инженер

Поясніть, будь - ласка.

46 повідомлень у цій темі

Доброго часу всім. Зробив декілька фото, щоб було зрозуміло, про що річ. Оті "наскельні малюнки" це не моя творчість, з цим станок і приїхав, фарбувати по ним, як ви самі розумієте, ніхто не буде, а обдирати до голого чавуну часу, як завжди немає... Станок стояв колись стояв у радгоспі в підрозділі меліораціїї, одного разу біля нього механізатори сіли грали в карти в "козла", а на самому станку відмічали, кому і скільки ревіти, бо по зошит з ручкою йти було ліньки... Так мені розповіли, коли забирав це чудо...  Без коментарів... Шкрябається дуже легко ( я знаю людей, які там робили, було б прохи важче, ніхто б його не шкрябав), осипається графітовим порошком, на верхній кришці взагалі можна відламати коржем. Також схиляюсь до думки, що цією сумішшю обробляли форми для литва, воно прикипіло до чавуну, з тим і пофарбували.

DSC04777.JPG

DSC04778.JPG

DSC04779.JPG

DSC04780.JPG

DSC04781.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як діти малі, нема слів!O.o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

2 часа назад, стани сказал:

Зробив декілька фото, щоб було зрозуміло, про що річ.

Я  до  цієї  частини   ще  не  дійшов,  тому  не  знаю  її  " подноготную ".   А  на  столі  точно  така  ситуація,  можна  нігтями  малювати.    Значить,  робимо  висновок,  що  графіт  залишився   після  литва.    Ну,  та  і  біс  із  ним.   Питання  в  наступному,  як  на  тому  графітові  буде  триматися  фарба ?  Чи  треба  все  видирати  до  основного  металу ?

1 час назад, bogdan1983 сказал:

Як діти малі, нема слів!O.o

Я  вище  запитання  поставив,  так  от  надайте  дорослу  пораду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, инженер сказал:

Я  вище  запитання  поставив,  так  от  надайте  дорослу  пораду.

На  тв-16 щось схоже було, то я вчепив круглу наждачку на ліпучку, трохи лєпестковим кругом - позачищав скільки можна. Потім наждачкою руками затер. Та й все

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, инженер сказал:

 

Я  до  цієї  частини   ще  не  дійшов,  тому  не  знаю  її  " подноготную ".   А  на  столі  точно  така  ситуація,  можна  нігтями  малювати.    Значить,  робимо  висновок,  що  графіт  залишився   після  литва.    Ну,  та  і  біс  із  ним.   Питання  в  наступному,  як  на  тому  графітові  буде  триматися  фарба ?  Чи  треба  все  видирати  до  основного  металу ?

Я  вище  запитання  поставив,  так  от  надайте  дорослу  пораду.

Я мав на увазі авторів розпису!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, стани сказал:

Доброго часу всім. Зробив декілька фото, щоб було зрозуміло, про що річ. Оті "наскельні малюнки" це не моя творчість, з цим станок і приїхав, фарбувати по ним, як ви самі розумієте, ніхто не буде, а обдирати до голого чавуну часу, як завжди немає... Станок стояв колись стояв у радгоспі в підрозділі меліораціїї, одного разу біля нього механізатори сіли грали в карти в "козла", а на самому станку відмічали, кому і скільки ревіти, бо по зошит з ручкою йти було ліньки... Так мені розповіли, коли забирав це чудо...  Без коментарів... Шкрябається дуже легко ( я знаю людей, які там робили, було б прохи важче, ніхто б його не шкрябав), осипається графітовим порошком, на верхній кришці взагалі можна відламати коржем. Також схиляюсь до думки, що цією сумішшю обробляли форми для литва, воно прикипіло до чавуну, з тим і пофарбували.

DSC04777.JPG

DSC04778.JPG

DSC04779.JPG

DSC04780.JPG

DSC04781.JPG

100% . Имею некоторый опыт работы в литейном цеху. Обмазка для форм осталась на чугунине . 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж коли перебирав свого 2А135 , був шпакльований графітним шпаклом,зразу не міг зрозуміти що за фігня ,поки не потягнула дугу болгарка...

То шпакло і все,не має що там думати, фарба на ній тримаеться,але є одне но, якщо напитане маслом його не видно і воно через пару місяців поченає виступати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Wagner сказал:

100% . Имею некоторый опыт работы в литейном цеху. Обмазка для форм осталась на чугунине . 

Якби то була обмазка, то під нею не булоб малюнку квадратиків литва.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, semi сказал:

Якби то була обмазка, то під нею не булоб малюнку квадратиків литва.

Нелюблю комуто чтото доказывать. Пусть будет по Вашему.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А може і правда шпаклівка, а графіт вибрали для кращого зчеплення з чавуном, у якому графіт також присутній... Хоча звучить не дуже переконуюче. Спитати б у виробників, що вони мали на увазі, та за давністю питати мабуть вже ні в кого... Ці станки здається робив Стерлітамак... Якість самого станка доречі не дуже, може це мені так пощастило, литво відверто страшне, особливо в колоні, при установці противаги шпінделя це помітно. Коробку подач так і не подужав, отвори під підшипники розточені хто-зна по якому, сам механізм переключання із плаваючими шпонками- це щось, спрацьовує через раз, так і працюю в ручному режимі, благо не часто користуюся, але все рівно виручає дуже. Хоча до теми фарбування це не відноситься...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, bogdan1983 сказал:

Я мав на увазі авторів розпису!

:D  А,   ну   в  цьому  я  із  Вами  повністю   погоджуюся.  Наскельний  розпис.  Як  первісні  люди. :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, Wagner сказал:

100% . Имею некоторый опыт работы в литейном цеху. Обмазка для форм осталась на чугунине . 

Підсажіть будь ласка, якою товщиною обмазували форми ???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі коробку подач я теж не поборов, два рази розберав все в ідеалі а вмикається через раз, так руцями і працюю .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, semi сказал:

Підсажіть будь ласка, якою товщиною обмазували форми ???

То что нашёл по быстрому. (Облицовочный слой наносят на форму после подсушивания первого слоя. Общая толщина глиняной обмазки для средних отливок делается 10—20 мм и для крупных 40—50 мм.
В глину добавляют опилки, рубленую солому, молотый кокс. Эти примеси уменьшают растрескивание глины при высыхании и улучшают газопроницаемость ее после сушки.)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, semi сказал:

Підсажіть будь ласка, якою товщиною обмазували форми ???

Если сильно заинтересовала эта тема , почитайте про песочные , песочно-глиняные и глиняные формы для фасонного литья , именно чугуна.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, стани сказал:

А може і правда шпаклівка, а графіт вибрали для кращого зчеплення з чавуном,

У  мене  підошва  підшпакльована,  я  її  вже  зачистив,  так  на  ній  присутня  шпаклівка.  Вона  має  світло-глиняний  колір.  Так  само  на  колоні.  А  от  стіл  із  шаром  графіту.  Корпус  бабки  та  коробки  швидкостей  ще  не  шкрябав.

 

29 минут назад, стани сказал:

графіт вибрали для кращого зчеплення з чавуном,

У  мене  в  місцях  із  графітом  фарба  відлітає  без  жодних  зусиль.   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А вообще вопрос стоял про покраску , будь то шпалтёвка или обмазка или ещё что . Я лично свой один станок нестал до металла обдирать , зашлифовал и покрасил , грунт а потом краска .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, инженер сказал:

У  мене  підошва  підшпакльована,  я  її  вже  зачистив,  так  на  ній  присутня  шпаклівка.  Вона  має  світло-глиняний  колір.  Так  само  на  колоні.  А  от  стіл  із  шаром  графіту.  Корпус  бабки  та  коробки  швидкостей  ще  не  шкрябав.

 

У  мене  в  місцях  із  графітом  фарба  відлітає  без  жодних  зусиль.   

Если под этот слой попало какимто образом масло , так оно и будет , на токарном также откалывалось целыми лаптями на станине , пришлось чухать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Wagner сказал:

нестал до металла обдирать

Ви  маєте  на  увазі  шпаклівку,  чи  графіт ?    Ті  поверхні,  на  яких  у  мене  не  повідпадала  шматками  шпаклівка,  я  також  не  зачищаю  до  металу.  А  от  із  графітом  раніше  ніколи  не  зіштовхувався.   Прийдеться  його  до  металу  обдерти,  та  і  пофарбувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шпатлёвка у меня желто - зелёного цвета , держится норм , неровности только шлифонул лепестком а там где графит , откалывается кусками , пробовал лепестком выровнять невыходит ямы остаются , пришлось сдирать .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Wagner сказал:

там где графит ,

Мене  напрягає  той  момент,  що  в  тому  місці  можливе  відшарування  фарби.  Тому  я  подумую  про  зачистку  до  металу.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку