Наливайко

Підкладні пластини для різьбових токарних різців. Де???

11 повідомлень у цій темі

Де ви їх берете?

Нещодавно нарізав різьбу М10, хапнув різець SER2020  і не може бути! Різець затирає задньою поверхнею, як пишуть у всіх книжках по токарці, бо не компенсований кут підйому різьби. Звісно я цю поверхню здер на наждаку і різьбу дорізав.

IMG_20200518_170032[1].jpg

Теорія і вибір кута нахилу різьбової пластинки http://www.mitsubishicarbide.com/en/technical_information/tec_turning_tools/tec_threading/tec_threading_guide/tec_threading_select_mmt

По цій же теорії різці комплектують нейтральними підкладками.

Кинувся на пошуки нахилених підкладних пластинок, і не знайшов. Де ж вони окрім книжок? Купляти кілька пачок і нести на плоскошліф якось тупо. Підкладати фольгу під різець, щоб його цілого нахилити колгосп. Шліфувати різець із нахилом 1.5 градуси... ну якось жирно виглядає. Доведеться нашліфувати різців під кожен кут нахилу, хмара зайвої роботи і пачка грошей. Боковий гвинтик не регулює підйом пластинки, лише не дає підкладці провернутись навколо вертикальної осі.

Де ті криві пластинки беруться?

На державці написано артикул підкладки WLW016, який по гуглю не знаходиться. Підкладка із заглибленням. Є ще інший тип підкладок STM1603 із вирізом для фіксуючого болта, але знаходжу тільки нейтральні. Я в шоці. 

Рятуйте

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Косі напевно прийдеться шліфувати на синусці, різців- шкода.

 

Змінено користувачем Дядько Максим
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В продажі є підкладні пластини не пам'ятаю діапазон. В самого є пачка таких. Якщо у вас станок (лівий) то підходить підкладка -1. Хочете можу зробити фото тих підкладок. Ще заковирка в тому, що не всі виробники державок  роблять підкладні пластини.  (Зовсім (Пользователь настолько умный, что экспертно может утверждать что его информация не является рекламой)) в мене різець фірми С.P.T і до нього є підкладки   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

как то это странно очень, SER-ы они же универсальные и уже пластинки должны иметь все необходимые угы и прочее. Тут в чем-то другом провтык может та подпорная пластинка для чего-то другого? Из того что видел, подкладка универсальная и сильно не "лезет" в работу, а у вас она как-то еще и надломиться умудрилась. Пластинка точно для данного шага резьбы?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У любого производителя токарных пластин. Можно на ZCC-CT - быстро и недорого. Если с нужным углом не будет - тогда уже к Iscar идти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

Косі напевно прийдеться шліфувати на синусці, різців- шкода.

На справді не настільки шкода. Ось такі красиві Cr-Mo різці виходять мені з доставкою (бо сам собі доставляю) біля 250 грн за штуку, а чорні може і менше за 150 вийдуть. Попались мені і косі пластинки, але за 12 євро/шт до фірмових державок. Але підкладна пластинка це витратний матеріал, а різець умовно вічний.

, vk 5557 написав:

В продажі є підкладні пластини не пам'ятаю діапазон. В самого є пачка таких. Якщо у вас станок (лівий) то підходить підкладка -1. Хочете можу зробити фото тих підкладок. Ще заковирка в тому, що не всі виробники державок  роблять підкладні пластини.  (Зовсім (Пользователь настолько умный, что экспертно может утверждать что его информация не является рекламой)) в мене різець фірми С.P.T і до нього є підкладки   

Згодиться всяка інфа, і фото. А ще краще + артикул пластинки і державки.

, CTPAHHUK написав:

Тут в чем-то другом провтык может та подпорная пластинка для чего-то другого? Из того что видел, подкладка универсальная и сильно не "лезет" в работу, а у вас она как-то еще и надломиться умудрилась. Пластинка точно для данного шага резьбы?

Провтик якщо і є, то виробника, підкладна пластинка рідна. По книжці вона з нейтральним кутом. І це не надлом, я ж її теж наждаком того, щоб точно ніщо не затирало. Ріжуча пластинка типу універсальна, для кроків 1-3.5 здається.

, CTPAHHUK написав:

как то это странно очень, SER-ы они же универсальные и уже пластинки должны иметь все необходимые угы и прочее.

та я в шоці. Невже я першим за китайців знайшов технологічну діру в ринку? Шліфуєм підкладки, продаємо по 5 євро і стаємо мільярдерами :dance3:

, Brobdingnagian написав:

У любого производителя токарных пластин. Можно на ZCC-CT - быстро и недорого. Если с нужным углом не будет - тогда уже к Iscar идти

Дякую, буду диллерам писати. Просто шокує, що їх немає ні на таобао в списках, ні в інет магазинах не світяться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Наливайко сказал:

та я в шоці. Невже я першим за китайців знайшов технологічну діру в ринку? Шліфуєм підкладки, продаємо по 5 євро і стаємо мільярдерами :dance3:

По 5 евро врядли, потому что подкладушки - твердосплавные

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Наливайко сказал:

Дякую, буду диллерам писати. Просто шокує, що їх немає ні на таобао в списках, ні в інет магазинах не світяться.

Чисто по братски, могу сделать скидку 20-30% по счету на искар и 10% на другие. Я не дилер, а то админы подумают, что рекламой тут занимаюсь 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, Brobdingnagian сказал:

У любого производителя токарных пластин. Можно на ZCC-CT - быстро и недорого. Если с нужным углом не будет - тогда уже к Iscar идти

А не покажете ли нам те подкладки с переменным углом? что-то я не понимаю....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1589892811230251390344465678764.jpg

От вище надіслав фото підкладних пластин

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

15898929584652177229019582281054.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку