Андрей642

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Публикации

  215
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4
`

Андрей642 last won the day on 13 августа

Андрей642 had the most liked content!

Репутация

121 Отличная

О Андрей642

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Черновцы

Посетители профиля

961 просмотр профиля
 1. Десь має бути АСТ-Т , але старий як гівно мамонта. Знайду - вділю для експерементів. Напишіть в особисту переписку куди відправляти.
 2. Хлопці , не починайте сварку . Кращє проконсультуйте чи згодиться десь катетометр в-630 .Ось такий : http://standart-m.com.ua/izmeritelnyj-instrument/katetometr-v-630
 3. Те саме питання задєте собі і ви. Будівля має шість бетонних стовпів десь 350/350 мм. , на них буде опиратись кран. Будував з розумінням , що там будуть жити верстати (не розумів , що такі). Хлопці таку тему почали , що страх бере . Мікрони , нанометри товщина цівки з комариного прибора(і так щоб комарик в дитинстві хворів та прибор був недоразвинений) - тут би щоч палець не прої...ти))))
 4. Чим займається власник старенького москвіча/жигуля в неділю , якщо планів нема ? Вирішив трошки відмити портал від осаду років . Зо три літри бензину (теж його не полюбляю , але Калоша скінчилась) , зо три години часу - портал таки зеленіє . Це попереднє відмивання від великого гівна , а далі по плану вихідного дня : звозити жінку в магазин (цілий тиждень щось їсти тре) та постояти коло мангалу . Він буде файною залізякою (то пари бензину в голові).
 5. Вложений лишних не потянет и только лучше будет. Пенопласт или пенофол , или иной демпферный материал .
 6. Щось виходить й у неука рукожопа - за пьять годин (то разом з обідом , відпочинком , пиздяченням по клаві) щось таки вийшло. Ми в трьох : старенький рівень , olkogr (дистанційно) та збоченний рукожоп (потім щє Багіра підьєдналась (без неї ФСЕ , ОЙ ФСЕ)) змогли нарівняти диво з Одеси. Виставив на три опори (міг зразу на чотири класти) виставив , перекатив супорт на середину , щє нарівняв , потім поклав середні дві опори , знову побігав рачки з рівнем та ключами . Похибка в межах 1/4 поділки - так лишаю до понеділка , а там перевірю куди втекла чи нє бульбашка рівня. Станина досить збита , міцна або супорт легкий (не більше 0.5т.) - при русі супортом (станина на 4 опорах з країв) рівень відхиляється не билше ніж на 2 поділки. Якщо перекрутити опору посередині - прогин не більше одної поділки , а далі відривається від інших опор. Якось так.
 7. Ви кращє запросить його до себе. Меньше танців з бубном буде.
 8. Это кошка. Она не пострадала. Амулет двора(священная корова).
 9. Фотками описал. Был вполне себе пол под станки до 3 т. , все было хорошо . Прошло время (с четырнадцатого аж по двадцатый), шило в одном месте привело к приступу гигантомании и режь , долби , копай и лей потолще. Не повторите мою ошибку . Посчитайте , что вы сможете засунуть в габариты своей мастерской помимо 1к62 (теги не сильно видно) и тогда принимайте решение о толщине пола.
 10. Слушна порада , дякую. Якось так почав. Вже виявив , що один кут фундаменту занадто низько - роблю підкладки з вісімки. Поганяв рівень по направляйках - станина добре тримається купки . Прогин на бульбашку рівня не впливає , а може здається поки що.
 11. Придумал себе "развлечение" на субботу - начать выверку станины . И сразу кипа вопросов носителям знаний и опыта : А как эту матрешку выставить ? С чего начать (с 0.5л. не предлагать ) ? Имеем : десять клиновых опор ( я в четырех могу заблудится) , ебала на 4 т. и я - неуч в тщедушном тельце на 0.08 т. Из мериловки есть уровень на 0.05мм. без проверки и аттестации (по моим замерам брешет на пол деления ) , линейки на метр и на два с половиной (по моим обмерам условно ровные - щуп 0.02 не лезет (самый тонкий на хозяйстве ). Имею хотелку выставить "первично"(более менее ровно) , чтоб не искривило железяку пока она ждет продолжения танцев с бубном. С откудыва начать ? С середины или с края ? С какой стороны подойти , чтоб не изобретать велосипед ? В инструкции все поместилось в не информативных полторы строчки . Прошу советов.
 12. Давід , буде якісь кран для монтажу ? Як плануєте збирати до купи тв16 свердлилку ? Про виставлення станини , стола розмірковували ?(стане в нагоді)
 13. По хазяйські! Мої вітання ! До дощів вселення ?
 14. Делайте , как у меня. Только особо гламурные токарники не удержутся
 15. Мне или повезло , или я станков не видел. Нет закрученных молотком болтов или зубилом притертых поверхностей.Может на стадии регулировок танкеток и всякого такого одесситы забивали но изготовление на уровне прибалтов не ниже.