy за подарунок . Окрема подяка за те , що не полінувався сам запакувати , чим заощадив мені гривень тридцять . Деякі продавці , заробляючи на продажі товару , вважають що упаковка то не їх обов"язок , а Freddy навіть подарунок запакував сам , причому дуже ретельно . Знімаю капелюха !
 3. Звичайно , якось так :
 4. Я мав справу з такою , зовні як близнюки
 5. А то нічого , що при діаметрі отвору в середній деталі 18мм товщина її стінки усього 4,5мм ?
 6. Не зовсім так , проблеми з намоткою тороїда виникають лише при малому розмірі осердя а в мене тор розміром 320х240х60 . Мені здається , що проблема намотати близько 300 витків на нього значно менша від проблеми як втиснути обмотки в вікно ШЛ . Тим паче , що вторину обмотку я планую намотати багатожильним кабалем схожим на МГТФ тільки розміром з мізинець . Тобто багато мідних жил в декілька шарів обмотаних фторопластовою плівкою а поверх ще й шовкове обплетення . до речі , щоб домотати чи розмотати обмотки на тор , його якраз не потрібно розбирати , тобто він виграє перед ШЛ .
 7. Дійсно , я не врахував цей момент , а якщо взяти до уваги те що трансформатор я буду мотати на тороїдальному осерді , то без силового дроселя буде зовсім погано . Ну що ж , прорахую можливість втиснути і силову обмотку , в крайньому випадку викину декілька шарів заліза з внутрішньої поверхні осердя чим збільшу площу вікна .
 8. В.Я. Володін у своїй книзі описував джерело струму до напівавтоматичного зварювального апарату котре може забезпечити зварювальний струм 60-:-180А при напрузі 17-:-23В , з регулюванням зміною кількості витків первиної обмотки . В тому джерелі було використано дросель намотаний на залізі ШЛ25х32 . У трансформатора ОСМ-0,25 залізо ШЛ50х32 , я думаю воно має забезпечити струм більше 200А .
 9. Якщо автору теми нецікаво , то я був би вдячний за такий подарунок . Якраз стягаю комплектацію на напівавтомат , для дросселя було б дуже добре .
 10. по п. 4,8,9 свій запит знімаю
 11. маю комплект зворотніх кулачків на 160 TOS , є зворотні некомплектні на 160 патрон СССР , можливо пошукати і комплект , має бути лишній поворотний центр з КМ3
 12. цікавить п. 4 ( залишки точила "Темп") п. 8 ( галетний перемикач ) а також п. 9 ( електроклапан ) стану в чергу
 13. Дякую , але мене настільки захопила ідея по впровадженню такого вентилятора в мій проект , що я не втримався та з самого ранку нагрузив своїх знайомих і це вже дало результат - маю декілька пропозицій , завтра піду на оглядини .