Fyva

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  85
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

11 Нулевая

О Fyva

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Краматорск
 • Имя Пользователя
  Владимир

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Да

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  30

Посетители профиля

137 просмотров профиля
 1. Там в приводах видимый красный, если не ошибаюсь, 650нм и всё. Или невидимый. Так шо зависеть будет от мощности. Я это имею ввиду. PS: я себе недавно китайские указки заказывал ради лазерных диодов, бо у нас одни голые диоды раза в 2 дороже выходят. А приводы с хлама никто за эти же деньги не отдаёт - лучше выкинут, чем дешево отдадут. Так что Вам с Mr-Proof повезло.
 2. Ех, то вже все зроблено/перепробувано. З підвалу 4 вихідних вентиляційних труби, 1 вхідна. Однієї вхідної малувато, але конструктивно добавити ще одну ніяк - кругом сусідні гаражі, окрім стіни де ворота, а там вже знизу немає місця. Тяга є. Зверху єврорубероїд, ніде не підтікає ні дах ні з землі, окрім сусіднього гаражу з дирками в стелі, там стіна у підвалі мокра. Але там нічого не вдієш, бо хазяїн не продає і не з'являється роками. Шлакоблок, але маєм що маєм. Коли температура у підвалі і зовні приблизно однакова провітрюю вентилятором крізь найдальшу трубу на видув. Підсушує, але взимку все повертається. Потроху буду експериментувати далі, але поки хоч консервація рятує.
 3. Не для образи, але щось тут не стикується По ділу - Вам потрібні DVD-RW приводи. Там досить потужні діоди. На 30 відсотках від номінального струму вже буде гарно видно, при цьому і деградувати і грітись практично не будуть. Тільки обережно з потужністю - такі діоди очі можуть попалити легко на номінальній потужності.
 4. То навчіть вентиляцію зробити, бо я за десяток років так і не навчився. Боюсь, мені прийдеться у Ваш перебиратися . Джерела потрапляння вологи - сусідній гараж без криші і, підозрюю, підземні води (кооператив у балці). Заморюся я його бігати гріти. Так немає машини .
 5. Про ціну - то написав відносно звичайної індустріалки. Біля сотні за 500мл спрей-банку плюс пересилка. В ній біля 200мл мастила, мабуть. Вважаю, не задарма, але й не задорого.
 6. Не зустрічав ні разу ні одного чисто СД щоб було промінь видно хоч якось.
 7. О... Про консервацію - то болюче питання, що я довго не міг вирішити. Але, схоже, вирішив! У моєму гаражі майже завжди вологість близька до 100%, отже все сухе залізячча за одну ніч ставало рудим. Чим тільки не мастив. Але ті мастила трималися від 2-3 днів до 2-3 місяців. Трохи проґавив змастити що-небудь і воно починає рудіти. Довго думав-шукав, але знайшов таки один варіант. Вже 5-й місяць це мастило не висихає і добре захищає від вологи. Навіть після використання залишається захисна плівка, хоч, звичайно, і зтирається з часом. Не буду тягнути кота за хвіст, але й не розцініть за рекламу - це лише мій спосіб. Тож, змастив консерваційним мастилом для зброї від ХАДО. У них є універсальне консерваційне мастило, яке трохи вигідніше і більше за об'ємом, але на час замовлення його не було і мені у чаті запропонували саме для зброї. Мушу сказати, річ не копійчана. Але коли іржавіє вімірювач за тисячі, то на цьому фоні не так вже й дорого. Особливо гарно виходить (і красиво також), коли це мастило нанести на оксидовані поверхні нового інструменту відразу після змивання заводської консервації. Бо заводська дуже липка і густа, заважає працювати. А це - майже VG-68 навіть на морозі в -7°. Забув дописати що воно у спреї, зручно наносити.
  Всё отлично. Я всем доволен.
 8. Контроллер тоже догадываюсь какой (Allegro). А вот что по выходам поставили аж самого заинтриговало - неужели транзисторы со встроенными датчиками тока ? Бо их отдельно не видно нигде. Разве что с другой стороны смд-шки плоские стоят.. Вот обратку платы интереснее увидеть
 9. В дипе то не по выходу а опта по входу HCPL2631 :-)
  Всё быстро и качественно. Учтены все мои пожелания. Спасибо за сделку.
 10. В мене хамелеон з лінійки Форте. Варю в окулярах, нічого не заважає. Зайців не ловив тьху-тьху. А от якось знайомий приносив на ремонт подібну від ДніпраМ. Вона полежала рік в темряві і після цього почала затемнюватись тільки до максимуму. Чомусь вилетів операційник ціною у треть маски. Скло було значно мутнішим ніж моє. Тож, вирішили, що придбати іншу буде кращє. А моя після року темряви перестає спрацьовувати з першого разу. Перевіряю завжди або запальничкою, або на економку подивитися крізь неї. Поклав на тиждень на світло, потім стало все гаразд. Думаю, маска, особливо дешева, то така річ, яку треба особисто дивитись і вибирати. Бо може бути мутна, з нерівномірним затемненням, з прозорими плямами, викривляти зображення, тощо. Маркування про якості фільтра на них є не завжди, та й не факт, що буде відповідати дійсності. Як я купив собі інвертора, спробував варити з комплектною "лопатою". Видно набагато краще (і чіткіше і шлак від сталі відрізнити простіше), ніж крізь хамелеона. Хамелеон потрібен більш для точних робіт, де важливо точно прицілюватися. Так що, думаю, якщо Ви раніше не варили, варто спробувати спочатку з комплектним фільтром. Якщо сподобається, то купити нормальну маску під звичайне скло для зручності. А хамелеон тоді придбаєте, коли ще підкопите. Зі святами всіх!
 11. Так у них уже всё, что надо, сошлифовано / спрофилировано. В своё время имел дело с ними для нарезания конических резьб на графите на автоматических линиях. В принципе, хорошая штука при массовом производстве. При серии обычная ЧПУшка с обычными резьбовыми резцами рентабельнее. А дома в принципе не нужна.
 12. Пс: якщо надумаєте брати дніпра, я б радив купувати саме у них на сайті, а не в розетці чи де-інде. Якщо-що, все-ж, простіше буде з гарантією, плюс у них безкоштовна доставка. Якщо не помиляюся, мені присилали наложкою безкоштовно. Ціни раніш були однакові, зараз не знаю. А там дивітся самі. І ще. Правильно "Інвертор, інверторний перетворювач", від "Інвертувати". З літерою "к" - "Конвектор", але то з іншої пісні. Вибачаюся за "умничання", але вже дуже дражнить..