• Оголошення

    • sadmin

      Кріпта   26.04.24

      В нас новий спосіб поповнення балансу - через кріпту.
      Через лот. на довільну кількість USDT TRC20.
      Посилання - в розділі "Підтримати"

дублер

Користувачі
  • Продажи

    0/0
  • Покупки

    0/0
  • Публікації

    150
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Репутація

25 Нульова

Про дублер

  • Звання
    Постійний відвідувач
  • День народження

Персональна інформація

  • Стать
  • Країна
    Украина
  • Імʼя користувача
    дублер

Відвідувачі профілю

1 098 переглядів профілю
  1. До речі цемент марки 400 обхожу десятою дорогою і вам раджу.
  2. Подскажите, чем можно бюджетно и быстро залить бетонный пол в цеху, чтобы он не создавал пыль? Вроде как предлагают жидким стеклом? Спасибо По перше а чому підлога пилить --Відповідь--підлога пилить тому що її залили раствором із цемента маркою 400 -(в цементі марки 400 цемента немає там тільки шлак ,а шлак висипається дуже швидко і не тримається як підлога підлога стає як пісок , а пісок як би ви не красили все одне висипеться. ) Для того щоб було добре треба прогрунтовати підлогу грунтовкою глибокої пропитки кілька разів ,а потім взяти цемент марки 500 або 600 ,700 розвести 1х1 з піском і зробити 1см чи більше стяжечку ,а коли цемент підсихати буде ще чистим цементом потрусити зверху та гладілочкою розгладити і буде все гуд.
  3. AIL Дуже сподобалось як ви застосували компьютер для точення дрібних деталей . Треба й собі щось таке зробити.
  4. Якщо наші кулібіни в АС Приводі так само роблять то я вибираю двигун постійного струму це набагато проще та надійніше.
  5. А поясніть будь ласка якщо в майстерні є 380 в то навіщо вам частотник як по мені то це головна біль тільки я поставив собі частотник 3,3 кВт -АС Привід Дніпровський він чотири роки просто лежав ,а потім я таки найшов час та підключив його .Він пропрацював часів 5-8 і почав весь час вилітати захист системи ER 10 (перегрузка по току) написано що це ,або переналаштовував меню ,або згорів двигун .Переналаштовував разів 5 не допомогло що робити далі не звестно тут станок потрібен хоч криком кричи ,а він не запускається аж ніяк .Якби в мене було 380 в в майстерні цього вистачило б з головою. Двигун цілий до речі.
  6. https://www.facebook.com/photo/?fbid=240753718666795&set=a.222205147188319 https://www.greenplanet.com.ua/index.php?route=product/category&path=119 https://www.zelena-planeta.ua/?fbclid=IwAR04xRGfOwnrwLZZUDxUSqmVQN2vu8UngSVqNXd6feyGx45enC0ffKZUuDM https://www.facebook.com/zelenaplanetazemnoi/ https://www.youtube.com/@nataliazemna/videos Це все про "Зелену планету Земної (Зубицької)" Відгуки дуже не погані кажуть і рак виліковували треба зателефонувати на сайт і розпитати.
  7. https://lastday.club/pistolet-na-3d-printere-chast-3-kopii-glok-i-chasti-oruzhiya/ Сейчас это актуально
  8. Повністю згоден можна наробити зеніток примастирити колеса зробити пару стволів З держака для лопат щиток ,та витягти на пагорб ,або з підбитого танка зробити зенітку на зразок тунгуски накинути массітку йтд. зробити замаскований командний пункт так щоб видно було манекенів наставити та нехай розряжають свої набої на манекенів та макети.
  9. До речі це як раз те що працюватиме.
  10. Спочатку красимо танк з керхера а потім ускорено сушимо невеличкою пляшкою з фітільом з вогнем. Доречі це все можна закопати біля дороги та настроїти так щоб заливало техніку при їзді у колонні а включення та виключення кнопкою вивести хтозна куди. І під вражі кулі не лізти.
  11. Я також думав про якийсь вогнемет й нічого кращого за КЕРХЕР (https://rozetka.com.ua/karcher_1_673_400_0/p14430776/ для миття машин ) не придумав у нашому випадку . Та я не знаю який там принцип насосу --чи багато резинових ущільнювачів чи ще йкихось елементів що може роз"їсти бензин. Хоча це можна взяти за основу тільки сховатись десь прийдеться.
  12. Про мідь я також думав та вирішив зразу нікелювати , можна навіть замість нікелю нанести , буде як індікатор як мідь протерлась то значить 2-5 соток станіни протерлося треба поновлювати. Мідь як варіант також підійде, й станіна не так тертися буде, і наносити набагато легше.
  13. У основному хотів пронікелювати щоб станіна була набагато твердіша та ще й освоїти цю технологію для інших деталей та вузлів. Мабудь спочатку доведу до розуму станок а потім як буде час освою нікелювання.
  14. Мабудь продовжу тему якщо бажаєте.. 1) Навіщо-Нікелювання хочаб 3-5 соток в рік і вам не потрібно шабрити всю станіну знімати шар чавуна який і без того дуже слабий. 2) Подруге нікель на багато твердіший за чавун ( сирий ) та й гарніше виглядає .3) По третє абразів його не так сильно точить навіть якщо його мало нанесено. Можна якісь абразивні роботи вести невеличкі.
  15. Дуже спасибі за відповідь пане PiroMAN мабудь я цю битву програв жаль багато часу потрачено, і грошей , та мабудь ви праві чавуній є чавуній з наскоку це питання не вирішить хоч наче й усе правильно робив. Нехай вам щастить .