andrysir1

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  474
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

andrysir1 last won the day on 27 декабря 2017

andrysir1 had the most liked content!

Репутация

127 Отличная

2 подписчика

О andrysir1

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 12.12.1983

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  біля Червонограду
 • Имя Пользователя
  Андрій

Посетители профиля

1 003 просмотра профиля
 1. @Reiter Спершу привітаю з придбанням власного клаптика землі. Я трохи в подібній ситуації, тому скажу свою думку. Не знаю який старий Ваш будинок, та є кілька думок. Якщо дім каркасний, то його можна пересунути. Я в одне рило підняв на 0.5 и пересунув дім в 72м2 на 2.5 метри ,і встановив його на шведську плиту. І зараз є тепла підлога в усьому будинку. Стару піч і комин розібрав. По трохи облаштовую кімнати. Якщо дім цегляний, і мішає новому проекту, то краще його зразу ж знести, і потрохи будувати новий, а гараж-майстерню однозначно ствавити окремо, але не з можливістю тимчасового житла, а лише як склад матеріалів і обладнання. Бо казав хтось колись, нема нічого постійнішого ніж тимчасове😁. Дім має бути Домом, а майстерня-- Майстернею. А що першочерговіше, вирішувати лише Вам.
 2. Так. Ідентичний фрикціон. Він двосторонньої дії. Окрім розриву мотора від привода він може тормозити привід. Тобто 3 положення( передача, нейтраль, тормоз). Лише правильно відрегулювати треба. В моїй темці є фотки як я це реалізував.
 3. Того мотора буде мало, тим більше в мережі 220. В мене стоїть затраз на 370Вт, правда 3-ох тисячник. На контрприводі працює номально лише з нижньою половиною швидкостей. Далі дуже сильно падає момент, на високих обертах навіть не хоче запускатись на холостому ході в мережі 220. Я поставив механічний фрикціон від швейної машинки. Окрім безнагрузочного старту на конденсаторах заодно отримав механічний тормоз шпінделя. Ці фрикціони дешеві. Якщо мережа 220V, то краще ставити на півкіловата півторатисячник, а краще на 0.7-0.9 на ттисячу обертів і шківами вийти на стандартні оберти шпінделя. Вібрація суттєво зменшиться і чути буде лише шелест і .... тишина.
 4. І де такі станки для промки є? Я маю на увазі точність і повторюваність деталей на виході з станка і ціну сформовану після пусконаладки. Трупів не розглядаєм. Тут заміна стройки промислової на промислову тягне на 10 У.Є. на робочій механіці, і то при обробці дерева, про метал взагалі мовчу. Вам тут дають реально хороші поради, а Ви приймаєте все в штики, і й далі гнете свою лінію. Ну що ж, побачимо чим все закінчиться, коли від проекту справа перейде до реалізації. Якщо перейде... З такими допусками на фрезеровку і сверловку отворів Ви довго будете шукати виконавця, і не лише в Україні. І справа тут не в ціні, а в можливості реалізації Ваших вимог. Ну не можна сверлити отвори з точністю в 2 сотки, ніяке обладнання не дасть такої точності при сверлінні, бо через неоднорідність матеріалу сверло повести може значно більше. А кожен отвір розточувати то якийсь садо-мазо. Те саме і з фрезеровкою. Ставте реальні задачі, і виконавець знайдеться швидше.
 5. Спробуйте програму Базис-Мебельщик. Хороша прога для моделювання корпусних меблів. Креслення кожної деталі з зборки, синхронізація отворів, нестінг, специфікація, Зд-схеми, рос.мова, база кріплень, матеріалів і фурнітури, личкування торців, експорт/імпорт з різних форматів. Оцінка собівартості і витратності роб/сили і т.д.
 6. Сам не торгую, та думаю проблеми нема. Пройде день-2, і лоти попадуть в барахолку після перевірки модератором. Розділ файли взгалі весь перевіряється модераторами вручну(вроді) і нічого страшного в цьому нема.
 7. Це я розумію. В стойці згідно мануалу є параметр TimeConstant3, який по мануалу відповідає за час формування помилки слідування (servocycle). Я це розумію як час сервоциклу. Згідно того ж мануалу його значення має приблизно відповідати залежності TC3=1/4*K, де К-коефіцієнт підсилення контура регулювання позиції(Gain). Проте зміна його значення в діапазоні від 0.5с до 0.001с абсолютно не впливає на значення FolErr i PosErr. Справа в тому, що в мануалі немає нічого про настройку ПІД сервомоторів, або я не знаю де її там шукати і як вони там "обзиваються". Тому і створив тему про те, як сама стойка синхронізує видачу імпульсів і перетворює їх в аналоговий сигнал. На що орієнтуватись при настройці? На значення енкодера? Чи на FolErr? Просто я не розумію звідки береться його значення. Є ще такий параметр як FerdForvard. Його значення в межах від 0 до 1. З того що зрозумів, то це значення, яке додається до основного сигналу швидкості(в процентах) від вирахованого інтерполятором. Якщо я поставлю 0.5 то FolErr зменшиться від 10 до 7.5мм. А в реалі на траекторії це майже ніяк не відобразиться. Лише коли збільшу до 0.8-0.1 появляється вібрація при тормозінні осі. Що відображає на практиці значення FolErr? Це різниця між заданим і отриманим положенням осі в певний момент часу? Чи це різниця між розрахованим і реально виданим сигналом? Що тоді відображає PosErr?
 8. Іноді й таке буває. Що роблю?; Просто кидаю все і йду пити пиво💨🍺🍺🍺. Зазвичай помагає... Просто є хороші дні, а є погані. А ми не все замічаємо. Десь колись читав, що все на світі зв'язано і хороше завжди змінює погане. Якщо прийшли погані дні, то після них завжди будуть хороші.😎⏳🔄.
 9. Наразі вдалось настроїти ось так З тем по лінуксцнц виходить, що для хорошої роботи треба прагнути до мінімального значення Folerr. Проте згідно мануалу на NCT, залежність виражається наступною формулою. Folerr=F(подача)/60К(Gain в настройках). Я поставив gain=10 і отримав ту саму залежність від швидкості(на відео трохи видно). Але є одне але, подача ж в мм/хв, Folerr в мм, а Gain в 1/с. І якщо перевести в спільні одиниці, то виходить кака( 10=100/60*10) на швидкості 6м/хв. А якщо відкинути одиниці виміру, то картина виходить нормальна(10=6000/60*10). Виходить, що ця залежність це просто залежність значень параметрів, а не одиниць вимірювання.Чи я помиляюсь?. Всі інші параметри( фідфорвард, джерк, фільтри та ін) стоять в нулях. Результат вийшов по PosErr(дані з енкодера, якшо правильно зрозумів) в межах десятки на будь-якій подачі, аж до 25м/хв, але всеще є скачки на 0.2-0.5 мм (в залежності від осі) при розгоні чи тормозінні. Як їх можна забрати чи зменшити? І чи треба намагатись зменшити Folerr?
 10. Хлопаки! Маю редуктор. На моїй згорів статор. Може домовимось так, щоб всім було вигідно?
 11. Якщо є компресор, то можна використовувати автомобільну камеру через дошку чи щит. Для зміщення чи підйому спущену камеру підсовуєте через дошку до грузу, накачуючи корегуєте положення. Часто виручає мене при установці коробок грузовиків в одну пару рук. + в тому, що можна рухати груз без боязні зриву.
 12. Великодні дні настали – Люди чисті серцем стали. Радості, тепла, любові Хай прибуде в вашім домі! Добро, мов сонце, землю обіймає. Гімн перемоги лине із небес: Радійте днесь! Хай серце вірить й знає – Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
 13. Думаю посадка шпінделя в задню втулку конусна? В самій втулці такі канавки, що неважно яке саме положення втулки в корпусі, головне, щоб отвір під змазку не перекривався. Просто частіше маститимете. І регулювання там просте. Спочатку регулюється осевий і радіальний зазор гайкою на шпінделі в задній втулці, а потім регулюється положення передньої втулки в корпусі за допомогою гайок на передній втулці, щоб мінімізувати радіальне биття шпінделя.
 14. G61- точний останов в кінці кожного кадра. Діє поки не буде інший режим активовано. Наприклад G64. За замовчуванням активний G64. Є ще також G09, але не знаю чи він діє в лінуксцнц. Він також призводити до точного останову в кінці кадра, але діє лише в кадрі де прописаний. Наступний кадр і далі вже будуть виконуватись в режимі G64.