Bohdaha

Допоможіть з підключенням електродвигуна

12 повідомлень у цій темі

Суть питання така, маю двигун чехословацький, 180 w, 220/110 v. В електриці не дядько, не можу зрозуміти до якої мережі цей двигун має підключатися? До 3 фаз 220 в? На шильдику інформації мінімумIMG_20191201_195923.jpg 

IMG_20191201_200008.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По бирке видно что расчитан на однофазный,с пусковым конденсатором на 160мкф,включенным в звезду 220в.Вот только не понятно или тот лишний зеленый идет от пускового контакта(тогда должен быть еще один ,может оборван внутри )или же запускался с пусковым реле,тогда зеленый жто от какого то датчика.Вот если бы вы крышку сняли и посмотрели что там внутри и фото сюда скинули,тогда было бы видней.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Bohdaha сказал:

. В електриці не дядько, не можу зрозуміти до якої мережі цей двигун має підключатися? До 3 фаз 220 в? 

Именно так при схеме "в звезду".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
55 минут назад, Красноармеец сказал:

Именно так при схеме "в звезду".

Є варіант підключити до звичної нам мережі 220 1ф чи 380 3ф?

1 час назад, vasidas сказал:

По бирке видно что расчитан на однофазный,с пусковым конденсатором на 160мкф,включенным в звезду 220в.Вот только не понятно или тот лишний зеленый идет от пускового контакта(тогда должен быть еще один ,может оборван внутри )или же запускался с пусковым реле,тогда зеленый жто от какого то датчика.Вот если бы вы крышку сняли и посмотрели что там внутри и фото сюда скинули,тогда было бы видней.

Фото зроблю, зелений що виходить з корпусу на корпус продзвонюється. То мабуть земля

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У Вас тестер есть? 

Электронный. 

Прозвоните выводы между собой, звездой (три провода соедененных) и с зелёным проводом. 

Скорее всего там просто трехфазная обмотка, с переключением звезда/треугольник. 

Только с зелёным не понятно... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, YUSIK сказал:

 

Скорее всего там просто трехфазная обмотка, с переключением звезда/треугольник. 

Только с зелёным не понятно... 

Совершенно верно ,там и есть трехфазная и включенная в звезду .Вот если бы был частотник однофазный то можно было бы сразу включить на три фазы 220В.,без каких либо конденсаторов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продзвонив виводи обмоток. Зліва направо. 1 контакт вільний. 2, 3 і 4 продзвонюються між собою коли контакти того центробіжного механізму замкнуті. Опір близько 7.5 ом. Коли розімкнуті то продзвонюються між собою  тільки контакти 3 і 4, контакт 2 не продзвонюється нікуди, на з'єднані кінці обмоток також

IMG_20191201_200008.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я думаю що буде так конденсатор один контакт підключаєте на контакт 2 а інший контакт на 3або 4зміниться напрям обертання вала.

IMG_20191202_215424.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, vasidas сказал:

я думаю що буде так конденсатор один контакт підключаєте на контакт 2 а інший контакт на 3або 4зміниться напрям обертання вала.

IMG_20191202_215424.JPG

Відразу після запуску центробіжний механізм вимкне конденсатор, чи буде, на Вашу думку, двигун працювати без робочого конденсатора?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это конденсатор не рабочий, а  пусковой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Bohdaha сказал:

Відразу після запуску центробіжний механізм вимкне конденсатор, чи буде, на Вашу думку, двигун працювати без робочого конденсатора?

Буде,якщо обмоткі цілі,(без короткозамкнених витків)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку