Zalizovskiy

Саморобний малий токарний станок

164 повідомлення у цій темі

21 година назад, Zalizovskiy написав:

Зробив кнопочний пульт для токарного:

lathe_on_off_3.jpg

Здається...що пульт потрібно перенести вниз під праву руку...і зручніше...і рукавом над патроном лізти непотрібно....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zalizovskiy написав:

"Адже допитливість це шлях в майбутнє" (с) Митець.

Просто цікаво стало в якому напрямку зміщується ріжуча кромка.

В ненавантаженому стані вона стоїть строго по центру.

Щодо точності установки по висоті згоджуся. Зараз якраз міркую над конструкцією швидкозмінного тримача на зразок того, що ви раніш викладали.

 

Можливо будуть таки розрахунки на динамічні навантаження майбутнього токарного цікаві 

 

В програмі прорахуйте свій макет верстату.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивився. Автор молодець цим та іншими відео багато чого унаочнив. Щодо моделювання ви цікаву ідею підкинули. Я тут вже зо два місяці міркую над типами саморобних станин і їх перевагами. Вибір стоїть між двома штоками діаметром 40-60мм закріплених на коробчатій зварній основі та парою стальних полос закріплених на тій же основі. Перший варіант це фактично посилена популярна схема. Друга конструкція по принципу тої, яку використав Celso Mascarenhas

Треба буде помалювати в Соліді трошки, жаль у мене досвіду малувато.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Edvic81 написав:

Здається...що пульт потрібно перенести вниз під праву руку...і зручніше...і рукавом над патроном лізти непотрібно....

Слід врахувати, що я лівша. Пульт свідомо зроблено легкозйомним з розрахунком перемістити його праворуч на кронштейн направляючих задньої бабки, якщо конструкція доведе свою життєздатність. Непогане місце під поздовжніми направляючими, коло маховичка (a-la 1K62), але там має бути механізм автоподач+нарізання різі.

Існуюча конструкція зручна з точки зору використання імпровізованого "фрикціону" для полегшення старту в холод: лівою рукою важіль від себе, правою вмикаю двигун, важіль подаю на себе вже тоді, коли права рука йде від кнопки. Можна було б зробити автоматичне вмикання при переміщенні важеля, але я вже його оцінив при нарізанні різі плашкою, коли переміщенням важеля можна плавно регулювати зусилля. Так що автоматика іде в ліс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лімб для поперечки:

lathe_limb_6.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що робити, коли треба розточити отвір діаметром 80мм в деталі діаметром 120мм? А у твого токарного 80-й патрон.

На допомогу приходить жигулівська піввісь:

faceplate.jpg

Блискуче кільце - готова деталь, все інше - залишки від півосі. Відрізалося оте господарство на токарному, за виключенням (що очевидно) довгої частини, її відкарнав болгаркою.

Із обрізків вийшла непогана планшайба:

faceplate_1.jpg

По радіусу планшайба базується по кулачках, по осі - притягується додатково шпилькою через шпіндель.

Прижими колгоспні, із обрізків кутика:

faceplate_2.jpg

Точив без фанатизму, знімаючи по 0.5мм на діаметр. Ніяких проблем - точиться за милу душу.

Підшипник сів легко і невимушено:

faceplate_3.jpg

Між планшайбою і заготовкою поклав прокладки, щоб різець не діставав до площини планшайби.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив дрібний люнетик.

Для верстату розміром з мій згадана приспособа може здатися зайвою. Отож я вирішив перевірити, чи буде він мені помічним.

Загалом задача стоїть наступна. Типовою потребою в моїй токарній практиці є виготовлення чогось на зразок шпінделя чи ролика на двох підшипниках. Тобто циліндричний корпус з проточками на кінцях, куди сідають підшипники. А в підшипники в свою чергу сідає вал. Який теж треба виточити. Дуже хотілося б, щоб той корпус мав 100-130мм довжини. У моєму випадку точити щось на такому вильоті може лише смілива і відчайдушна людина. Патрончик 80-й, кулачки захвачують добре як 15мм заготовки. Отож треба чимось заготовку підтримати.

