дублер

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Публикации

  139
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

19 Нулевая

О дублер

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Запорожье
 • Имя Пользователя
  дублер

Посетители профиля

405 просмотров профиля
 1. Про мідь я також думав та вирішив зразу нікелювати , можна навіть замість нікелю нанести , буде як індікатор як мідь протерлась то значить 2-5 соток станіни протерлося треба поновлювати. Мідь як варіант також підійде, й станіна не так тертися буде, і наносити набагато легше.
 2. У основному хотів пронікелювати щоб станіна була набагато твердіша та ще й освоїти цю технологію для інших деталей та вузлів. Мабудь спочатку доведу до розуму станок а потім як буде час освою нікелювання.
 3. Мабудь продовжу тему якщо бажаєте.. 1) Навіщо-Нікелювання хочаб 3-5 соток в рік і вам не потрібно шабрити всю станіну знімати шар чавуна який і без того дуже слабий. 2) Подруге нікель на багато твердіший за чавун ( сирий ) та й гарніше виглядає .3) По третє абразів його не так сильно точить навіть якщо його мало нанесено. Можна якісь абразивні роботи вести невеличкі.
 4. Дуже спасибі за відповідь пане PiroMAN мабудь я цю битву програв жаль багато часу потрачено, і грошей , та мабудь ви праві чавуній є чавуній з наскоку це питання не вирішить хоч наче й усе правильно робив. Нехай вам щастить .
 5. А на тумбі відклалось наче сотки 1,5--2 за 15-25 хвилин роботи тільки чого не можу зрозуміти. На ощупь наче шагрень якась , коли ведеш рукою з чистого металу на нікеліровану поверхню то відчуваєшь що зміни є.
 6. Дуже велике прохання якщо хтось займаеться нікелюванням чи гальванікою підкажіть що в мене вийшло .І як його правильно зробити щоб вийшло те що потрібно.
 7. Та коли вже витягнув болта та зібрався йти до дому ,побачив що на болті таки осадився нікель і коли я його у банці нікелював і коли він просто лежав у відрі. Бо видно полоску пронікельованну хоча коли він лежав у відрі напругу я не підключав. Пройшов процес хімічного нікелювання й на болті відклався нікель , то може зробити з лінолеуму ванну та перевернути станіну догори ногами та направляючі занурити у розчин на пару днів та нехай нарощується , може щось і вийде. На фото паганенько та видно як болт лежав у розчині. А у банці видно як нікель відклався на ніхровому дроті , він краснуватий якийсь.
 8. Вирішив знову нікелювати тумбу бо в перший день нічого майже не знімав щоб показати що воно таке . Та почистивши болта вирішив кину його у розчин й нехай ржавіє якщо то іржа тоя хоч буду знати що пішло щось зовсім не туди. Пронікелювавши тумбу у остатки розчину реактивів я поклав болт і залишив його десь на 30-50 хвилин у розчині а сам почав збирати речі.
 9. Пошкрябав наждачкою та чертілкою -шкрябається наче твердості не добавилося . Засмутився та пішов додому та пришовши на другий день у гараж. Почав розбиратися у чому річь . Розібравши натиралку я побачив що вона зелена й коричнева думав іржа та придивився наче ні. Вирішив спробувати пронікелювати обнаковенний болт у банці . Наче щось нікелювалось та він став зелений і зелене стало дно у ванні для розчину
 10. Спочатку Зачистив та помив кислотою та щёлочью тумбу бо поперше вирішив спробувати на тумбі щоб не псувати направляючі якщо щось не так піде. А потім почав натирати та щось пішло не так бо замість блискучого нікеля почало нарощуватись щось чорне. На тумбі видно там де болт кріплення живлення струму я там спеціально нічого не нікелював. Залишив квадрат. А де натирав там почало чорніти .
 11. Те що в мене вийшло не хочу сказати що нічог не вийшло але зовсім не те що чекав.
 12. Пошив такий собі чехол ванночку для того щоб розчин реактивів у ньому був. Й почав натирати .
 13. Закріпив на натіралку й підключив до випрямляча діодного Раніше був зробленний трансформатор тороідний 14 вольт на виході.
 14. Потім зробив собі таки натіралку для нікелювання з пластикових труб.