andrysir1

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  188
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

andrysir1 last won the day on 27 декабря 2017

andrysir1 had the most liked content!

Репутация

38 Нулевая

О andrysir1

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 12.12.1983

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  біля Червонограду
 • Имя Пользователя
  Андрій

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  50

Посетители профиля

374 просмотра профиля
 1. Не знаю, сам робив руками, та 7 площин напевно візьмуть десь 2500-4000 нашими. Це тільки за саму станину. Ну хіба по блату, або просто закалимити на чужому обладнанні то може буде дешевше, але якість постраждає 100%. Тре ж зробити швидко, шо б ніхто не бачив.
 2. Не художник, не дезайнер. Ось накидав по дорозі ескізик.
 3. Зробив підсвітку на алмаатинця. За дирку в станині чекаю на тапки, але не хотілось кидати проводку поверх корита. А так все сховане. Ні масло, ані сож не попаде на кабель . Тепер на черзі трьохпозиційний ричаг щеплення електромотора. Тобто: привід ввімкнуто, привід в нейтралі, привід жорстко заторможений. Прикупив на барахолці плиточку майже 300*300 Один прохід 12 проходів Ще одна в дорозі, буду виводити методом трьох плит.
 4. Та ні! Вони вже зелене поняття мають. Їм тре піддослідного.😀😎
 5. Якщо б вислали, то взяв би один з потрохами. Дітям на дослідження.
 6. Ось ссилка, не задля реклами, там на російській мові є багато мануалів та описів роботи з G-кодами та циклами. https://www.nct.hu/letoltes2_.php?menu=nct201
 7. Все вірно для команди G1. Для G0 можна настроїти сґпо якому алгоритму працювати. Ось що я хотів сказати.
 8. Все залежить від настройки команди G00. Так як це швидкий рух без навантаження на інструмент, то саму команду ж0, можна настроїти на прямолінійний рух, а можна настроїти на максимально швидкий рух осі незалежно від інших осей. При цьому траекторія не буде прямолінійна. В fanuc та в NCT це точно можна настроїти. Іноді настройка по максимальній швидкості ж0 ефективніша в плані швидкості заміни заготовок.
  Все ок. Дякую за знижку.
 9. Вітаю усіх, хто слідкує за темою. Давно не писав. З підошвою зб рівенця затор. З роками станина прогнулась конкретно( я про це писав коли шабрив) і паз вийшов тепер нерівномірний. Біля пб і в кінці де права опора станини підошва лягає плотно, а в середині появляється зазор між призмою підошви і станиною. Вирішив відкласти роботи з зб, доки не зроблю супорт. По супорту легше буде контролювати прямолінійність і паралельність паза відносно станини. Взявся за поперечку. Перепад верхньої площини 3 десятки. Горб на лице.Таке враження, що її спеціально вигинали. Пришабрував паралельно верх і низ, щоб зняти по мінімумі, і загнати площини в паралельність. Там де шкала посередині лишилась ямка в 3 сотки. Покищо залишив як є. Буду доводити паралельно з іншими роботами. Низ супорта зробив раніше. Кинув супорт на станину, приклав поперечку.. Все криве в цьому станку. Перепад верхньої плоскої супорта відносно станини 1.5 десятки вверх в сторону від фартуха. При цьому явної виробітки пальцем не відчувається, хоча поперечка не перекриває всю верхню плоску супорта по ширині. Виготовляли ці станки "спеціалісти". Чим далі, тим менше бажання і терпцю. До алмаатинця прийшов світильник, зараз відмокає в солярі гнучка стійка. Фото будуть потім...
 10. Добавте будь-ласка фото гребінки і пазів, щоб можна було оцінити виробітку. Щось немає фото з розмірами.
 11. Я не електронщик, та це часом не степ/дір знизу зліва? Фото з ссилки автора теми Фото з мануалу. По мануалу там до 500кгерц швидкість
 12. Настроюються режими контролю( по позиції, по скорості, по току, їхні комбінації), підсилення, крива розгону/тормозіння, розрішення енкодера, калібровка вхідних +-10v., параметри двигуна і т.д. Серви працюють з венгерською стойкою NCT. Запущено в роботу 5 станків фрезерних на яких стояв колись старий Fanuc. Працюють без нарікань.
 13. Нормальні серви. В нас на виробництві трудяться 8 шт вже різної потужності, близько 3 років. Чекає підключення ще один чпу. Маю якийсь мануал на них на англійській. Настройка параметрів в них майже однакова, незважаючи на потужнісь. Ми ставили від 6 до 48 Нм.