Anton1

ЧПУ токарник помогите разобраться с подключением

5 повідомлень у цій темі

Попал ко мне маленький токарный, уже подключенный на linuxcnc. Я в этом новичок. Шпиндель сервомотор 90ST-M04025 c драйвером  плата  развязки DXB-54. Как подключить шпиндель что бы он резал резьбу и может ли он вообще  это сделать? Сейчас с драйвера на плату идут puls- , puls+, sign- ,sign+. Спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може, і майже без ніяких сильних маніпуляцій. Вам треба скачати мануал на цей сервопривід. Хоча майже всі серії цих приводів мають той самий мануал. Якщо тре, то можу скинути той, який маю. Правда на англійській. Далі вивести з драйвера нульову мітку (Z мітку) енкодера, і підключити на вільний вхід плати, або напряму до лпт порта. Розв'язка вроді вже є в драйвері, не пам'ятаю. Настроїти сам лінукс на роботу з Z- міткою. Ну і радуватись роботою.??. То так коротко.

P.S.

3 години назад, Anton1 написав:

Сейчас с драйвера на плату идут puls- , puls+, sign- ,sign+. Спасибо.

То не з драйвера на плату, а з плати на драйвер. Формулюйте правильно , тоді краще самі будете розбиратись з проводами , сигналами, і логічним ланцюгом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за вiдповiдь. Мануалы я нашел, и так понял что z метка это draver.jpg и её надо соединить с любым входом или только Аdxb-54.jpg. И еще вопрос по настройкам в линукс сейчас на выходе стоит шпиндель on и шпиндель шим это правильно? А на вход про шпиндель в настройка шпиндель индекс,шпиндель фаза А и шпиндель фаза В, что на что назначать? Спасибо.

 

 

 

 

Змінено користувачем Anton1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На скільки я зрозумів, для linuxcnc одного сигналу нульової мітки для нарізання різьби мало. Потрібно ще канал енкодера (можна і один).

http://linuxcnc.org/docs/2.7/html/config/stepconf.html#_spindle_synchronized_motion

When the appropriate signals from a spindle encoder are connected to LinuxCNC via HAL, LinuxCNC supports lathe threading. These signals are:

    Spindle Index - Is a pulse that occurs once per revolution of the spindle.

    Spindle Phase A - This is a pulse that occurs in multiple equally-spaced locations as the spindle turns.

    Spindle Phase B (optional) - This is a second pulse that occurs, but with an offset from Spindle Phase A. The advantages to using both A and B are direction sensing, increased noise immunity, and increased resolution.

Інше питання, чи зможе LPT порт переварити частоту сигналу від енкодера (чи можна в драйвері налаштувати ділення вихідного сигналу)

Судячи із картинки зверху, взяти сигнал каналу енкодера напряму (крім мітки z) не получиться, там балансні вихода для захисту від перешкод. Потрібно ще мікросхемку розвязки 26ls32

Змінено користувачем mimicon
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@nkp мені колись давно на клубі підказували як таке зробити. там є віртуальний енкодер. на нього подається віртуальний сигнал і система ріже по 1 мітці. але працюватиме як мач - не зовсім коректно, якщо будуть стрибати оберти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку