• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

дублер

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  97
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

16 Нулевая

О дублер

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Запорожье
 • Имя Пользователя
  дублер

Посетители профиля

172 просмотра профиля
 1. Якби й знав то не сказав би. Бо це дуууууууже великі гроші.
 2. Шановні коли у 70-х роках показали кіно де за кордоном рація була схована у пачку цигарок ми з хлопцями довго сперечались чи можливо це чи ні. Уявіть собі як би усі сперечались у 70-х навіть ви також якби хтось вам розповів що буде такий пристрій що там буде---- фотоаппарат ,кінокамера магнітофон, радіо, здоровенна бібліотека, записна книжка, годинник, будильників зо два десятка, рація за допомогою якої ви би могли зв"язатися з америкою, календар, телефон, почтовий ящик, шахматна дошка , і ще безліч всякого того що потрібно і не потрібно і все це влізло б у маленьку коробочку -----яка зараз називаеться мобільний телефон. Так от ви зараз схожі на комуністів які кречать---этого не может быть потому, что этого пррррросто не может быть. А може просто спробувати розібратися або промовчати.
 3. Я підтримую IMP поліефірні смоли дуже шкідлива річ це по перше , по друге бьется посуд , по третье радіоактивний фон . Навіть коли ви йог нормально покладете і ще багато но заради однієї красоти.
 4. По перше де ви жевете якщо в селі то машину мати сам господь велів я якщо в городі то краще беріть станок куди треба і на маршрутці доїдете. Першу машину беріть дешеву й економічну ( щоб мало їла топлива ), бо як круте візьмете буде дуууууже дорого їздити. І станочок беріть дешевий але укомплектований бо до ума доводити все одне доведеться . Вище вже все вам сказали.
 5. Богдане в тебе станок виходить не гірше промислового ще тріщки попрацюєш і буде така лялєчка що хоч куди. А ти переживав що не вийде вийшло та ще й добре вийшло . .
 6. Господь береже від небажаних гостей, та й на кухні ножей повно,та й всякої всячини досталь.
 7. Ещё говорила что раньше был какой то стенд возле моста на Бабурку но вро де как сейчас его разобрали. На этом всё думаю найти вам лучше охот хозяйство по области ,а ещё лучше начать с документов чтобы потом не доказывать что ты не верблюд.
 8. У меня кума охотовед преподаёт в университете биологию и охотоведение ну и я поспрашивал что и как .Если вы приобрели ствол с рук не через магазин то это наказуемо. Почитайте закон Закон Украины про мисливське господарство та полювання и Про положення з вогнепальною зброею так ка она говорит что сезон охоты уже закончился и просто пострелять не выйдет. Единственное что можно сделать это найти охотничье хозяйство и пострелять по тарелочкам в присутствии лица из этого охот хозяйства и втом месте установить станок по бросанию этих тарелочек где они укажут. Ну и я думаю со всеми документами на оружие и удостоверение охотника ( говорила там ещё какой то срок должен пройти когда охотником становишся какие то мероприятия проводяся). и так далее в том же духе. Я для себя решил лучше рыбалка.
 9. В оперу пока не хожу времени нет обходимся Венской филармонией по интернету и ДЖАЗРАДИО https://www.jazzradio.com/ мне пока хватает ну , а там каждому своё.
 10. Женя гениально ! И не надо ждать пока придут и за тебя убирут ,а то можно и не дождаться .Если бы ещё и спереди можно было бы лопату прицепить то вообще клас было бы.
 11. Михайло в мене є (меры твёрдости ) що правда не нові а б\у але ними можна працювати .Якщо є потреба можу поступитися за недорого. якщо надумаєте пишіть в лічку.
 12. Гарна штука але як для мене трішки дорогувато не потяну зараз. Ви нею вимірювати пробували , які враження? З часом бажаю й собі щось таке придбати , може вийде.
 13. Скажіть будь ласка , а скільки така іграшка стоїть, та що вона може міряти , Який діапазон вимірювань твердості та інше. Характеристики будь ласка в студію.
 14. Подивіться в сторону Атома гарний аппарат. https://atomweld.com/uk/
 15. Xollal не морочте голову собі й людям знімайте передню бабку розбирайте її та реставрируйте з ТВ-шками усі так роблять .Ви це не обійдете стороною або малою кров"ю ,якщо шестерня бовтається то там вже вал виїло або прослабило , вам хоч одне хоч друге не підходить.. Виходить вал знімати або міняти ,або наварювати, та протачювати. Шестерню те саме дивитись потрібно ,можливо там тільки шпонка зносилась ,а можливо все міняти потрібно .Поки не розберете нічого ви не виявите . А як розберете може й ще які підводні каміння вилізуть ,так що не гайте часу розбирайте. Я поки що свій ТВ6 шабрю вже кінець шабріння видно наче вийшло, До передньої бабки ще руки не дійшли. Щасти вам та не гайте часу , або переключайтесь на інші процедури ,прошліфуйте що можна прошабріть зайвим не буде.