kasikua

Согнут вал ходовой (ускоренных) 16К20

9 повідомлень у цій темі

Согнут вал ходовой (ускоренных) 16К20. Прогиб где - то 2мм. Может кто  имеет опыт выравнивания, как и чем?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фартук справится с таким изгибом,думаю лучше не трогать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, viksel сказал:

Фартук справится с таким изгибом,думаю лучше не трогать.

Спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, kasikua сказал:

Согнут вал ходовой (ускоренных) 16К20. Прогиб где - то 2мм. Может кто  имеет опыт выравнивания, как и чем?

Опыта рихтовки нет,но неоднократно видел,как гидропрессом ровняют.Оставлять так,я бы не стал-лишний шум,и тот валик в фартуке будет постепенно разбивать втулки.Точно не помню-там что то около 25мм диаметр?Есть еще метод-в токарном отрихтовать,но жалко станка,я только тонкие детали так ронял.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня есть вал ф 25 мм от метрового 1к62д, посмотрю если он ровный и если Вам подойдет, то могу продать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То что визуально болтает ходовым валом совсем не значит что он кривой.У меня был случай когда коробка подач "раком" стояла.Посадочные места под валы "смотрели" вниз.Ходовой вал вставлялся с трудом.Вот ним и мотуляло.Дело пошло когда выровнял нортон,тогда и валами перестало мотулять.А все из за агресивных перевозок станка.После перевозок и п.б поправлять надо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, sichnik сказал:

У меня есть вал ф 25 мм от метрового 1к62д, посмотрю если он ровный и если Вам подойдет, то могу продать

У меня есть 1К62Д, он короче.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я колись рихтував вали. Багато.

Затискаєте вал в патрон токарного в різних місцях, поки не зрозумієте, що затиснулися за рівний проміжок. Тоді і на око буде добре видно місце згину (при обертанні шпинделя). Ставите маркером мітку на місці згину, і трохи далі, на зігнутому проміжку (щоб було видно, в який бік зігнуто. Потім ставите вал на дві опори, в третьою тиснете на місце згину. Зараз схему накидаю. Ми робили це в лещатах 250-их. Можна в пресі. Можна і відразу в токарному, але, як казали вище - шкода.

Ось так ви потроху пробуєте рихтувати, але після кожної спроби ставите назад в патрон, і наново розмічуєте місце згину, і напрямок згину. Якщо місце згину коротке - то нижні дві опори ставте близько одна до одної. Якщо плавне - розставляйте як можна ширше.

П.с. іноді місць згину було 2-3, і виходив якийсь гвинт. І таке зазвичай ти не виходило відрихтувати, йшло під заміну

IMG_20191012_120029.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Володимир Фещук сказал:

Я колись рихтував вали. Багато.

Затискаєте вал в патрон токарного в різних місцях, поки не зрозумієте, що затиснулися за рівний проміжок. Тоді і на око буде добре видно місце згину (при обертанні шпинделя). Ставите маркером мітку на місці згину, і трохи далі, на зігнутому проміжку (щоб було видно, в який бік зігнуто. Потім ставите вал на дві опори, в третьою тиснете на місце згину. Зараз схему накидаю. Ми робили це в лещатах 250-их. Можна в пресі. Можна і відразу в токарному, але, як казали вище - шкода.

Ось так ви потроху пробуєте рихтувати, але після кожної спроби ставите назад в патрон, і наново розмічуєте місце згину, і напрямок згину. Якщо місце згину коротке - то нижні дві опори ставте близько одна до одної. Якщо плавне - розставляйте як можна ширше.

П.с. іноді місць згину було 2-3, і виходив якийсь гвинт. І таке зазвичай ти не виходило відрихтувати, йшло під заміну

IMG_20191012_120029.jpg

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку