robo-new

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  22/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  450
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

robo-new last won the day on 19 мая

robo-new had the most liked content!

Репутация

137 Отличная

1 подписчик

О robo-new

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Вінниця

Посетители профиля

1734 просмотра профиля
 1. Осталось: 29 дней и 18 часов

  • Продажа
  • Состояние: На запчасти

  Рухома частина від слюсарних лещат з губкою 100 мм на запчастини , див фото , без претензій

  300.00 UAH

 2. А який сенс у жовтому кольорі окулярів ? Я здуру купив - не сподобалось , як у віртуальній реальності знаходишся ,через хвилин п"ять відчуваєш дискомфорт , викинув на смітник і купив з прозорими скельцями .
 3. Лот створено місяць тому , а поіхав у відрядження , відпустку чи , наприклад , до Вас у гості або , не дай Боже , захворів вчора ... Це життя , воно не вкладається в рамки правил .
 4. В 90-х в нашому місті досить часто вночі знімали гуму з авто , котрі стояли в дворах . Мій знайомий токар виточив спеціальні колісні болти , які без свого ключа не відкрутиш . Через декілька днів усі чотири скати порізали , причому поперек корду , образились напевно .
 5. 1 2 3 tomyshynets ось об"яви від різних перекупів
 6. Напруга "- 5 В" потрібна була для функціонування шини ISA , в нових материнках немає цієї шини і необхідність у цьому живлені відпала . Нові материнки навіть не моніторять це живлення ( а деякі не моніторять і "- 12 В" , які потрібні для функціонування СОМ порта ) . В материнках де немає інтегрованого СОМ порта можна і "- 12 В" не підключати ( а в деяких нових з СОМ-ом напругу "- 12 В" отримують за допомогою перетворювача з "+ 5 В"
 7. Так але відправник попадає на додаткове пакування , і пересил у дві сторони . За що ???
 8. О! Нова пошта - то окрема розмова . Замовляв я через ОЛХ екран до планшета , продавця в очі не бачив але поспілкувався по телефону , людина адекватна домовились що відправить з оплатою при отриманні , також попросив щоб Він сам запакував перед відправкою , продавець погодився . Відслідковую номер на сайті - доставка під вісімдесят гривень ну , думаю , підвів продавець , передзвонюю - ні , клянеться що все сам запакував причому дуже добре . Отримую посилку - "фірмова" коробка Нової пошти в якій щось всередині вільно переміщується якщо її обертати , причому розмір коробки ВТРИЧІ перевищує розмір екрану . Запитую навіщо було зроблено перепакування - відповідь нічого не знаю , пакували у відділенні де відправляли . Відкриваю коробку ( до речі з мякого гофрокартону ) всередині ще одна коробка ( пакування продавця ) розміром вдвічі менша за зовнішню з щільного картону ( як прессшпан товщиною 3мм ) і з десяток кубиків пінопласту котрі вільно перекочуються не фіксуючи вміст . Всередині малої коробки завернутий і "пупирчату" плівку в декілька шарів сам дісплей . На запитання чим Ваша говнотара краща від упаковки відправника відповідь : " У Вас же після оплата , Ви можете відмовитись від отримання ". І за що я маю підставляти людину на доставку в дві сторони і додаткове пакування Нової ? Заплатив 123 грн за все і описав все що я думаю про перевізника в книзі скарг , але я думаю ніхто її читати не буде , так легко мені її надали для скарги .
 9. Не зовсім так , точніше сказати - зовсім не так . Є різні варіанти оплати , Ви можете передати еквівалент вартості товару особисто , з рук в руки і ніяких додаткових комісій ніхто з Вас не вимагатиме , але Ви також можете вибрати інший спосіб передати суму вказану в лоті продавцю , наприклад переказати гроші через банк , оплатити через міжнародні платіжні системи , замовити доставку з післяплатою , чи відправити кур"єром і т.д. і т.п. , але при цьому Ви маєте розуміти що жоден із посередників не буде працювати задарма , і якщо Ви перекладаєте свої обов"язки по оборудці ( а саме ПОВНУ і своєчасну оплату ) на когось іншого то саме Ви маєте оплатити послуги цього посередника , або домовляйтесь з продавцем про те в яких долях буде розділена комісія за доставку коштів до бронювання . Тим більше що для продавця може вигідніше отримати гроші з рук в руки , наприклад при знятті коштів з карти "Універсальна" він втрачає 1% , при отриманні коштів через платіжні системи сві особистий час на поїздку в банк і оформлення документів . При послузі "зворотня доставка" це також додатковий візит у відділення перевізника . для продавців з великим товарообігом це не так важливо а для того хто продає раз на місяць - додаткова проблема і витрати .
 10. А я бачив результат після того як один чолов"яга притулився вечором до радіатора опалення п"ятою точкою , а кочегар в котельні видно щось не так нарегулював , Пухірець на пів булки ... А також чув страшилки по ящику про те як такі електропростирадла слугували причиною не однієї пожежі , іноді з летальними наслідками ... Я це до того , що коли людина спить , то багато її рецепторів відпочивають
 11. Ех , де ж ті Робін Гуди , котрі куплятимуть в дорогих містах дорого , а продаватимуть тут дешево ... Я сьогодні своїм очам не повірив , 110 фрез КМ3 по 3 гривні "викинули" в місцеву барахолку подумав , ось він , перший ... Робін Гуд !!! Потім виникла нова теорія , що акція , як на Аліекспресі на честь 11.11 А насправді продавець педалі поплутав - три фрези по 110 грн
 12. Гарна робота ! І реалізація запуску двигуна теж неординарна . Плюсую .
 13. можливо я зануда , але не в параллель а послідовно