ryazanovpavel69

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  251
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

49 Нулевая

О ryazanovpavel69

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 09.09.1980

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Харьков

Посетители профиля

388 просмотров профиля
 1. Як не смішно то лунає, але ваш приклад з хірургічним інструментом геть зовсім не доречний. Доводилося мені чути про одного дядька, що п'ять років вчився у якихось дикунів, які досі живуть в палеоліті посеред джунглів, правильно колоти каміння, щоб отримувати однакові трісочки. Тепер цей дядько - дуже поважний і всесвітньо відомий виробник спеціальних скальпелів для мікрохірургії ока, на леза котрих йдуть ті самі кремневі чи обсидіанові трісочки з ледь не мономолекулярною ріжучою кромкою. Чи може зараз хтось зможе зробити клепаного жаротрубного котла високого тиску, щоб не травив пару? - а колись то була звичайна така собі рутинна операція.
 2. З металообробкою в ЄС є сенс їхати заробляти лише маючи справу з якимось напівручним ексклюзивом, вже маючи нормальну клієнтську базу, коли задовбався годувати нашу славну митницю, котра "дає добро" лише тоді, коли ти своїм власним добром з нею щедро поділишся - репліки амуніції до холодної чи вогнепальної зброї для колекціонерів та реконструкторів, ручної роботи меблі, предмети інтер'єру та таке інше, які через наш кордон без геморою не провезти. або якщо виробляєш дуже специфічне знаряддя для різних майстрів на кшалт ДМ-овських шрабкугелів і знову ж таки знаєш, хто ото усе у тебе там придбає. Все одно з сучасними чпу обробними центрами не посперечаєшся, тому прості токарі-фрезерувальники особливим попитом не користуються, а інструментальник з добрячими розрядом й тут на батьківщині цілу чергу з роботодавців має. От на не престижну малосплачувану (трускавка там, сортування сировини на м'ясокомбінаті або пакування секонд-хенду) чи шкідливу на кшалт зварювання 12 годин за зміну без витяжки та нормального спецодягу десь в тельбухах вентиляції великого супермаркету на висоті 10 метрів над підлогою чи в глибині міської каналізації за тисячу євро на місяць, не рахуючи витрат на житло та харч , - от такої роботи у ЄС хоч дупою жуй.
 3. Поділюся й своїми спостереженнями: їздив минулого року хиба що не щомісяця до Польщі у справах. За родом діяльності доводилося дуже багато спілкуватися з людьми різних верств населення, як з нашіми заробітчанами в автобусах чи на вокзалах, так й з самими поляками (з мовою особливих проблем немає), тому багато чого мотав на вуса й робив для себе багато висновків. по-перше, якщо ти готовий вгарбувати від зорі до зорі, то дійсно, жити там можна значно краще, аніж у нас, принаймні, значно легше у моральному сенсі, бо є хоч якась впевненнність у майбутньому - можна при потребі й про кредит на розвиток справи подумати, й контролюючі органи прийдуть до тебе лише тоді, коли повинні, й візьмуть з тебе лише те, що ти винен віддати державі. Харчі, принаймні масового споживання, знову ж таки, як не дивно, й дешевше, і якісніше (я не кажу про полтавське сільське сало, домашні сир, копченості чи сметанку, що подеколи можна придбати в нас на базарах у прямого виробника - тут українським продуктам рівних нема, але вже дешеві сосиски, ковбаса типу "краківської" чи тверді сири за однакову ціну з нашим соєвим ширпотребом вже не йдуть в ніяке порівняння). Тому, якщо ти не офісний ховрашок 80-го левлу, що вміє тільки папірці перекладати, то будеш там і ситий, й якись прожитковий мінімум (до якого там входить й таке-сяке житло й така-сяка автівка німецького виробництва року так 2006-2008-го хоч що півроку нову купуй, коли не лякають драконівські налоги, що інколи перевищують вартість того подержаного корита) В сільській місцині, якщо життя поодаль "від цивілізації" не лякає, можна й добрячу фазенду з ділянкою землі придбати за ціною харківської однушки, тому якщо руки є й не лякаєшься їх забруднити чи натерти мозолі - то можна жити. Але...Якщо хтось не любить росіян за їх "імперський шовінізм" - то ви просто з поляками не спілкувалися. Ставлення до українців там, мяко кажучі, не викликає у нашіх мігрантів ані краплини самоповаги. Якщо не рахувати тамтешніх люмпен-нациків, що звинувачують нас у всіх своїх негараздах на кшалт власної ліні та небажання дупу від дивана відірвати, чи деяких "великополяків", що не дуже далеко пішли від феодального відношення до всіх мешканців колишніх "кресув всходніх" як до двоногого бидла, ставлення навідь в кращих з них до нас, таке собі огидливо-жалісне, неначе до бридкого далекого родича-сусіда, який пропив усю спадщину, напився п`яним, власну хату спалив, жінку з донькою на панель відправив, а сам тепер Христа заради до багатого сусіда приперся в батраки винайматися. Ну й "панський гонор" разом з святою упевненістю в тому, що пів України, у деяких аж до Полтави - то лише тимчасово зайняти невідомо ким історично польські терени, які неодмінно будуть з часом повернуті тим чи іншім шляхом, а всих хто буде проти того, неодмінно загонять у стійло - то в кожного другого, якщо не в першого в розмовах перетікає. от таке от.
 4. Хотел забронировать пластины, пишет что я в игнор-листе у данного продавца... можно подробнее, с какой такой радости?
 5. могу уточнить у своих литейщиков, по чем ныне серебришко берут. Сразу уточню, контакты им не интересны.
 6. Очень интересно. Можете сделать фото с ними, чтобы можно было выбрать?
 7. Собственно, неспешно подыскиваю - вдруг кому в приемках попадется, или рассмотрю возможность изготовления простеньких высечек типа "лягушка" для вырубывания из тонкой листовой латуни элементов декора (листочки, крестики, многоугольники, орнаментальные элементы и гнезда с лапками для зажима камешков. Обычно подобные приспособы встречались в мастерских медников, делающих церковную утварь, или самоварщиков.
 8. Разлочил видео. Вкратце - прямоугольная деталюха в центре, катающаяся на подшипниках по направляйкам, прикрученный к столу, в самом прямоугольнике - три микроподачи - продольно, поперечное и поворот до 15-20 градусов от отдельных рукояток. Сверху откидная синусная планка на чем-то вроде защелок пружинных, по ней в пазу т-образном скользит каретка, которая снизу имеет зажим для чего-то типа лезвия и степень подьема-опускания лезвия регулируется шестеренкой с подпружиненным шариком-трещеткой.
 9. Вот, отловил сегодня ништячок в чермете. Жду предположения от корифеев, что сие может быть? https://youtu.be/08zzX7rXTGQ
 10. Есть стол от 6н80 (метр длинной и 52 см хода, 160 кг весом) к 675-му из остнастки и зч ничего нет. Есть много материала делового в болванках, заготовках и плитах, есть редуктора червячные, движки, подвижный центр от деревообрабатывающего фсш-10,ножи гильотинные от стуловой сабельной гильотины новые.
 11. Очень похож на резцедержку от моего 1м95. могу предложить на обмен 250-й патрон под планшайбу с кулачками, большие слесарные тиски 54-го года в состоянии новых или еще что. Если интересно, пишите в личку.
 12. Цена за пару шкивов, или за один?
 13. Андрей, есть у меня в заначке под прорезные фрезки 1-2мм толщиной с посадочным в районе 12 мм исо-40 оправка С двумя одетыми на нее фрезами. Забыл в прошлый раз показать. Будете в моих краях, напомните, презентую.
 14. насколько я знаю, шнек обычно используют для хрупких материалов, типа чугуна. немного неправильно вопрос задал - имел ввиду материал сверла какой, простая р6м5 или более твердая, типа р18, или того лучше с тв.спл напайкой на кончике? в любом случае, мне не подходит - надо на 250 мм глубину рассверлить.
 15. по ст20 и чугуну работать будет? какая длинна самого шнека?