• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

инженер

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  500
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

инженер last won the day on 19 января

инженер had the most liked content!

Репутация

76 Хорошая

О инженер

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Харьковская обл
 • Имя Пользователя
  Сергей

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

493 просмотра профиля
 1. От якраз і запитаю, а чи пройде старий смалець ? Практично те саме сало, тільки трохи видозмінене.
 2. Дякую! Вчитись ніколи не пізно.
 3. Зараз є таке свердельце для такого випадку. А зараз коротенько історію з радянських часів. Перед розвалом Союзу, по роботі, був в Білорусі, м.Гомель, на сільмаші. Приїхали ввечері, якраз смеркало, ну і треба було щось придумати на вечерю. Швиденько накриваємо "полянку", тільки розсілися, як підходе парняга років 30. "Здорово, земляки" - привітався російською. Ми його запрошуємо на чарчину, але він відмовляється, каже, що вечеряв. З"ясувалося, що хлопці -водії, із Курська, приїхали ще позавчора, І от цей парняга, який видно, що легенько "під шофе", нам каже - "ребята, я такой охотничий нож здесь вчера купил, обалдеть. Я вам сейчас покажу". Приносить, показав, дав потримати. Гарний, красивий, гострющий. Тоді бере того ножа назад, підходе до свого "КАМАЗа" ( а ми стояли за його машиною), і з усього маху лезом ножа лупить по залізному борту. Я думав, хана ножу. А він віддає його нам і каже " найдите зазубрину. А теперь попробуйте борт." На ножі хоть би хни, а на борту щербина, як від зубила. Каже, ножа купив за 15 рублів, самий дешевий. Були ще по 25 із гравіровкою на лезі, по 35 в чохлі шкіряному. На ранок дійсно, підійшов мужик, запропонував ножі. Наші хлопці, хто перший, взяли, а іншим він пообіцяв на завтра принести. Та так і не з"явився більше. Із слів продавця, ножі виготовлені із " коньковой стали", яку майстри - ножероби брали на заводі в Гомелі, де виготовляли ковзани для фігуристів та хокеїстів. Так я і приїхав звідти без ножа. Ось така історія.
 4. Та і я свердлю, тільки були і свердла зламані, і мітчик. Це до 6мм. Коварний метал. З дюраллю простіше працювати. Я мав на увазі в"язкий алюмінь. Ще в дев"яностих із алюмінієвого кабелю робили телевізійні антени на місцеве телебачення, із жил товщиною в палець. То я те сверління і нарізання досі пам"ятаю.
 5. Років десять назад знайомі хлопаки просять мітчик прогнати ( ПРОГНАТИ ) різьбу, на 22мм. Коротше, прийшов ...кінець мітчику. Як кажуть, до сили розум не потрібен. Алюмінь, як на мене, стрьомний метал. Маю на увазі свердлити і різьбу різати, малі діаметри.
 6. Доброго вечора! Дякую за ножі, дані для відправки я зараз скину Вам в приват. Зробити будь-які аналізи в мене немає можливості. А от з приводу матеріала для ножів, то чи не можна використати для таких цілей ресори автомобільні. Колись пробували свердлити, то в нас нічого не вийшло, прийшлося електродом пропікати. Я чув, балакали хлопці, що начебто непогані ножі з ресори получалися.
 7. В мене свояк шукає такі на подрібнювач гілок. Якби можна було б, то я йому сюрприз би приємний зробив. А так, щоб ці ножі просто перевести на ножі, то якось би й рука не піднялася.
 8. Вже не одне таке кіно крутили, але ні в одному не було гарного кінця. Я зараз свої спостереження викладу, то багатьом вони будуть знайомі. Продають десь щось недорого. Кажуть, якби пошвидше. Ціна приваблива. Звісно, з"являються покупці, починаються торги і...швидко затихають. Ото те, що відразу купив, то і твоє. Продавець, побачивши ажіотаж, лупить ціну. Покупці розбіглися... Потім знову чую ""продають десь щось недорого. Кажуть, якби пошвидше..." Знайомі слова?
 9. Як я розумію, трифазний транс? Менше нагрів двигуна?
 10. Дареному коню в зуби не дивляться, але отримати одну немає сенсу. Якщо хоч 5-10шт, то зовсім інша справа. Не відмовився б...
 11. 1а616 отпадает. Там 130 х 130мм. Остальное один в один.
 12. Здравствуйте! Посмотрите, похоже, не те фото попали.
 13. Пару комплектов взял - бы, если можно...
 14. В мого двигуна марки АОЛ2 вал ф28мм, та і вага побільше. Але питання в тому і є, чи досить навіть ф 30мм для круга 400мм. Воно помчить у невідомому напрямку! Звісно, що воно буде на масивній тумбі або підставці. Я мав на увазі без всяких шківів - ременів. Маєте на увазі, всередині вала?
 15. А в чому стрьом? Якщо все зробити по - людському. Чисто теоретично ? Двигун 2,2кВт, 1450об/хв. До речі, Ви не відповіли на питання