andrysir1

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  265
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

andrysir1 last won the day on 27 декабря 2017

andrysir1 had the most liked content!

Репутация

55 Хорошая

1 подписчик

О andrysir1

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 12.12.1983

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  біля Червонограду
 • Имя Пользователя
  Андрій

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  50

Посетители профиля

508 просмотров профиля
 1. @UmkaRD На рахунок Ваших ссилок. Кріплення ззовні мені здається практичнішим. Там згадується про 2 типи змазки( консистентна та масляна). Як реалізована масляна не видно. Ніяких вхідних штуцерів не видно. Можете спитати про це в китайця. За одно спитайте як працює вентилятор, на вдув чи на видув. Питання до Вас. 3 фази є? Бо можуть появитись проблеми з станком на однофазній мережі з такою потужністю. P.S. Якщо візьмете шпіндель з єр25, то з мене презент.
 2. Як приклад ресурсу. Ось Такі "невеличкі" моторчики стоять на 5-ти осьовому. Взагалі без ніякого охолодження( окрім чугунного корпусу). З 2007 року туди ніхто не лазив. А справа ось в чому Є запас потужності. А то візьмуть, куплять мотор на 1-1.5 Кw. Втикнуть туди фрезу 8-10 мм в діаметрі, і пробують різати фанеру за 1 прохід. Мотор не тягне, зменшують подачу, фреза починає грітись, мотор починає грітись, отримали дим. Хто винен? Звичайно ж китайці. А потім в неті появляються стереотипи, що воздушка погана. А то, що водянка згорить на пів року пізніше в такому режимі, то фігня. Вона ж пропрацювала довше за воздушку. Для автора. Обробка деревини вимагає високих подач різання. Це зумовлено високими оборотами фрез для дерева(які рекомендовані виробниками). А це в свою чергу вимагає потужніших двигунів.
 3. З усією повагою, та всеж насмілюсь заперечити. Шпінделя з повітряним охолодженням працюють роками в режимі 24/6.В нас( де я працюю) 11 станків, на яких 32 шпінделя, і всі з повітряним охолодженням( ніякої водянки). Витяжка повинна працювати нормально. Кожух треба зробити такий, щоб перекрити 3 сторони шпінделя. І заміна підшипників планова( раз в 4-5 років). То є деревообробка, воно трохи відрізняється від металу. Водянка то не є панацея від пилюки.
 4. Ось https://m.ru.aliexpress.com/item/32346933676.html?pid=808_0004_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32346933676&aff_trace_key=b5c617be5c2c49cfa89affe26d437105-1536672328405-09393-jqf2Rf6&aff_short_key=jqf2Rf6&aff_platform=msite Або ось https://m.ru.aliexpress.com/item/32312356515.html?pid=808_0004_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32312356515&aff_trace_key=b5c617be5c2c49cfa89affe26d437105-1536672328405-09393-jqf2Rf6&aff_short_key=jqf2Rf6&aff_platform=msite Собі б ставив однозначно воздушку. На такій потужності шум від фрези буде більший за шум шпінделя. Та бачу різниця в ціні між ер20 і єр25 відчутна. Вирішувати Вам.
 5. Вітаю. Дивлячись з своєї дзвіниці на Ваш станок( мається на увазі жорсткість та поле обробки) радив би Вам шпінлель не менше 3 кіловат з цангами єр25( дасть змогу зажимати фрези з 16мм хвостовиком). Якби був вакуумний стіл, то можна ставити і 4.6 , або більше, а так сенсу нема. На прижимах Ви не зможете кроїти фанеру нормально на швидкості 5-8м/хв. Шпінделя на 3 кіловата буде достатньо для розкрою фанери 18 мм фрезою 12-16 мм в діаметрі за 1 прохід. На рахунок воздушки чи водянки. Різниця в ресурсі незначна. Водянка тихіша, але геморніша в експлуатації та ремонті. Зате воздушка дешевша.
 6. Доброго вечора. Може Вам подивитись в сторону примітивних PLC контроллерів. В китаї є дешеві. Взяти на 8 входів 4 виходи. І через нього підключити датчики. Програмуються вони через ПК. Логіка получиться простою для написання. Весною електронщик брав на 8 входів 8 виходів з можливістю керування шаговиком. І організував на його основі керування магазином зміни інструменту на 8 позицій. Ціна була в районі 500-600 грн з доставкою. Думаю це був би самий оптимальний варіант з точки зору правильності роботи станка.
 7. Дякую. Бандерольку отримав.
 8. Вітаю. Таке биття малореальне, якщо все зібрано нормально, навіть на вбитих підшипниках. Не спішіть розбирати шпіндель, бо не зможете після розборки знайти причину, і прийдеться все центрувати по новому, починаючи від самого шпінделя і закінчуючи розточкою кулачків. Швидше за все патрон вільно сидить на планшайбі( є зазор між патроном і центровочним пояском планшайби). Перевірити радіальне биття грубо можна навіть маркером зажатим в різцедержку. Спочатку на планшайбі, потім на патроні, подаючи по 1 діленню лімба поперечки. Якщо биття планшайби мінімальне, то проблема в патроні, якщо велике, то проблеми в планшайбі, або в шпінделі. Для цих маніпуляцій абсолютно нічого не потрібно розбирати, проте воно дасть орієнтир, куди рухатись далі.
 9. Можна ще "ісполнительньіе размерьі калибров" і "устройство и експлуатация токарньіх автоматов". Адресу зараз скину. Дякую.
 10. Вітаю. А про що перша книга? Якщо там є опис логіки та формули розрахунку положення інструменту в просторі, то бронь за мною. Дякую.
 11. Хлопці! Копіпастіть самі останній список по регіонах і добавляйте себе в нього, щоб ваш нік, разом з розташуванням, не загубився на сторінках даної теми. А то навіть якщо хтось буде шукати допомоги у Вашому районі чи місті, він не зможе знайти Ваш пост серед досить великої теми. Іншої можливості оновлювати список наразі на сайті нема( питання вже обговорювалось).📝✍.
 12. Що Ви маєте на увазі? В мастеркамі не працював, тому хотів би знати як виглядає синзронізація(опис кінематики) станка з кам системою і чи можна правити постпроцесор під конкретні ж-коди роботи стойки.
 13. Вітаю. Ціна справжнього 5-ти осевого станка, навіть з таким маленьким полем почнеться десь з 50 тисяч єнотів. Та якшо брати 3+2, то буде дешевше, якщо брати б/у. Лише написання постпроцесора на 5 осей вимірюється тисячами $. Стойка нормальна ще дороща. Сам я працюю на італійцю Biesse. Ціна його чверть мільйона. І це нормальна ціна станка, і зовсім не захмарна, адже він буде робити специфічну роботу, яка теж дорого коштує. До чого я веду, не так все просто з пятьма осями, як здається на перший погляд. Трохи почитайте більше в неті, вникніть в різні стратегії обробки, моделі машин, кад/кам симтеми, стойки. Наскоком тут не візьмеш. Такого роду станки беруться як правило під чіткі завдання, і програми для них в неті не купиш, бо пишуться вони під конкретну кінематику станка і коштують дорого.
 14. Проголосував за рейтинг, та думаю потрібно зменшити к-сть варіантів для вибору( по типу більше-менше), а кінцевий варіант вибирають модератори, бо результати не відповідають дійсності. Останнє голосування чітко виявило цю проблему, коли більшість проголосувавших зробили вибір <= за 1 годину, але результат вийшов доба. Таким чином трохи нівелюється вплив можливих клонів.
 15. Мав з ним справу. Купляв в нього свого тв16 алмаатинця, по повній передоплаті по моїй ініціативі( 6000 грн.). Ніяким кидком навіть не пахло. Фото різних елементів та деталей людина на моє прохання робила. Відправка, упаковка, фото з пошти. Він не "мошеннік" це точно. А спотикнутись може кожен.