Taras84

Відновлення С-1

80 повідомлень у цій темі

Деревообробний ТД-120 зараз чекає свого часу, зберу інформацію тоді тему створю. WP_20200701_18_57_08_Pro.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

знайшов у себе підходячий

 шків на вал, в тому смислі що шківок якийсь старовинний, треба буде проточити вал під посадочне місце шківа.

WP_20200723_07_00_07_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

подарували мені штурвал, який планую поставити замість ручки домкрата. Відчищу його пізніше і поставлю уколи ПБ зроблю так як треба буде виточити сам вал для штурвала уже на цьому станку.

WP_20200723_07_00_32_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вирішив скористатись послугами токаря, станка я ще немаю. ТЗ було таке: 1. Просверлити вал скрізним отвором (сверло моє). 2. Проточити посадочне місце під шків. 3.Обточити пластину різцетримача яка до супорта прижимається до розміру Ф120 і знизу просверлити отвір ф12 для центровки пластини по центру  (бо я болгаркою недуже ідеально вирізав :) ) і так, зібрав я все своє барахло в пакет ( пакет пізніше розірвався)  і поїхав до токаря з надією що буду мати уже ті деталі без яких неможу ПБ зібрати.

WP_20200723_07_03_13_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у токаря станок ТВ-6. З валом нічого так і неробив він мені, бо вал калений :( , лиш пластину яка на суппорт прикріплюється під різцетримач проточив до ф120.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зібрав різцетримач поки що такого типу (потім квадратний буде, нормальний, надіюсь)

WP_20200725_19_33_54_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

були придбані 4 болта М14х1.5 калені і 4гравера. Правду писав Zalizovskiy, що нормальні болти коштують як підшибники.

WP_20200725_19_33_46_Pro.jpg

наразі станок в такому виді.

WP_20200725_19_34_02_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У моїй місцевості токарів нема, а ті що є з ними напряг. Випадково був наткнувся на продаж ПБ для мого станочка (через інтернет) довго вагався підійде-непідійде одним словом продавець виявився доброю людиною і все заміряв і розказав. Зійшлися на ціні і він відправив мені ПБ. Тепер у мене загвоздка в планшайбі, шукаю :) якщо у когось є зайва або непотрібна під ф125 патрон з посадкою на ф40 і різьбою м39х4 з радістю прийму в дар або куплю за адекватну ціну, або виміняю на щось зі своєї обмінки.

WP_20200821_18_14_34_Pro.jpg

WP_20200821_18_14_42_Pro.jpg

WP_20200821_18_14_53_Pro.jpg

WP_20200823_11_04_51_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ЛС

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Taras84 написав:

З валом нічого так і неробив він мені, бо вал калений

А на основі чого зроблений висновок, що вал гартований?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Zalizovskiy сказал:

А на основі чого зроблений висновок, що вал гартований?

От-от, пригадується мені, що не далі, ніж пару років тому свердлив я комусь з форуму аналогічний вал наскрізь з розверненням в одному торці км2 для саморобної бабки. Там тої гартовки - пара мікронів на поверхні, або твч, або цементація. За годину на всепровсе впорався.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ryazanovpavel69 написав:

свердлив я комусь з форуму аналогічний вал

Де б ми ще зустрілися. :)

Там дійсно гартований поверхневий шар до шліців включно. Посадки під підшипники вже зовсім сирі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Zalizovskiy сказал:

А на основі чого зроблений висновок, що вал гартований?

Я був читав ваш пост, я би хоть взявся би сверлити, але токар сказав був що не буде того робити бо вал калений, я йому кажу що то перших 2-3 мм а він в ніяку не хотів. Ви ж самі знаєте, якщо токар не хоче то його не переконати :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ryazanovpavel69 сказал:

От-от, пригадується мені, що не далі, ніж пару років тому свердлив я комусь з форуму аналогічний вал наскрізь з розверненням в одному торці км2 для саморобної бабки. Там тої гартовки - пара мікронів на поверхні, або твч, або цементація. За годину на всепровсе впорався.

воно то так, я ж весь матеріал зібрав для того щоб ПБ зробити, і болти був купив щоб цю ПБ для пластини прикріпити, і пластини підібрав для підгонки висоти ПБ з ЗБ, але випала нагода дістати оригінальну ПБ до мого станка, самі знаєте, гріх не скористатись. Тому саморобну ПБ відклав в бік, може для чогось іншого потім пригодиться без розсвердлення. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Zalizovskiy сказал:

 

Ось у нас в фірмовому магазині підшипникового завода продають дуже цікаві заготовки для бабки чи вфг:

IMG_20190920_131553.jpg

IMG_20190920_131656.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Появилось трохи вільного часу і вирішив стіл під токарний підготовити. Прибрав з столу все бо довжини стола бракувало.

WP_20200829_18_11_54_Pro.jpg

Був у мене кусок 80-го уголка який пішов у хід для подовження стола. Получилось ось так.

WP_20200829_18_43_12_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Переніс станок з столика на якому його збирав на стіл де він буде уже постійно, стаціонарно. Перед тим підрегулював сам стіл, так як ножки був зробив з регуліровкою по висоті. (у гаражі стяжка трохи нерівна),

WP_20200829_18_50_07_Pro.jpg

Дякую Кулибкину за подарену планшайбу :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

і ось станок стоїть на свому штатному місці.

WP_20200829_19_25_44_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

який мотор краще поставити, асинхронний чи колекторний? Маю асинхронний 550w 1360 об/хв 3х фазний(380 у мене є) що на шпінделі отримаю 245 об/хв чи поставити колекторний 400w max оборотів 3500 з регулятором оборотів що в ітозі отримаю від 245 до 810 об/хв.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливість маневрувати обертами відповідає сама за себе 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 7/26/2020 в 13:01, Taras84 сказал:

знайшов у себе підходячий

 шків на вал, в тому смислі що шківок якийсь старовинний, треба буде проточити вал під посадочне місце шківа.

WP_20200723_07_00_07_Pro.jpg

Ду-уже старовинний - аж жигулі-копійка ;) шків колінвалу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, ryazanovpavel69 сказал:

Ду-уже старовинний - аж жигулі-копійка ;) шків колінвалу

ну вам краще знати. А для мене він старовинний :) я в запчастинах ні бум-бум.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нехватка часу, це мабуть проблема у більшості. От нині появилось трохи вільного часу і зробив кріплення для передньої бабки.

WP_20200912_17_03_10_Pro.jpg

WP_20200912_17_02_46_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так як інструмент уже витягнув на вулицю то невтримався й заодно ПБ помалював під колір станка.

WP_20200912_17_46_31_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поставив пластину для встановлення електродвигуна з натяжкою ремня під своєю вагою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку