дублер

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  62
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

11 Нулевая

О дублер

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Запорожье
 • Имя Пользователя
  дублер

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

95 просмотров профиля
 1. Пока нет возможности буду работать как есть. Для ТВ6 и так пойдёт ,где бы достать линеечку на 55 градусов небольшую притереть ласточкин хвост вот это вопрос.
 2. Я тоже намерен шлифовать, обязательно, как то шабрение да ещё в моём исполнении доверия сильно не внушает , а так хоть как то будет по ровнее. Единственная проблема назревает, нет проверочной линейки на 55 градусов. С ласточкиными хвостами затормозит всё. Пока шабрю станину потихоньку.
 3. Маленькое начало но многообещающее-надеюсь, если потом духа хватит.
 4. Спасибо большое за поддержку Иванович, долго я собирался всё выложить , да как всегда то одно мешает то другое ,а так буду стараться . Придумал со станком много интересного как дойдёт очередь буду выкладывать.
 5. Продовжую тему розібрав малу продольну та поперечну подачу трішечки зачистив ,відшкрябав від грязюки й трішки прошабрив направляючі поверхні .Дуже сильно не старався бо буду шліфувати.
 6. У меня есть такой же приблизительно как у Vetvvin Д90А-547.У если подойдёт пиши в личку.
 7. Згоден повністю тат тільки руки туди ще не дійшли поки що шабрю потихеньку. Спасибі за вітання!
 8. Потім приварив до короба колеса й планку, для ручки з колесами ,для перевезення його з місця на місце. Зараз зовсім зручно весь станок майже тягаю
 9. Стало набагато легше, однією рукою піднімаю й опускаю лінійку дуже зручно. Не кажучи що на пупа не треба тягати.
 10. Подивився я на свої труднощі тай вирішив зробити собі поліспас з крюком , благо діло колись попався блочок фірми KRUPP .Поточили мені коліщата інше зробив сам, наче непогано вийшло.
 11. Я цього не знав та й якби знав то все одне її взяти ніде бо ця 8 років раніше обійшлась мені 200гривень . А купляти за 3000-5000гривень в мене грошей не має.
 12. Після того як зварив короб давай його шабрити , та не розрахував свої сили ,бо поперек вже зірваний і мене трішечки скрутило десь на місяць. Наче й перевірочна лінійка не дуже важка 17-25кг. а на поперек важкувато. Лінійку зробив з гільйотінного ножа ,прошліфував на заводі довжиною 1200мм десь так.
 13. Інвертором задоволений повністю ,правда ще не дуже розібрався з напівавтоматом, ,тай зварювальної TIG горелки в мене ще не має ,хочу сам зробити може дешевше буде бо дуже все дороге. Проте електродом варить хоч танцюй ,по зрівнянню з моїм саморобним зварювальним бубликом небо і земля. Хоч мій бублик й непогано варить і регулювати можна та з інвертором й рядом не лежав. Після того як зварив короб під станок ,зварив віброопори та колеса для пересування короба й станка, поки не найду йому стаціонарне місце у гаражі.
 14. Купив інвертор, наконечники для кабелів і пальником Вinzel 3метри . Силовий кабель в мене був 16 метрів розрізав його навпіл прикрутив на один прищепку , а на інший китайський тримач електродів. Китайський тримач електродів зламався при зборці. Довелося лікувати його с самого початку .Трішки потренувався з налаштуванням і почав робити короб для установки на нього свого ТВшку .Є в мене лист 12мм металу взяв його як стіл та за допомогою струбцин задавив у одну площину та почав варити. Брав швеллер 120мм й обварював з усіх сторін.ого станка
 15. На початку квітня пішов на пенсію й відразу купив собі Багатофункційний інвертор 3 в 1 Атом I-180 MIG/MAG .