От і родилася ось така конструкція:

steady_rest.jpg

Основу люнета я зробив із якоїсь здоровенної гайки (її я точив в попередньому повідомленні). Внутрішній діаметр щось близько 80мм. Рухомі губки переміщуються в обрізках квадратної труби. Гвинти, що їх рухають зробив із шпильок кріплення постілі розпредвалу ВАЗ.

steady_rest_2.jpg

steady_rest_3.jpg

В кращих традиціях без зварки не обійшлося.

В торці губок запресував латунні циліндрики. Їх видно на першому фото.

steady_rest_4.jpg

Люнет кріпиться до станини двома обрізками кутика і гвинтами крізь просвердлені в ній отвори. Для переміщення люнета вздовж осі патрона прийдеться насвердлити ряд отворів в станині. Точно положення можна виставити завдяки овальним отворам в "ногах" самого люнету.

Єдина теорія, яку я знав про люнети - відео Леонтьєева, дай йому бог здоров'я. Взяв обрізок товстостінної труби, трохи погрався виставляючи її. Прошкріб легенько дрібним різцем на поверхні місце під губки люнету. Ще трохи погрався із виставлянням губок. А потім фактично із першої спроби проточив і відторцював заготовку на вильоті 120мм. Биття на поверхні вийшло кілька соток.

Чесно кажучи, я вражений простотою і легкістю, з якою досягнув бажаного результату.

Приспособа однозначно маст хев.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Люнет це добре, але токарний без задньої бабки - суть каліка. Отож роблю спробу номер два.

Коротко ТЗ. Потрібно зробити хоч якусь задню бабку, яка зможе свердлити свердлами до 8мм, притримати довгу заготовку при відрізанні та проточці.

Очікуваний хід пінолі - 50-60мм. Бажана наявність нормального конуса. Особливих вимог не ставлю, так як конструктив верстату такий, що будь-яке рішення буде компромісним.

В якості заготовки для пінолі вирішив використати подовжену оправку КМ2-КМ3. Зовнішній КМ3 зточую на циліндр до діаметру близько 20,8мм.

turning_pinole.jpg

В патрон затиснув центр, який має циліндричну частину. Звичайно обкатав його намагаючись звести биття до мінімуму. Потім щільно одів оправку, обкатав і її. Взяв циліндричну частину оправки люнетом, виставив його по мінімальному биттю правого кінця оправки.

Заготовка виявилася добряче твердою (що не дивно). Тим не менш я її вгриз. В якості ріжучої частини використав циліндричні уламки якоїсь імпортної фрези. Цікавий матеріал - важкий, синювато-сизий на колір. Точиться - щось середнє між швидкорізом і Т5К10. Дуже добре тримає заточку.

Поки що здираю конус. Зйом роблю невеликий, оправка обертається лише на терті, у центра, закономірно, немає лапки для запобігання провороту.

 

На проточену частину планую завтулити на гарячу чавунну втулку, яку потім проточу. А можливо спробую і шліфонути якимось чином.

В результаті отримаю суцільний циліндр із проточеним КМ2.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

tailstock_pinole_1.jpg

tailstock_pinole_2.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прошліфовую доріжку під губки люнету. Оправку гамселили молотками і взагалі життя у неї було нелегким:tailstock_pinole_3.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Люнет "на ногах в повний ріст":

steady_rest_full.jpg

За допомогою нього зміг зробити посадку під 204 підшипник на валу. І це на вильоті 180мм. Для мого верстата - подія.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Готуюся до виготовлення пінолі задньої бабки. Не впевнений, що вдасться проточити начисто зовнішню поверхню втулки-заготовки. Так як вона хромована, пригартована і ґвалтована молотком не в одному місці. Отож спробую прошліфувати:

toolpost_grinder.jpg

toolpost_grinder_3.jpg

toolpost_grinder_2.jpg

Ставиться замість різцетримача. Двигун, пасок та шківи виколупаний із мертвої стрічкової шліфмашини, шпіндель виточив сам, камінчик 25А (вірніш його огризок заправлений болгарочним диском по бетону). Оберти на валу шпінделя десь до 15000, є можливість регулювати. На максимальних обертах підшипники трохи гріються, але терпимо. Шківи гріються помітно більше. 

Для приспособи планую зробити ще невелику станинку і виточити шайби для того, щоб стала невелика алмазна чашка. Буду різці правити.

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прошліфував "пінольку".

Як на таку конструкцію вийшов ще й непоганий результат:

lathe_round_grinding.jpg

В будь-якому випадку, різцем я такого результату не досягну поки що.

Із недоліків - зараз буду відмивати верстатик від абразиву.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відрізання в люнеті:

Обрізаю прошліфовану подовжену втулку КМ3-КМ2.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Может вам пригодится.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачив звичайно. У мене якось простіше із корпусом пінолі вийшло - обрізок товстостінної труби і регульована розгортка. :) 

Але в будь-якому випадку дякую за увагу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да с корпусом он что то  заморочися.

Сейчас тоже делаю себе бабку заднюю на ТВ 16. Цены на них кусаются. 2500-3000 за ,,хорошую,, которую в итоге нужно подгонять по высоте, пиноль в большинстве болтается. Вот и решил заморочиться и сделать сам. Какая бы не вышла, но на первое время хватит)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Artem написав:

Цены на них кусаются. 2500-3000

Та блін, усі лоти в назві яких присутнє "ТВ-16" продають в режимі +1000грн.

 

Побачивши результат експериментів із круглою шліфовкою до мене напросився сусід. Йому ніяк не можуть проточити посадку під підшипник на пригартовоному валу. Вчора зробили, сів без проблем. Головне - затиснути клин поперечки, щоб мінімізувати люфти.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Помаленьку роблю задню бабку.

milled_pinole.jpg

Довжина пазу 75мм.

Натир на чавунній частині це від люнету, коли свердлив наскрізь отвір, стружка на губки потрапила.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для мого токарного стало прийнятним поняття ВМЦ.

tailstock_finish_1.jpg

Взаємне розташування ЗБ та супорта:

tailstock_finish_2.jpg

Щоб приліпити задню бабку прийшлося подовжити станину шматком товстостінної труби 60х40 з підкосами:

tailstock_finish_4.jpg

Ось тут видно підкоси:

tailstock_finish_6.jpg

Базується бабка найпростішим способом - по кутку з двох пластин. Переміщення бабки по станині становить приблизно 80мм. Хід пінолі - близько 70мм. Разом виходить порядку 150мм, якраз співрозмірно із ходом поздовжньої подачі.

Складові пінолі:

tailstock_finish_3.jpg

Ще треба підшабрити підошву (бабка нахилила носа донизу на пару десяток), але навіть в такому стані стало набагато легше проточувати посадки та відрізати при підпиранні центром. Ну і свердлити стало набагато зручніше порівняно із приспособою в різцетримач.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Винт в бабке с левой или правой резьбой?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Метрична права шпилька М12. Так, трошки не зручно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Просто думаю тоже ставить правую или заморочиться искать всё таки левую. Насколько это не удобно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Artem написав:

или заморочиться искать всё таки левую

Якби я працював за станком по кілька годин на день - заморочився б. Для такого як у мене, неперіодичного використання підійде і права.

Як про мене, більш важливим є крок. По можливості обирайте більший і "зручний" для лімбів. На мою думку, оптимальним буде М18х2.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думал, что лутше меньше. Типа точнее подача. Есть три винта 12, 16 мм. С шагом вроде 2. Трапеция . Но без гаек. Вот и думаю искать метчик такой с правым шагом. Или искать и винт и гайку с левым

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку