Володимир_Фещук

Порадьте по П/А (є задумка придбати)

36 повідомлень у цій темі

Я БУ купую за півціни, не більше. Треба враховувати, що вже старенький і навар в магазин платити не потрібно.

210 А на вторинній - то 3,5-5 кВт на розетку. При 210 А то вольтаж десь 18-25, плюс ККД і т.д. 

Головне - обов'язково поюзати. В мене знайомий ось так купив "майже нового і не дорого", а потім не знав куди його подіти і що з ним робити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Я БУ купую за півціни, не більше. Треба враховувати, що вже старенький і навар в магазин платити не потрібно.

210 А на вторинній - то 3,5-5 кВт на розетку. При 210 А то вольтаж десь 18-25, плюс ККД і т.д. 

Головне - обов'язково поюзати. В мене знайомий ось так купив "майже нового і не дорого", а потім не знав куди його подіти і що з ним робити.

Слушна порада. Якщо не захочуть дати на випробування - то мабуть ціна має бути дуже приємною (для мене)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Понятно.Ну а звякнуть хозяину ,спросить что хочет за аппарат -проблема?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

 Понятно.Ну а звякнуть хозяину ,спросить что хочет за аппарат -проблема?

Саме хазяїн і хворий. Він не при своєму розумі зараз... Не хотів казати, але бачу пояснити інакше ніяк. Буде займатися цим дружина. Сьогодні будемо телефонувати.

Завдяки підказкам тут - мене вже зараз цікавить не допустима ціна, а швидше технічна оцінка такого апарату. Бо відгуки трохи різняться.

Хотілося б почути щось типу "не бери, бо 6 ступенів це мало, і ти не зможеш нормально налаштовувати струм під роботу", або "бери, бо за твоїх потреб його вистачить (бо я користувався подібним)".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для 210 А шість ступенів мало. Можна перемотати транс або на вторинній зробити ще відвід, при необхідності перекручувати провод (другий варіант без перемотки). Але багатьом і шести вистачає. В мене старий апарат десь на шість також (є і виводи на вторинній, та я їх ніколи не перемикав), на 200А, то нормально, можна і подачею тріхи міняти токи.

Але, такий на десятку варити - замалий. Там під 300 А потрібно.

210 А - це провар до 4-5 мм.

Те, що він на 380 і вони в розетці є(?) - то великий плюс.

В іншому - я б провіряв би його в роботі. Поради порадами, а що з тим апаратом - треба дивитись.

 

До речі.

Щоб зробити трансформаторний ПА на 210 А потрібно барахла на 4-7 тисяч грн. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Для 210 А шість ступенів мало. Можна перемотати транс або на вторинній зробити ще відвід, при необхідності перекручувати провод (другий варіант без перемотки). Але багатьом і шести вистачає. В мене старий апарат десь на шість також (є і виводи на вторинній, та я їх ніколи не перемикав), на 200А, то нормально, можна і подачею тріхи міняти токи.

Але, такий на десятку варити - замалий. Там під 300 А потрібно.

210 А - це провар до 4-5 мм.

Те, що він на 380 і вони в розетці є(?) - то великий плюс.

В іншому - я б провіряв би його в роботі. Поради порадами, а що з тим апаратом - треба дивитись.

 

До речі.

Щоб зробити трансформаторний ПА на 210 А потрібно барахла на 4-7 тисяч грн. 

Дякую, Богдане

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім, хто давав поради.

Історія закінчилася тим, що жіночка назвала ціну 2500€. Ми їй пояснюємо,  що на аукціонах в Європі такий коштує 300-900€. А вона каже "ну в Україні ж таких немає".

Япобажав їй удачі, і запив холодною водою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моі 5 коп, чисто для роздумів. Працював на апараті esab mig 405w. По настройці, 4 ступені грубо, 10 - точно. І того 40. Апарат хаває проволоку до 1.6мм. Але на практиці затребувано було лише 4 ступені. (1-2, 1-4, 2-1, 2-4) (товсте зварював електродами). Використовував проволоку ф1мм. Стосовно апаратів lorch поганого не чув. Колега купив собі рдс 150А. Довольний як слон)) хоча і по паспорту апарат мае слабенькі характеристики ПН. Але по якості струму ідеальний. До цього він працював і на gysmi 200, esab baddy arc 180. То каже що з ними не порівняти.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук ну это примерно то что я с самого начала и имел в виду:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

Моі 5 коп, чисто для роздумів. Працював на апараті esab mig 405w. По настройці, 4 ступені грубо, 10 - точно. І того 40. Апарат хаває проволоку до 1.6мм. Але на практиці затребувано було лише 4 ступені. (1-2, 1-4, 2-1, 2-4) (товсте зварював електродами). Використовував проволоку ф1мм. Стосовно апаратів lorch поганого не чув. Колега купив собі рдс 150А. Довольний як слон)) хоча і по паспорту апарат мае слабенькі характеристики ПН. Але по якості струму ідеальний. До цього він працював і на gysmi 200, esab baddy arc 180. То каже що з ними не порівняти.

Дякую за коментар, матиму на увазі, для загального розвитку, скажімо. Але повертатися до ідеї придбання того апарату за 2,5к€ не маю бажання) навіть за 900€ би не взяв.

, Cracker написав:

@Володимир Фещук ну это примерно то что я с самого начала и имел в виду:)

Не сперечався тоді, не сперечаюсь і зараз :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Історія закінчилася тим, що жіночка назвала ціну 2500€

А хто там захворів??? 

Я був виставляв фотку трифазного ПА за 1000+ євро, фото з магазину і фотки його нутрощів, так за що такі бабки і зараз не зрозуміло.

А тут, за таку фігню - машину... Аби я був такий хворий - то був би мільйонером ))) 

ПС. На мій погляд, нормальний однофазний ПА дешевше і якісніше зробити самому.

Колись зробив кілька таких, зараз засів за трифазні. Все простіше, ніж здається ))) .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку