am.ok

Фартух 16к20, прослаблені посадки під стакани для підшипників

6 повідомлень у цій темі

Є наступна проблема у фартусі 16к20: всі посадки під стакани (не впевнений в правильній термінології, але ніде не знайшов коректної назви цієї деталі) для підшипників прослаблені на 3-4 сотки, відповідно, стакан вільно прокручується в посадочному і регулювати гайкою посадку підшипника нереально. Наразі у мене одна-єдина ідея: стакан садити на герметик/фіксатор для прослаблених посадок + засверлюватись під гужон на стику корпуса/стакана. Хто стикався з таким і як виходив з цієї ситуації? Чи, можливо, прослаблені посадки в корпусі = норма? Але для чого тоді придумана система з гайками, якщо вона не працює?

20191121_142828.jpg

20191121_142810.jpg

Змінено користувачем am.ok
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в фартуке точно не нужны посадки с натягом.это аналог любой коробки передач,которую надо собрать и иметь тепловые зазоры.А когда надо-разобрать и отремонтировать.Без кувалды.Шпиндель-единственное место с натягом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не думаю шо в фартусі такі теплові зазори потрібні  . На моєму 16к20 тоже в фартусі майже всі втулки прокручувались від руки ,я просто їх сваркою по дві точки поприхвачував , а то вони бігали у всі сторони і в середину і по колу крутились 

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, vitalik сказал:

Я не думаю шо в фартусі такі теплові зазори потрібні  . На моєму 16к20 тоже в фартусі майже всі втулки прокручувались від руки ,я просто їх сваркою по дві точки поприхвачував , а то вони бігали у всі сторони і в середину і по колу крутились 

Сваркою до чугунного корпуса фартука?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так півавтоматом по дві каплі на кожну втулку , якось тримає

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

простейший и надежный способ-сверлим отверстие если можно по стыку,резьба,винт.Самое надежное-потай под шестигранник.Можно для фиксации только шляпку использовать,тогда отверстие в любой детали.Винт надо синим фиксатором мазнуть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку