• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

andrysir1

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  162
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

andrysir1 last won the day on 27 декабря 2017

andrysir1 had the most liked content!

Репутация

36 Нулевая

О andrysir1

 • Активность Профиль PSK
 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 12.12.1983

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  біля Червонограду
 • Имя Пользователя
  Андрій

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  50

Посетители профиля

309 просмотров профиля
  Хороший продавець. Були проблеми з мого боку, сам передзвонив, уточнив. Рекомендую.
 1. Скажіть будь-ласка я когось в чомусь винив? Було задано конкретне питання, описана причина його виникнення, і описаний ймовірний розвиток подій, а почався якийсь сарказм. Відповіді то нема. Нащо тоді ця тема?
 2. Вітаю всіх. Є питання. Час від часу в барахолці проскакує відверта халява. Як приклад http://chipmaker.com.ua/index.php?/classifieds/item/70314-podvizhnaya-chast-sverlilki-ns-12/ Скажіть дорога адміністрація, чому прикриті ніки бронювальників? На 99% впевнений, що дана деталь попаде не до чіпмейкера, якому вона потрібна, а до якогось торгаша шо постійно сидить за компом чекаючи, який на ній наживеться. Ну нехай, ... Закон ринку. Так відкрийте ніки бронювальників, щоб можна було перекупити броні торгашів. І всім було б вигідно. А то 1хвилина і 4 броні вже є.
 3. В лічку скину.
 4. Цікавлять КМД. Є на обмін цангові патрони ісо30, вт35 японя і німечина. Цанги до них різного діам. Один ісо30 майже новий. Можна крутити до 24000 об.
 5. Добро дня. Є цанги єр32 та ще якісь. Цікавлять мотори від пралок.
 6. Мотивація залежить від можливості заробити. Візьмемо 2 випадки.В обох випадках норма 300 заготовок,потолок по можливостях 500. Випадок перший: ставка 200+0.3 грн за штуку Випадок 2: 1 грн. за штуку. В обох випадках при нормі власник платить приблизно 300. В якому випадку є більша мотивація? Висновки робіть самі. Власник створює умови, а робітник просто підстроюється під можливості, і вирішує в якому темпі працювати.
 7. Він працює від 220?
 8. Пост до всіх хто тут пише, але намає в таблиці.Якщо хочете бути корисними, то скопіюйте останній список по областях і введіть свій нік та приблизне місто в цей список самі. Таким чином в останньому повідомленні теми буде найширший список бажаючих допомогти. Кому знадобиться допомога той перейде в ваш профіль і звяжеться з вами. Про це вже писалось та не всі хочуть читати всю тему. Просто ваш пост поза межами списку загубиться в обємі теми.
 9. Та нема тут на барахолці зараз. Перерив усі категорії вручну. 2 тижні тому були за 212 грн вроді, а 3 дні назад був 1 оборотний за більше ніж 350. Мені тре 2, шоб пересилка вийшла дешевша.
 10. Точити нема де. На фірмі токарний ледве 0.2 піймати може. До міста 14км в одну сторону. Маю до обміну цангову оправку ісо30 з цангами ер32. Є також вт35 високооборотна. Але вони фірмові, і ціна точно не буде 500 грн.
 11. Розкажу Вам одну історію, яка сталась зі мною в 2005 році. Працював я бригадиром преса , який ламінує дсп. Захотіли ми збільшення з/п. На той час ми клеїли 160-180 плит по 5.3м2 кожна. Пішов я до директора з проханням підняти зарплату. І вийшло в нас парі, я клею 350 плит в зміну, але получаю карт-бланш на підбір робітників. Він в свою чергу вкладається в ремонт пресу. І що ви думаєте? Я за місяць змінив 48 чоловік, допоки підібрав бригаду з 6, включаючи себе. Це все з ремонтом тривало лесь 1.5 місяця. Але потім протягом семи місяців вальца з клеєм не мились взагалі, робота 24/7(4 зміни по8 год). Заробіток 800-1000 вічнозелених єнотів на рило. Але то не всі нормально сприйняли і почались "вставляння палок в колеса". Як то кажуть "ініціатива наказуєма". Як то так, пішов до деректора, оминувши майстрів. В результаті я змінив станок, тепер я сам, я знаю що заробив за зміну, ні за кого не відповідаю, а прес знову скотився до своїх 160 плит і 300 баксів, всі довольні. Не можна вимагати від робочого більше, ніж він хоче робити, краще змінити робочого.
 12. Я Вас зрозумів правильно, але при установці трензеля від дубеньця на алмаатинця не хватає ходу ,щоб мала шестерня увійшла в повне зацеплення з шпінделем. Треба обточувати трензель, він впирає вже в корпус, а зацеплення немає взагалі( ну хіба чуть-чуть). Думаю тепер пояснив нормально.
 13. Тут проблема з якимось центром, а за 30 таких центрів виявляється можна токарний метровий з 320 висотою купити, який відібється за тиждень, виготовивши на ньому тих самих 30 центрів. А ще кажемо шо в нас біда. Китайці знаючи це слюною подавились би.