инженер

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Публикации

  1 259
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1
`

инженер last won the day on 19 января 2018

инженер had the most liked content!

Репутация

201 Отличная

1 подписчик

О инженер

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Харьковская обл
 • Имя Пользователя
  Сергей

Посетители профиля

3 765 просмотров профиля
 1. Неправильно. Это и есть БОЛГАРКА. Были такие при Союзе. Сам имел честь ею пользоваться, только от одной фазы. Изначально она заточена под 380.
 2. Да, я именно эти имел ввиду. Есть некоторое количество ломаных полотен, которые хотел бы применить для резца. Нарезать узенькие канавки под стопорное кольцо. Дякую ! Роздивився фото, все тепер зрозумів. Скажіть, а хвоста зробили фрезою, чи підручними засобами ? Так , я саме про них. Ніяк не доходять руки зробити з них відрізний . Бачив в одного товариша. В мене також лежать пара таких полотен, і теж ніяк не дійдуть руки зробити різця. В мене таке враження, що поперечка дійшла до краю, і гайка вперлася в корпус каретки. Я ось завтра подивлюся на цю справу уважніше. А ще така думка з"явилася, що, мабуть, можливо повернути малу продольну на 90 градусів, і подати різцетримач вперед, цим самим підійти до центра отвору.
 3. Щось комп підглючив. Центровочних маю пару штук, то із ними стараюся бережно. Там у Вас ласточкин хвіст ? Скажіть, а чи не можна використати обломок полотна ножовочного по металу, в якості різця, коли потрібно прорізати вузеньку канавку. Закріпивши його в державці, як у Вас ?
 4. Я також вітаю Вас, а також усих форумчан ! 135-та в процесі відновлення, повільно із-за браку часу. В ній дійсно живуть павуки. 616-тий допомагає ремонтувати техніку, то йому не можна сачкувати. До речі, таке питання, з дозволу шановного автора теми. Зіштовхнувся з такою проблемою, що на токарному 1А616, при подачі різцетримача, поперечною подачею, максимально вперед, розточний різець не виходить на вісь шпінделя. Тобто, розточка малого діамтра неможлива. Треба тільки робити оправку. До цього розточував отвори від 40 мм, тому не мав проблем. Це що, такий конструктив токарного ? Хочу ще добавити, що я використовую замість центровочних свердел все, що може дерти метал. Це обломки звичайних сврдел, мітчиків, плашок. А центровочних маю пару штук
 5. Не-а. Никак нет. Не охота сейчас в гараж идти с фотиком. Имеется у меня такого типа, как на фото у @33vic . Правильно человек заметил, державка на все случаи жизни. Только сменные резечики затачивай по надобности.
 6. Мабуть, Жорік сьогодні керує парадом. Ну, то нехай. Приколіст, ти, - Жорік !
 7. Я можу знати, до чого цей дрібний шрифт ? Це комусь прикольно до свята, чи це збій програми ? ---в мене немає таких окулярів, щоб читати оту дрібну (релігійний термін, що має наувазі відстороненність від віри в надвичайне). Терпіння є, але воно не безкінечне...
 8. Гы-Гы... Так это я так делав ремонт в ванной. Только не вешав табличку, а замотав дверь шнурком... А сам в гараж. До сих пор слушаю......какой я хороший...
 9. ...дайтЕ... Вибачте, комп.
 10. В мене всі закутки ними одобрені... Дихати нічим. Я, мабуть, з них шубу пошию. Так я навчуся !!! Дайт тільки рецепта.
 11. Марсоход удачно отделил очередную ступень...
 12. Повезло хоч в чомусь. А в мене був кіт. Тільки "кролятина" мені не смакує. Хіба - що рукавиці пошити...
 13. АП-шка стоїть на 50А. При заявленій потужності 3квт. Лічильник стояв на 50А. (я особисто його купляв ) Застав РЕСовців на заміні лічильника, коли щита пломбували. Поставили на 5А. Придурки... Через місяць поставили на 50А. Той, що на 5А, я спалив. Були козаки після того, із РЕСу, хотіли замінити АП-шку на 5А. Сказав, що руки повідрубую. Дополмогло... Вже років 8 пройшло, більше розмову не заводять на цю тему.
 14. Похоже на испуганного кролика
 15. Есть видео на Ютубе, Вадима Лазутина . Хороший был человек.