• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

viksel

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  78
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 Нулевая

О viksel

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 09.05.1977

Персональная информация

 • Пол

Посетители профиля

68 просмотров профиля
 1. Ну та ви в першому повідомленні робили хіманаліз,зробіть на ножах цих і цих і будете мати доказ,бажано паперовий,потім на Фабі скажете все що про них думаєте і покажете той папір.До речі для любителів твердих ножів китайці вже давно випускають напайний з твердосплавом і ставлять їх на Хольцмани комбіновані і фуганки.Що робити з тим ножом коли він зловить якийсь метал можна здогадуватись...Для вирішення проблеми в ідеалі треба мати два рейсмуси,обдирочний і чистовий.А дошку до речі на фірмі ніхто віником не мете,вона як була після пилорами так і сушиться,бо якщо почнуть замітати то повилазять сучки і дефекти а значить впаде сортність і ціна.
 2. Вибачте я не знаю вашого столярного буття,тобто точності виставлення ножів,стерильності дошки,може дошка в піску лежала....і з якими об'ємами працюєте.Ніж грандіозної твердості можна вбити за 10 секунд а можна місяць не переточувати при роботі кожний день.Скажу для прикладу що коли хссеси на заточці то я ставлю класичні ножі напевно 65г або типу того і вони на дубі працюють досить довго,потім підтягнув ельборчиком вручну і ще працюють.В столярці твердість не головне
 3. Скажіть а що плануєте рейсмусувати?Може дійсно купити готові ножі з швидкорізу під маркуванням HSS 18 виробник наприклад Глобус і буде щастя.
 4. Виготовити такий гвинт буде куштувати купу грошей,по фото видно що різьба шліфована(напевно) а значить гвинт точний.Вартість його поняття абстрактне....але різати його на матеріал це варварство.Законсервуйте в солідол і розмістіть на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников),чекайте клієнта,думаю кому потрібно при капітальному ремонті станка тисяч 5 можна сміло просити.
 5. Нету случайно фото крупного посмотреть на зубья?
 6. За такий станок гугл навіть нічого не знає....тим більше з такою підошвою з\б.
 7. Можливо вам допоможе данна інформація.Коли я хотів купляти такий станок то при огляді самого станка побачив що коробка в нього досить шумна,я би навіть сказав дуже шумна.Почав "курити" польський форум металообробників і зрозумів що шумність коробки це його основна болячка.Там на форумі "лічили" шумність і густим маслом і навіть щось добавляли в масло і міняли шестерні і шум пропадав на 10 процентів....Купляти станок я звичайно передумав.
 8. Я коли чистив свою гайку то частини гайок що стикуються всередині були без ніяких фасок,з чого зробив висновок що сверлилось і різалось за раз.Щоб втулку не витягувало то заготовку обернути і різати на втулку.Хоча ваш спосіб найпростіший і найбезпечніший.
 9. І вам доброго. Можна і так,тим більше що основна гайка розбита і всі несоосності скомпенсуються,але тут я бачив в станках 65 року мікрони шукають то вже думаю треба як на заводі робили.Цю гайку напевно сверлили і різали за одну установку в зборі.Як на мене я б там взагалі швп поставив.
 10. Потрібен ще один станок з 4 кулачковим патроном або планшайбою.Недостаючу частину виготовити завчасно,затиснути гайку вставити гвинт і відцентрувати по гвинту.Різцем намацати всередині різьбу,вставити другу частину і починати різати.Теоретично реально,ускладнюється тим що різьба ліва і різець напевно захоче витягувати втулку на шпонці....треба пробувати,велика ймовірність до все діло запороти.
 11. В Росії таку штучку можна навіть купити....https://td-zks.ru/p73643978-gajka-regulirovochnaya-vintu.html хоча в інтернеті все можна,лиш би до діла не доходило
 12. Бувший власник порахував що друга половина зайва.Теоретично доробити можна але потрібен метчик,різцем.....сумніви беруть.
 13. Та звичайно що без проблем,навіть якщо гайка не повністю замикає то проблеми можуть бути при розбивці правої сторони нитки різьби(правої),але то за певних умов,якщо гвинт ріжеться в розбивку право-ліво тоньшим різцем або декількома різцями,якщо фінішний різець тупий або неправильно заточений,якщо зйом великий або все разом... Я думаю це особливості кінематики коробки подач,щось було невключене.В любому випадку гвинт повинен повторитись.
 14. Не попадати в крок різьби і дефекти при різанні різьби це різні речі.Я попадаю в крок любу різьбу з розмиканням.На імпортних станках для цього стоїть спеціальна штука,не знаю як називається,кріпиться справа фартуха на валі і показує положення нитки різьби валу.В наших станках такого немає але є інші способи.
 15. Шо ви небелиці говорите.Ви так написали ніби ріжете крок 6 за п'ять проходів.На моєму станку стоїть половина гайки довжиною 90 мм мінус фаски буде 80 чистої різьби,ріжуться постійно трапеції крок 4,5,6 і вже декілька років.Задача гайки повторити крок гвинта.В 90 процентів станків маточна гайка частково недовключена через знос гайки і гвинта.Навіть якщо зацеп гайки з гвинтом буде недостатній то різьба від того ся карявити не буде і ступінь затяжки половинок гайки тут ні до чого.