andrysir1

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  413
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

andrysir1 last won the day on 27 декабря 2017

andrysir1 had the most liked content!

Репутация

101 Отличная

2 подписчика

О andrysir1

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 12.12.1983

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  біля Червонограду
 • Имя Пользователя
  Андрій

Посетители профиля

786 просмотров профиля
 1. Може некрасиво буде виглядати та відповім питанням на питання. А навіщо краща чистота поверхні ніж шабровка? При тому, що все ковзає на масляній плівці. Висота вершинок і так близько 1-1.5мкм. 3 мікрони вже можна побачити на просвіт.
 2. Привіт усім. Займаюсь прижимними планками супорта. Наразі зробив дальню( довгу). Розкажу для історії. Планка була плоска. Розбив болгаркою на 2 зони, зону тертя до станини і зону прилягання до супорта. Різниця між площинами має бути по замірах 1.3-1.35мм., площина тертя вища. Шабрив грубо болгаркою, щоб добитись перепаду 1.4-1.5мм. Потім ручним шабером вивів грубо площину прилягання до супорта. Ось так. Далі прикладаючи планку на своє місце шабрив площину прилягання до станини. Фарбою мастив направляючу станини. По трохи зшабруючи почав прикручувати болтами без затяжки( супорт починає клинити). Шабрив до того часу поки супорт з прикрученою повністю планкою вільно не рухався по станині. Після того почав шабрити обидві площини разом, щоб збільши площу контакту. Зупинився на такому результаті. Площина прилягання до супорта Відбиток з станини повністю прикрученої планки. Далі будуть передні прижимні планки. З ними буде легше, вони коротші.
 3. @DimonDSS почитайте темку, там трохи є про системи координат Правда там про фанук, та думаю коди такі самі.
 4. Попрацював трохи шабером. В понеділок за вечір вивів останню криву направляючу станини дубенця( дальня нижня). Станина повністю готова по геометрії, тепер шпакльовка, грунтовка, і покраска. З кольором ще не визначився. Сьогодні зробив основу під прижимні планки супорта. Зазор більше десятки був, при тому, що то не є поверхня тертя. Якість фрезеровки на лице. Робив зразу обидві сторони, так зручніше. Паралельність там не грає ролі, планки все одно підганяти по місцю прийдеться, головне площинність, щоб їх не викручувало при зажимі болтів. На тому і зупинився.
 5. Треба буде більше, і значно більше. Розраховуйте на 2000 об/хв. Сучасний інструмент потребує більше обертів, менший зєм, більша подача. Чим менший діаметр, тим більші оберти для забеспечення стабільної швидкості різання. А швидкість різання є основою стійкості. Будь-яке зміщення в ту чи іншу сторону від рекомендованої виробником інструменту швидкості різання( не подачі, не путайте) веде до зменшення стійкості. А це в свою чергу збільшує вартість самого інструменту, в перерахунку на кінцевий виріб.
 6. @disop сервопривід на 220V? Якщо так, то вона на 600+Ватт. Тепер прикиньте силу різання, і співставте з мотором на хобійних верстатах. Тої серви буде досить навіть з редуктором 1:2. Серва з моментом в 5 Н*м, зможе тягати масу в 100-120 кг з редуктором 1:2, просто прискорення будуть низькими. Але вони все одно будуть більші в перерахунку на макс. швидкість( тобто час) обробки.
 7. Це як виражається? Серву поверніть хоть на 1 градус, вона все одно повернеться, аби моменту вистарчило. Чи Ви хочете ставити серву з моментом 1 Н.м., а шаговик 5 Н.м.? Тоді нащо платити за шаговик? Ставте серву 3.6 Н.м. , вийде дешевше серви на 1Н.м,+шаговик на 5 Н.м. З сервою Ви контролюєте роботу станка в любий момент часу, на відміну від шаговика. А як Ви надалі,після роботи на шаговику, збираєтесь тримати позицію серви відносно координат? Працювати з розривом системи стеження серви можна, але треба PLC контроллер, що теж коштує грошей, і логіку теж хтось напише незабесплатно.
 8. @Aluma відповім Вам на прикладі Не вийде. Максимум направляйку станка виведете в кривизну лінійки, не більше. Те саме буде і з трьома неквадратними станинами. Гвинт на трьох станинах буде однаковий і прикладаючи одну до одної завжди буде нормальний відбиток, проте всі вони будуть скручені. Щоб уявити просто складіть аркуш паперу, щоб отримати прямокутник, потім скрутіть легенько гвинтом і так скрученим поверніть на 180 градусів, Ви побачете, що завернуті вниз кути знову стануть в те саме положення. І скільки б не було аркушів, всі вони(маю на увазі скручені), будуть прилягали один до одного. От для того, щоб позбутьсь ефекту гвинта, плити і повертають на 90 градусів, от тому і вони мають бути максимально квадратні, якщо мається на увазі метод трьох. А лінійка на станині покаже лише наскільки велика виробітка відносно кривизни лінійки, саму кривизну так не визначиш.Відбиток завжди відносний, тільки не відносно лінійки, а відносно її кривизни, рівність не визначити таким способом. Сам на тому попікся, тому і робив плити і місток. Гвинт на алмаатинцю видно при сверлінні тонким сверлом довгої заготовки, коли ЗБ в самому кінці станини.
 9. Перевірити її можна і меншою рівною лінійкою і рівнем. Прохід індикатором( мікронним) зверху, рівна лінійка на високих паралельках, потім індикатор знизу рівної лінійки. Рівень покаже гвинт. Далі будуєте графік, і по формулах визначаєте середню кривизну. Пошукайте на форумі, в файлах є дуже корисні книги, можна багато для себе почерпнути.
 10. Все має свою ціну, і ціна та не визначена абсолютно собівартістю( в кожного своя жаба), а межею дохідності від використання даного обладнання. І не важно хоббі то, чи виробництво, ціна пропорційна ресурсу. І так не тільки з станками, все кругом під тим законом.ІМХО.
 11. Оте "трохи" зайняло в мене 1.5 роки. А на рахунок гарантії повністю з Вами згоден. Щось мало інструменту з паспортом проходження метрології за останні 2 роки виставлено в барахолці. От тому і робив сам. Навіть в ціні такого інструменту немаю поняття. А вона певно о-го-го. А потім питання, чому кашка відреставрована 250 тис., а тв4 35000.? Про ціну тв16 мовчу😱😀😀.
 12. Не вірно, треба робити 2 ввігнуті, тоді ввігнуті між собою поочереді. Не буде ефекту качелі, потім випуку по одній з них, точність виросте вдвічі, потім знову по кругу, до виходу в прийнятну точність. ІМХО.
 13. Кардинально не згоден, в переводі на малі настольні станки. Я писав на початку теми, де звернув увагу на те, що просідання станини в процесі природнього старіння дало більший прогин ніж виробітка. Під патроном лисини видно, проте супорт на дубенцю туди не доїжджає, тому виробити станину не міг( патрон стояв 130).
 14. @NightPilot З того що пройшов можу сказати, щоб вивести станину треба плиту 300*300 і мостик, або лінійку( неважно) довшу за 650 мм( діагональ станини 660+ міліметрів). Менша плита не дасть перекриття за 2 перестановки, тобто Ви не зможете оцінити площинність всієї станини. Навіть якщо плиту 250*250 по діагоналі переставити на 50% в сторону то не зможете оцінити відбиток, бо вона не перекриє всю станину, і можна отримати ефект качелі. Тобто взяли плиту, відбили відбиток з одноно краю станини, потім відбили з другого краю, все показує добре, бєте по середині, а вона раз бє з ліва, другий раз бє з права, в залежності від початкового прикладання, при цьому не доходячи до старого відбитку. Приходе на думку, що там яма, а а в реалі там горб. Плита 300*300 має діагональ 416 мм., вона перекриває станину за 2 установки, і можна оцінити кривизну, якщо прикласти спочатку з одного краю, сфотографувати відбиток, стерти його, по фотографії приблизно відбити маркером лисини, потім прикласти з другого краю( прикладати по діагоналі плити), і порівняти відбитки. Де в обох випадках нема відбитків, там реально яма. Горб визначити значно складніше( на мою думку). А от власне горб домоможе визначити мостик чи лінійка. От то і буде скрут станини. Відбиваючи мостом по діагоналі при скрученні станини завжди буде відбиток по середині, а з країв, принаймні з одного боку буде лисина. І прикладаючи зусилля з кожного краю по черзі, тобто берем і ставимо лінійку на другу годину, спершу притискаємо сильніше зверху, фотографуємо відбиток, стираємо, кладемо лінійку чи мостик так само, але прикладаємо більше зусилля знизу, порівнюємо відбиток, якщо те саме, то яма всередині, або інші кути завалені вниз, тобто можна побачити скрут. Ту саму процедуру проводимо на 10 годин, відбиток має кардинально відрізнятись, тобто кут протилежний від кута де прикладалась більша сила має показати лисину. Трохи марудно написав, але при роботі поняття приходить швидко. Самою плитою площину вдасться вивести десь в 1.5 рази гіршу ніж точність самої плити. Мостом точність буде краща, проте ні поперечку, ні МП Ви мостом не виведете, тому треба і міст(чи лінійку) і плиту. Тому то і так довго триває процес в мене, бо робив і плиту( методом 3 плит), і міст, і рівень рамний, щоб можна було на щось конкретно опиратись при аналізі( і не вбухувати 10 кусків на рівний міритель). Як зміг, так спробував пояснити, звиняйте якщо шось.😀😁☺.