дублер

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  110
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

17 Нулевая

О дублер

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Запорожье
 • Имя Пользователя
  дублер

Посетители профиля

252 просмотра профиля
 1. Я щось вас шановний не розумію тови кажете що ( А до китайцев за 1000 и выше пацанам еще трудиться и трудиться. Это если реально говорить.) то вам дабл пульс зі спрей режимом подавай з контролем каплепереноса і це все за 1000 гривен .Де ви такі аппарати бачили за таку ціну сказали б раніше я б свій не брав би. Якщо до мене то якщо ви не будете брать продукцію Атома я тільки рвдий буду. Бо ці аппарати роблять в моєму городі і в мене ще не всі друзі узяли собі ,а вони вже на імпорт роблять . Якщо нагонять ціну то хрєновастінько буде так що беріть хлопці китайців та смакуйте.
 2. Звиняйте помилився тігом не міг- магом . Я взяв свій інверторний напівавтомат Атом I-180 MIG/MAG три в одному за 8500 гривень а хвалений Патон такого классу ,коштує від 12000гр до 15000 гривень . Та що ви хочете доказать я не розумію. А професійний зварювальний інверторний напівавтомат Атом I-250 MIG/MAG коштує 14250 гривень ---так це ж аппарат !!
 3. А Зварювальний інверторний напівавтомат Атом I-250 MIG/MAG то це вообще монстр катушка дроту влазить на 15 кг. Можна заказати як на 380 вольт так і на 220 вольт . Коли я собі 180 миг маг брав то загорівся такий собі взять , щоб запас міцності був. Та хлопці на фірмі спитали для яких нужд та одмовили мене сказали що 180-го мені за глаза вистачить. І дійсно вистачае за глаза .
 4. До речі для Атома миг маг розробили блок живлення для підігріву газу при сварці взимку полуавтоматом, розробили окремо осцілятор, можна заказати миг маг з осцілятором для зварювання алюмінія а можна і без нього . Так що якщо щось вибирати то раджу Атом дуже зручний інвертор.
 5. Васяточка я з вами згоден на всі сто процентів Атом варить ідеально може якісь імпортні за 1500-3000 долларів і краще будуть варити , та за ті гроші що просять за Атом це ідеально з позиціі ціна качество.
 6. Я собі також взяв Атом 180 MIG MAG варить як співає все налаштовується ,навіть дуже тонко. Я користуюсь усіма налаштуваннями дуууже добре. На початку коли купив,поки звикав, довго не розумів як його налаштувати форсаж та антизалипання ,а потім розібрався все працює причудово. До речі найшов у себе в гаражі елєктроди з заводу колись нриніс їм років 20 мабуть ,вони майже дерев"яні 4мм .Та спробував ,налаштував ,нормально -варить , а колись на саморобному сварочному аппараті пробував .так це був жах Залипали на любому токі , я їх як дріт для крючків тримав, а зараз дивлюсь на Атомі я щей варити їми буду.
 7. Довольно неплохое решение данного вопроса. Станочек получился оригинальный интересно как на счёт люфта большой или нет ,и почему эбонит лучше был бы капролон или латунька в крайний случай . Эбонит слабоват для таких работ( трение). И почему такая странная подошва как авто какое то почему не скопировать обыкновенный сверлильный станок подошву имею в виду ?
 8. Бескид скажіть а у підвалі підлога бетонірована чи ні? Якщо бетонірована ,то можна зробити гідроізоляцію стель в підвалі ,а потім ше обкласти цеглою у пів цегли,і добре проштукатурити .Повинно допомогти ,а якщо підлога у підвалі не бетонірована , тоді починаємо з того що робимо гідроізоляцію підлоги і бетоніркємо підлогу з усіма премудростями.й.т.д.
 9. Когда то на базаре в Запорожье спрашивал приблизительно такое же , ,спрашивал можно ли изготовить фрезы на заказ с твердосплавными напайками, чтобы напаенными были. Сказали что можно ,но цена будет не дешевле фирменных. Так что вообще реально сделать.
 10. Воістину воскрес
 11. Я дуже звиняюсь ,аце не може бути дюймові розміри?
 12. Це сайт виробника https://acprivod.com/g11286097-preobrazovateli-chastoty-020 і пдф файли десь там повинно бути. 210manual401.pdf rukovodstvo_cfm210._versiya_4_07.pdf 210manual405b.pdf
 13. По перше вони гартовані чи ні ? Якщо гартовані то може набір для шліфовального верстата на направляючі. По друге на них роємір стоїть чи ні , по третє вони всі одного розміру чи є розбіг розміра ? Схоже на якийсь ремонтний розмір на шось.
 14. Якби й знав то не сказав би. Бо це дуууууууже великі гроші.
 15. Шановні коли у 70-х роках показали кіно де за кордоном рація була схована у пачку цигарок ми з хлопцями довго сперечались чи можливо це чи ні. Уявіть собі як би усі сперечались у 70-х навіть ви також якби хтось вам розповів що буде такий пристрій що там буде---- фотоаппарат ,кінокамера магнітофон, радіо, здоровенна бібліотека, записна книжка, годинник, будильників зо два десятка, рація за допомогою якої ви би могли зв"язатися з америкою, календар, телефон, почтовий ящик, шахматна дошка , і ще безліч всякого того що потрібно і не потрібно і все це влізло б у маленьку коробочку -----яка зараз називаеться мобільний телефон. Так от ви зараз схожі на комуністів які кречать---этого не может быть потому, что этого пррррросто не может быть. А може просто спробувати розібратися або промовчати.