viksel

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  3/5
 • Content count

  372
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
`

viksel last won the day on May 19 2018

viksel had the most liked content!

Community Reputation

115 Отличная

About viksel

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday 05/09/77

Персональная информация

 • Пол

Recent Profile Visitors

709 profile views
 1. На какой то барахолке за него просят тыщ так 5-6 с примечанием что он отличном рабочем состоянии бо снят с рабочего станка.
 2. Какая у Вас стратегия проектирования?У меня немного "кривой" постпроцесор и создание УП выглядит так:Мастеркам- создание траекторий и предварительные настройки,потом Симко-редактирование,потом на стойку.Основное редактирование это быстрые отьезды для замены инструмента,включение-выключение сож,зажим-отжим з.б.Довольно часто после ручной правки и случаются казусы,то точку забыл поставить то ноль после точки...
 3. И я не очень.Знаю точно что тормозных резисторов нету.На всех серваках конечно частотники.Есть здоровенный трансформатор.А если свет при торможении не моргает то по логике где то эта энергия должна сохранятся...Или как?
 4. Сказал и пожалел сразу,там 200 страниц в схемах,графиках и т.д.И все на английском.Вот что смог..Оно ?
 5. У меня в чпу вроде так тормозит.При розгоне свет моргает а при торможении нет..Но могу схемы сфоткать,я в них не очень разбираюсь.
 6. Нічого там не стає схожим і очко з набуттям досвіду стискається все меньше...потім взагалі перестає стискатись.Виключення головного двигуна впринципі проблеми стискання очка не вирішить,бо є інерція кінематики.Частково вирішить проблему електричний або механічний тормоз,навіть японці робили перші вестати з педалькою.
 7. Так поставте на нутромір тисячний індикатор і будете мати суперточний нутромір.Для його налаштування на розмір треба також мати суперточний мікрометр який перевіряється суперточним кмд при певній температурі і стерильності.Потім відпишете шо там вийшло з тієї суперточності
 8. Если Вам не трудно на вайбер 0978444213 написать цену то буду благодарен.
 9. Спасибо за информацию но слишком короткие.Значит остановимся на 5 морзе и пиноль от 16к20 или 1к62 или от чего угодно...в пределах длины 400 мм плюс минус и диаметра 70 мм плюс минус.
 10. Куплю убитую пиноль диаметром 70 мм,+/- 10мм.Морзе 4 или 5,желательно 4.Думаю пиноль от 16к20 или 1к62 подойдет.Гайки,винта не нужно.
 11. Так метчик продается или нет?Я бронирую а оно не бронируется...Как купить?
 12. Попробуйте проточить на подаче резьбового вала.Тогда зубчатая рейка не работает.И вал шестерню вывести.Тогда станет все ясно.
 13. Мякота в том, что был бы у меня там ролик я б давно на ютубе канал открыл,а так +\- 5 соток попадаем без роликов,выточить не с чего а с говна не хочется.Ну шо с рукожопов взять..
 14. Це віртуальна ціна яка пишеться в оголошенні часто просто так...Не слід надіятись що станок продає людина яка нічого не розуміє або хоче їсти.Переважно за 38 продають те що реально коштує 20.Я в данний момент шукаю 16к20 або 1к62 .За 70 тисяч продають станки які годяться тільки для обдирочних робіт.А мені якраз і потрібно для обдирки,але не за 70 тисяч.За 25 тисяч продають металолом в прямому смислі слова.А один продаван мене вчора розсмішив до сліз коли аргументом якості станка якому більше 40 років була наявність такого ж станка в якогось блогера.Якби той блогер їздив на жигулях то мусіла б вся токарна братія бігти і купляти жигулі. За 40 тисяч це станки які "крутяться" і навіть щось точать але потребують серйозних ревізій і уваги.Всі важливі вузли на них вироблені.Кругом бігом його потрібно розбирати і наша "наша песня хороша" на невизначений термін.Отаке...
 15. Ой не знаю...Я продавав свій станок з чудовою станиною і повністю перебраний за 60 тис.Постояв він на продажі 2 місяці і приїхав його дивитись аж 1 чоловік і то він ще не продав свого станка..Дзвонило звичайно багато,з питаннями чи він біля задньої бабки відрізає і як конусить проточка з патрона,так ніби п\б не регулюється...Я поняття не мав як він конусить,дай думаю попробую.Попробував,на 270 мм -пів сотки.Хоча..це такий промір..на вар'ята,бо на такому висуві з патрону ні хто точного не точить... Единий недолік того станка була АКС що не мала 2 швидкостей.Впринципі вона їх і зарас не має але мене воно сильно не турбує.Станок заробляє і без них. Тому друзі якщо хочете купити доброго станка то мусите потратитись на бензин і все ж таки їздити і дивитись.