• Объявления

  • softm

   Требуется помощь   06.12.2017

   У одного из участников нашего форума @ChDim трагедия. Болезнь сына требует дорогостоящей операции. Помогите чем можете. Тут, каждая копейка будет на счету. Более подробно -     

инженер

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  280
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

41 Нулевая

О инженер

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  харьковская обл
 • Имя Пользователя
  Сергей

Посетители профиля

336 просмотров профиля
 1. Доброе утро! Скажите, пожалуйста, как плотно должна заходить шпонка в планшайбу или патрон? С зазором или без, тоесть по 0. А ещё прикол - вчера достал из бумаги патрон, который был перемыт и собран неделю назад. После сборки всё работает, вращается... Вчера хотел вкрутить в него шпильки, ну и думаю крутну, а он как заклинил! Во дела. Крутил без шпилек, как только размотал. Прям мистика какая-то. Щас пойду разбирать.
 2. Дякую, порадували!..... В мене його також немає, прийдеться шукати. Ну це вже на потім.
 3. Доброго дня! Не підкажете, де найти оригінал? Я такі шпонки поки ніде не зустрічав.
 4. А я був би радий забрати всі залишки, якраз такі треба! Опоздав...
 5. Ще раз дякую всим небайдужим! По-перше, попрацювати сьогодні мені не дали. Я такий день називаю днем відкритих дверей. Колись така ситуація мене дуже сердила, але тепер я до цього відносюсь по філософськи - так на сьогодні зійшлися зорі Тільки замовк телефон, хтось зайшов щось запитати, тільки запитав, знову телефон... В такому випадку я серйозні справи відкладаю. Тому до станка підійшов, коли почало смеркати. Ну а по-друге, так виникла така думка. Я вирішив для перевірки проблемного вузла просто вставити шпонку і прогнати автоподачі, перед цим, звісно, перевіривши шпонпази на валу і черв*яку. Там все окей, а шпонки немає взагалі. Підібрав і поставив шпонку по розміру, включив станок, автоподачу і...О ДИВО, все працює! А тепер хочу порадитись - як думаєте, можна запустити в шпонпаз шпонку, щоб її краї виглядали на обидва боки, а потім ці краї позагинати. Для того, щоб поки-що нічого не розбирати.
 6. Дякую, панове!!! Тепер все зрозуміло! Щоб поставити цю шпонку, треба витягти вал? Цікаво, що з нею сталося? Після обіду попробую зняти вал. Ще раз дякую!
 7. Мої вітання! Сьогодні також трохи пошумів. Начебто все нічого, але виліз один косяк. Немає приводу на каретку від ходового вала. При перевірці автоподач виявилося, що їх немає. Перша думка була, що причина в муфтах зубчатих, або черв*яку. Але коли заглянув збоку до черв*яка, то побачив, що вал крутиться, а черв*як стоїть на місці. Виявляється, що немає зв*язку вал - черв*ячна пара.Тому до Вас запитання - там шпонка, чи як? Ніде не знайшов інформації, тому прошу, допоможіть! Як мені вилікувати цю хворобу?
 8. Вибачте, але мені не цікаво розвивати дану дискусію( фактично ні про що) Якщо Ви готові морально до покупки всякого барахла втридорога, то маєте та це право. І ще одне - в наш час на що хочеш зроблять десять чеків, будь воно хоч і тричі крадене. А справедливість і мораль для мене залишилися в СРСР. звідки я родом!
 9. За 50 - то ширпотреб, а за 150, так то ДОЛЬЧЕ ГАБАНО !
 10. Отвечу за себя - не плююсь и говорю в глаза - не нравится цена! Такое впечатление, что товар с позолотой, в худшем случае серебром покрыт! Еденичный пример - переходная втулка КМ-КМ, новый с хранения. Цена 50гр и 150гр у двоих продавцов. Товар один в один, что там- что там. Товар в нашей барахолке. Вопрос - почему так, и за сколько покупатель должен купить втулку? И таких примеров множество...
 11. Вот слово правильно подобрали - *лицезреть*! Я лично в барахолку захожу купить что - то, а не ... щёлкать (лицезреть). Я говорю за себя. А другие пусть сами своё мнение выразят.
 12. Не знал, не знал... У меня слова *18 век* вызывают какое-то почтение, что-ли...
 13. Невже це така проблема? Як на мене, то було б чим паяти, тобто наявність пропан-бутан - кисень -бура.Запитуйте у себе в окрузі в сварщиків.