• Announcements

  • sadmin

   Епоха толерантонсті скінчилась!   05/16/22

   Відтепер можна розміщувати в "Файлах" будь-яки описи верстатів, та все решта, що не підпадає під міжнародні умови авторського права (за винятком "ерефії" (звідти можна тягнути все)) і не йде в розріз з законами України.
   Наприклад: паспорти на верстати з "ручіпа", та інше.
   Всі файли будуть перевірятись на зміст модераторами.
   Тому: не поспішайте.
   Модераторів в нас і так не багато. (Але ті що є отримають подвійну порцію борщу і "потягнуть ...")

Андрей642

Пользователи
 • Продажи

  1/5
 • Покупки

  6/5
 • Content count

  307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
`

Андрей642 last won the day on November 23 2021

Андрей642 had the most liked content!

Community Reputation

190 Отличная

About Андрей642

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  Андрей

Настройки Барахолки

 • В отпуске до ...
  До кінця війни
 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

1484 profile views
 1. Так само. Зробили нам п'ять таких планок , а хєр його знає як їх впердолити. Цілик у ак , рпк вужчий ніж виступ планки та отвір х.з. куди. Може то на якись скс?
 2. Доповню. Без колосників буржуйка стає довготривалого горіння.
 3. З якогось там п'ятнадцятого чи щось таке року , а тепер самі знаєте який. video-fda229550b610b31fab7f967378bd61c-V.mp4
 4. Економіка в нормі все буде ок. Зброя нова і вистачить на всіх , набоїв є так що вистачить на фсю расію. На не пиздять ті священники.
 5. Чернівці)) ком.година таке враження , що тільки для місцевих. Цих "понаїхало" таке враження , що не стосується . Чи то тре трохи прикладом , чи класти на асфальт ? Їду після об'яви ком.години та тільки "імпортні" номери розсікають. Хто має знайомих , що втікли в Чернівці - попросіть їх бути трохи тихішими бо буде боляче.
 6. Обратитесь к Давиду - может ему попались томы инструкции к чпу. Я могу помочь по талмутам механики.
 7. То все будут игры . От автомата помпа сдохнет крайне быстро. Оно того стоит , чтоб сож подвел в самый "интересный" момент? Полотно ведь не подарочное.
 8. Для сож лучше помпу мешалку. Тихая , производительная (даже с избытком), живучая. http://ukrbeer.com.ua/komplektujuschie-k-oxladiteljam/pompa-nasos-meshalka-naruzhnaja https://prom.ua/p988539803-pompa-meshalka-dlya.html
 9. Полностью солидарен с Одесситом. Сомневаюсь , что люди будут держать печь больше часа для прогреть железяку. Перед покраской еще отпесочить нужно , а это тянет за собой защиту всяких направляек и посадок от пескоструя.
 10. Фартухи показали свою дієздатність - направляйки чисті.
 11. Шановне панство , доброго всім. Вирішив провести ревізію "поперечки" свого фрезерка . Все перемив , перешліфував один клин , трошки поправив недолуго придуманий затиск та думаю собі : скільки я маю це все вичухувати постійно від мілкої стружки та іншого бруду (захист всього рухомого спасає тільки від великої стружки , а все мілке лізе в направляйки , клини...). Якщо пішла вже субота на ревізію - най вже вся піде на цей верстат. Вирішив зробити шкіряний захист направляючих та ще знайомець підігнав пару клаптиків шкіри не грубої (десь 4мм) - всі зірки зійшлись )))) Вроді щось нормальне вийшло. По колонні верхній кронштейн можна переміщати , болти з найм"ягшого гвозділину направляйкам шкоди не завдадуть . Нижні кронштейни приварив до захисних планок супорта поперечки. Все відкидається для прибирання без проблем. Можливо будуть незручності з корбою , но то таке. Рахую , що воно варто тих декількох годин роботи.
 12. Взял на Али частотник с входом на три фазы 4квт. из самых недорогих. При тесте на движке 4квт/1500об. без нагрузки (шкив без ремня) - стрельнули ключи Фсе и потом мост на входе (эффектно с разлетом кучсков). Настройки все правильные , силу тока даже обрезал. Вскрытие показало , что ценник заставил китайцев урезать в схемотехнике все , даже защиту ао перегреву и перегрузке , ключи на 1.5квт не больше. Подороже частотники с Китая (Дельта , Хи) держут параметры более норм.
 13. Присобачил вфг с отдельным приводом на хобот для +/- координатной сверловки и начал замечать , что шототутнетак - икс с игреком по углам не всегда сходится . Нашел , что полабился клин на игреке (не так давно подтягивал)....
 14. Поздровляю. Как у Вас обстоят дела с клиньями осей? На моем поперечка , как сама попускается , такое впечатление. Вроде подтянул , проверил - все гуд . С пол года не интенсивной работы и опять люфтит. Выработки не вижу , контрвинт клина знаю . Впечатление , что регулировочный винт сам отпускается. Такого не наблюдали?
 15. Там таки сеточный токосьемник , пружина могла подьустать (твердого знака нет на клаве,блин). По хорошему - прикупить в тырнете новую свечу. Еще может теряться липесричество по схеме аж до селенового столбика .