• Объявления

  • softm

   Изменения в правила   10.12.2018

   В правила барахолки добавлен пункт 3.11   3.11 Ограничение количества забронированных и неоплаченных лотов - по сроку пребывания покупателя на форуме: до 7-ми дней от регистрации - 2 лота до 30-ти дней от регистрации  - 5 лотов

andrysir1

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  353
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

andrysir1 last won the day on 27 декабря 2017

andrysir1 had the most liked content!

Репутация

81 Хорошая

1 подписчик

О andrysir1

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  біля Червонограду
 • Имя Пользователя
  Андрій

Посетители профиля

643 просмотра профиля
 1. @clio наберіть поліцію, розкажіть ситуацію. Вони звичайно ніких мір не приймуть, але номера тел. шахраїв в свою базу добавлять. Можливо колись попадуться, тоді Ви допоможете їх посадити будучи свідком. В мене другу телефон повернули ( типу знайшли) через 4 роки. Просто взяли групу злочинців за 480 км від нас. Від друга була лише заява про викрадення. Навіть додому самі привезли. Всяке може статися, головне не стояти осторонь проблеми.📡📡🔨🔨😀
 2. На мачі ніколи не працював. По суті там повинна бути таблиця офсетів, і таблиця зміщення систем координат( G92, G52, G53, G54-59). В таблиці офсетів Н- виліт інструменту, D- діаметр. Дані напряму вносяться в таблицю(можна в ручну). Викликаються командою G43, aбо G44 в програмі, в залежності, в яку сторону компенсувати. Виключається командою G49. Наприклад: G1 G90 G43 Z20 H3 F2000 Для фрезера, то буде означати: опустити шпіндель на висоту 20мм над поверхнею заготовки, Враховуючи виліт фрези записаний в третю лінійку таблиці офсетів. То за умови, коли нуль програми по осі зет співпадає з верхньою гранню заготовки. Перед тим потрібно вказати робочу систему координат( G54, або G55-59). Ви виліт заміряєте датчиком, чи вручну?
 3. Така схема все рівно дасть підрізи в місцях випуклості бамбуку. Якщо деталь ( бамбук) прямокутна в перерізі, то краще зробити рухомий шліфвал, а деталь нерухомо фіксувати. Подавати її зверху, фіксація пневмозажимом, готова прошліфована випадає в низ. Тоді підрізів не буде, і потрібен буде лише один оператор. То моя така думка.
 4. Можливо і переключаєма. Там під трензелем видніється ще одна ручка.
 5. Якщо ваги мотора буде достатньо для натяжки ремня і його не буде підкидало на обертах, то залиште як є. Якщо ж буде мало, то від другого кінця плити треба буде давати штангу з різьбою до нижньої частини столу, яка буде натягувати і утримувати мотор. От ту штангу і посадіть на трубку до столу, як посадили плиту з мотором, щоб натяжна штанга теж зміщалась як і мотор, коли будете перекидати ремня на інший ручій шківа шпінделя. А нащо продовгуваті отвори на плиті? Натяжка ремня проводиться поворотом плити. Там отворів чуть більшого діаметру ніж болти буде достатньо.
 6. Може вже пізно, але скажу. Шайби на стержню заберіть. Трубку вкортіть, щоб вона могла рухатись в межах довжини шківа шпінделя. Тоді легко зможете перекидати ремінь на шківі шпінделя за потреби. Мотор в осевому напрямку сам займе найкраще положення. Систему натяжки ремня мотором теж зробіть через трубку.
  Спасибі за Вашу роботу.
 7. Та невже? 3 рейки відновити( опель, фіат, варбург). Виточити нові втулки, переробити стакани на москвичовські пластикові півкільця. І то всьо на тв16. 1,5 тис за день роботи без матеріалу то по Вашому не заробіток? Проточка якорів стартерів, генераторів, втулки куліси КПП, завтулення шківів генератора, втулки стартера, це то що робив на свому тв16. Якщо розглядати більший станок, то і можливості виростуть. А є ще мото, с/г і всюди треба токаря. Головне правильно підійти до вирішення поставленої задачі.
 8. Може це не глюк? Знак"%" на початку і в кінці є? В деяких контроллерах і стойках він відкриває і закриває буфер обміну та передачі даних. Контроллер чекає на дані, а вони не поступають і флажка закінчення передачі теж нема, от він і стоїть в очікуванні.
 9. Ставте такий по діаметру, як середній на шпінделі( ПБ)., Тоді методом перебросу ремня матимете поле для маневру ( редуктор чи мультиплікатор) окрім частотника. Памятайте, що чим менший діаметр заготовки, тим більші потрібні оберти, щоб забеспечити прийнятну швидкість різання.
 10. Зайдіть в свій профіль, і там "додавання тем..'' далі не памятаю, змініть к-сть відображаючих тем в топі. За замовчуванням там 10 тем, можна поставити до 50. В ЧАВО то є описано як то зробити. І не тільки то.
 11. День добрий. Поділюсь своєю історією. Мав стару жигу. Треба було поварити. Поїздив по майстрах, взнав розцінки, подивився на роботу... Офігів😀. Мені на той час треба було 2 зарплати віддати майстру за роботу. Посидів, подумав і на сімейній раді було вирішено брати полуавтомат в кредит. І почався "мегаремонт" машини. Все розбиралось, вирізалось, замінялось. І от коли все закінчилось з моєю машиною, в мене на внутрішній стороні дверей гаража були написані номера телефонів трьох водіїв, які хотіли б поварити свої авто. Таким чином я за 3 місяці розрахувався з банком, мав на руках власний напівавтомат і поварену машину. До чого ота вся моя писанина? Денис Вам дав чудову пораду: Купуйте то, що буде працювало вже і зараз, щоб воно не стояло мертвим грузом, а приносило грошенята, так, як 10 кусків то мало для старту. Хоча... Ноги в руки і шукайте роботу, яку можете робити вже. А її немало: то і ворота гаражні , хфіртки врізні в ворота, полки, стелажі, підстельні підвісні тримачі, та багато іншого, що Ви би могли робити вже, з тим набором інструменту, який маєте. А гроші, вони їсти не просять. Коли буде робота, вона сама Вам "скаже" що купити. Майстерня без роботи ,💲,то не майстерня, а куток для зберігання 🏦, і відпочинку душі.😀.
 12. Пасибі, бум знать...
 13. Ви пробували відкрити файли? В мене запрошує якийсь пароль.
 14. Поняття не маю про роботу такої стойки, та посмію запропонувати слідуюче. В нас на багатошпіндельному фрезері мотори запускаються командами М3, М13, М23,...,. Зворотні оберти М4,М14..... Всі разом М93(прямі), М94(зворотні). Попробуйте написати напряму виробникам станка, може вони дадуть якусь інформацію, або відправлять до свого офіційного представника. М-коди точно знають виробники конкретного станка( звязано з роботою PLC), а G-коди то виробники стойки задають. Попробуйте знайти людину, яка зможе розібратись з структурою PLC, звідти можна витягти всі дані про задіяні М-коди та їхнє призначення. Було б близько поїхав і глянув би, та Ви в іншому кутку країни.