5 повідомлень у цій темі

Добрий день, зібрав свій чпу, поставив демо версію программи, але виявилось що 500 строк G-code замало, а 150 долларів на ліцензію для хоббі щось жаба тисне. Які можливі рішення існують? Якісь программи які розбивають G-code самостійно? Як обійти проблему? Буду вдячний за поради. Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а через макроси/підпрограми?

Змінено користувачем hettfield
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо освоїти складання програм ручками то для розкрою листових матеріалів й 500 строк буде достатньо. (Арткам, наприклад, сильно роздуває управляючі програми). А, взагалі, якщо релігія дозволяє, то крякнутий Мач Вам в поміч.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Anton01 написав:

Добрий день, зібрав свій чпу, поставив демо версію программи, але виявилось що 500 строк G-code замало, а 150 долларів на ліцензію для хоббі щось жаба тисне. Які можливі рішення існують? Якісь программи які розбивають G-code самостійно? Як обійти проблему? Буду вдячний за поради. Дякую.

Залежить якого типу чпу. Розкрій, фрезерування декоратичне, чи технічне, спецобробка?

Для технічної фрезеровки можна код і самому писати, і підпрограми вводити, як і для спецобладнання.

Маch3 зараз $100 на офсайті. Якщо жме, то рутрекер в поміч, або з warp9, або форумчани скинуть, або китайці. Мені от китайці самі скинули до плати.

І чи вирішилась проблема у топікстартера?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

та й взагалі, може Mach 3 не підходить для Вашого станка, не гріх було-б станок показати, фотки сюди викласти  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку