andrysir1

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  23/5
 • Content count

  585
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
`

andrysir1 last won the day on December 27 2017

andrysir1 had the most liked content!

Community Reputation

200 Отличная

2 Followers

About andrysir1

 • Rank
  Прописка
 • Birthday 12/12/83

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  біля Червонограду
 • Имя Пользователя
  Андрій

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Радехів.

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

1610 profile views
 1. Піде аж бігом. Для чавуну можна і напильника заточити, і працювати буде. Я використовую взагалі старі твердосплавні вставки для деревообробки. За весь час шабріння, а це кілька років наскоками, 2 станка ТВ16, 3 плити( 200*300, 300*300, 400*400, 3 моста --630, 750,1000, і ще трохи всякого. На все це не пішло навіть двох пластин 15*25. Зробіть тримач для своїх, спробуйте, все вийде. ✋👨‍🔧.
 2. Поле все одно наборне. На любому ЧПУ роботи на 1.5-2 години. Сітку можна 100*100, або навіть 150*150. Робили якось стіл для пресу ПВХ, облейка фасадів МДФ. Алюміній, поле 2500*1350, цільний лист 4 мм, отвори 3мм, сітка 100*100, робота зайняла 4 години, без Сож, на станку для обробки дерева і т. д., з однією перестановкою. Можливо і на цьому плоттері є можливість якось присандалити шурік, і рухатись по координатах. І сам себе посвердлить. Можливості його мені не відомі.
 3. А насвердлити сітку отворів діаметром 1 мм в зоні постійного перекриття гофрокартоном?
 4. Спробуйте просте не ламіноване МДФ чи ДСП. Вони дешеві, спробувати варто. Торець за фарбувати. Через 4-ох міліметрове вакуум проходить добре. Папір до поверхні прилипає, на здвиг не зсунеш лист гофрокартону. Правда у нас вакуум високий на станках з ЧПУ, з Плоттером не стикався.
 5. @bdrio Чи була скарга чи відгук на лот в ***. Юа? Покажіть реакцію цього сайту і відповідача там, бо будуть знову проблеми тут у вас. Прошу зрозуміти сайт, наклеп це теж відповідальність.
 6. Ніяк, кілька років з зажатим різцем і не добре загатою різцедержкою і вуаля... Біда всіх станків, роки і напруги в вузлах беруть своє👨‍🔧. Купляв 2 станка, проблема ця в обох.
 7. Одного болта для кріплення до столу вистачає? Не зміщується прижим при дожимі в заготовку?
 8. Фото зараз не зроблю..., замело. Написав файлик: Тут
 9. Version 1.0.0

  14 downloads

  Простий файлик для розрахунку з'єму матеріалу з діаметра з допомогою повороту малої повздовжньої на певний кут. Потрібно в файлі змінити кілька параметрів під свій станок. 1.кут повороту МП. 2. Ціна поділки лімбу малої повздовжньої. Розбито лише для 10 поділок. Більше не робив, бо зміщення вже можна зробити і поперечкою.
 10. Мала поздовжня може збільшити точність подачі на діаметр. Повернувши МП на кілька градусів можна подавати по мікронах на діаметр, подаючи по її лімбу різець зміщуватиметься по діаметру значно менше і точніше ніж при подачі поперечкою на одну поділку. Теорема Піфагора. Вираховувати можна через синус/косинус. В мене на ТВ-16 МП повернута на 5 °.Є табличка роздрукована для подачі МП по її лімбу і зменшення діаметру на деталі.
 11. Вітаю, буду на черзі, якщо щось. Мені теж тре шестереньки. Гітара не комплектна. Можна буде домовитись?
 12. Є шкарадний різцетримач, фото зараз не зроблю. Самопал, купив з станком, станок іде під інший проект, різцетримач можу подарувати.Це швидше заготовка, ніж різцетримач, бази криві. В моїй темі про ТВ16 є десь фото цього рівенця. Можете глянути. Задню бабку під нього теж брав тут в барахолці колись, швидше за все її використовувати не буду, бо станок іде під ЧПУ. Пишіть в приват.
 13. Все можна лайкати, просто можливість рознесена в часі. Читати ЧЗТВ-166, 6 сторінка. І "фіча" з модераторами тут ні до чого. Це було і до цих змін.
 14. P=U*I, U=P/I. , P- потужність нагрузки, І- ток . Знаючи точну підключаєму нагрузку і макс. Ток автомата, можна доказати Ресовцям, що Напруга занижена і не відповідає заявленій згідно вашого договору. Але спершу договір перевірте, бо може бути "дрібний шрифт". Проходив це з однофазною мережею і заводським півавтоматом, пот. 3.5 кіловат. Тепер всі договора йдуть на 3 кіловати, а раніше було 3.5.
 15. Доброго часу доби, питаннячко є. Оживляємо одного ЧПУ станка, а там компенсація ваги осі реалізована цікавим способом. Використовується гідравліка і стиснутий азот. При цьому гідравліка працює не постійно, а лише для докачки тиску масла. Азот теж стиснутий. Як працює така технологія? Може хтось стикався з подібним. Цікавить принцип роботи.