• Объявления

  • softm

   Изменения в правила   17.12.2018

   Добавлено в правила.   3.12 ограничить бронирование для 5-ти наиболее активных покупателей  сроком в 8 часов с момента размещения/подъема/-10% обновления лота продавцом. 

дублер

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  84
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

13 Нулевая

О дублер

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Запорожье
 • Имя Пользователя
  дублер

Посетители профиля

144 просмотра профиля
 1. Подивіться в сторону Атома гарний аппарат. https://atomweld.com/uk/
 2. Xollal не морочте голову собі й людям знімайте передню бабку розбирайте її та реставрируйте з ТВ-шками усі так роблять .Ви це не обійдете стороною або малою кров"ю ,якщо шестерня бовтається то там вже вал виїло або прослабило , вам хоч одне хоч друге не підходить.. Виходить вал знімати або міняти ,або наварювати, та протачювати. Шестерню те саме дивитись потрібно ,можливо там тільки шпонка зносилась ,а можливо все міняти потрібно .Поки не розберете нічого ви не виявите . А як розберете може й ще які підводні каміння вилізуть ,так що не гайте часу розбирайте. Я поки що свій ТВ6 шабрю вже кінець шабріння видно наче вийшло, До передньої бабки ще руки не дійшли. Щасти вам та не гайте часу , або переключайтесь на інші процедури ,прошліфуйте що можна прошабріть зайвим не буде.
 3. Шановний з пріобретеньіцем вас , почитайте форуми на українському та на російському сайтах й вам зразу стане зрозуміліше .Читайте за ТВ4 та та за ТВ6 усе підряд й ви знайдете те що вам потрібно.Мої вітання вам.
 4. А уявіть собі що це був би 16к20 чи ще якись серйозний станок де гроші текли б як вода що б ви тоді зарепетували .Радійте що маєте. Станок дуже гарний треба серйозніше до нього ставитись і все. З наскоку нічого не вийде з любим станком. Терпіння ,терпіння , та ще раз терпіння.
 5. Вітаємо з придбанням , бажаю терпіння та вміння, бо роботи буде багато, хоч на перший погляд все окей.
 6. Дуже цікаво, ви залізом вирішили покривати шестерні й вали за допомогою гальваніки , чи як ? Хотілося б детальніше щоб ви про це розповіли. Що за допомогою гальваніки осідає на заготовку чисте залізо, чи може можливой й легованний сплав якийсь наростити . Якщо ви вже пробували розкажіть будь ласка, бо я хочу нікелювати собі направляючі на ТВ6м , мені люба інформація до пригоди.
 7. Найшов ностальгію ,може кому цікаво FSS-400 станок консольно-фрезерный вертикальный общего назначения http://stanki-katalog.ru/sprav_fss400.htm
 8. Шкода у мене не має , а так би допоміг .
 9. Я радив би вам подивитись у сторону гільйотинних ножів вашої довжини . Придбати , а потім прошліфувати по першому класу й буде вам перевірочна лінійка .А так то дуже великий ризик давати вам лінійку.
 10. Десь може ви й маєте рацію бо прибор з механічної лабораторії де проводили іспити на розрив та на ударну в'язкість металлу .Ще твердість вимірювали . Так що може й міряли щось на розрив.
 11. Ще питання чи воно в комплекті чи ні бо також не знаю.
 12. В мене залізні ворота з куточка 50х50 й обшити листом 3,2 мм , рейка по периметру й утеплив мінватою 50мм поверх мінвати ДВП пофарбоване краскою (3 в одному Smile ) з обох сторін і все причудово. Єдине , якщо у вас на воротах лист OSB то йому треба буде зробити гідроізоляцію ,пофарбувати і обклеїти плівкою . Бо може під ватою з,являтися конденсат ,в зимку і OSB з часом пропаде, і вата також. А так все можна вирішити. І ще Якщо у вас не має калитки у воротах , то щоб взимку не відчиняти ворота ломом й лопатою коли снігом замете ,то обов"язково зробіть собі хвіртку у дверях.
 13. ожет не очень хорошо видно пишите в личку я перефотографирую если надо сниму размеры. Я их со всех сторон сфотографировал только не все фото выложил ,а то слишком много получается.
 14. Добрый всем день уважаемые форумчане. Есть такая вещь как упоры или лыжи или флажки кто как называет, как точно называть я не знаю, для фрезерных станков фирмы Фирмы Фриц Хеккерт . Они разные на разные подачи вертикальную ,горизонтальную и поперечную может кому нибудь надо посмотрите на фото . Есть возможность их скопировать но это будет не сразу нужно сначала по этим лыжам сделать матрицы , а потом отлить из полиуретана. Если не очень интересно изготовленные то вышлю эти .Они новые в работе не были спасённые от оптимизации производства. Пишите если чего.