ryazanovpavel69

Пользователи
 • Публикации

  53
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О ryazanovpavel69

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 09.09.1980

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Харьков

Посетители профиля

63 просмотра профиля
 1. Шир паза -8 Глубина паза- 5 Гребенка - 4 мм зуб т.е. s8 Ширина кулачка 18мм все комплекты - обратные. из прямых см видео по ссылке - по 1 шт 80-й, 100-й и 160-й кулачки
 2. В какую цену обычно берете такие ножи? (Для понимания, стоит ли заморачиваться)
 3. Нужны сухари с резьбой под усп-12. Втулки 35мм в усп-шный уголок. Поменяться могу на что-то из моих тем.
 4. То не зовсім Твердосплав буде - він аж геть не крихкий. В мене таким Лице малої наковальні наплавлене - 20 років - ані ж тобі подряпинки, хоч дід на ній гвіздки рубав. найближчий аналог - то добряче нацементований в'язкий метал з дуже доброю нагартовкою і азотуванням. Зуби екскаваторних ковшів бачили? - ото такимиє електродами наплавлювали свого часу, коли вони зношувалися.
 5. Є значний запас ще радянських ножів для сабельної гільотини у вигляді пластин 1100х60х10 якщо треба добрий матеріал, то буде те, що доктор прописав. Ще як варіант -увзяти пару вашіх старих ножів та понаплавлювати на ріжучі кромки спецматеріал, котрим робочі кромки бурових фрези та зубів будівельної та каменедробильної техніки відновлюють. Їх правда тільки алмаз візьме щоб відшліфувати
 6. Попалась у знакомого барахольщика дивная приспособа из мощной ростовской дрели и, по всей видимости, редуктора от мачты кшм-ки. Второй день ломаем голову над гипотетическим функционалом данного девайса. Версии от глубокого бурения тонких скважину сантиметровыми трубками (толще не влазит в зажимы) до проталкивателя унитазного троса в трубу. Кто что думает?
 7. Универсальная приспособа для проточки шаров и сферических канавок:
 8. Откидывающиеся планки уголков усп на что бы сменять могли?
 9. І з якої автівки ціна девайсіна, якщо не секрет?
 10. Ну й так ми не знаємо реальних розмірів девайсу, може там коробка розміром з маз-івський аккумулятор. Будемо чекати подробиць від тс-а. Ps: а щодо ємності, то за тими ж штатівськими стандартами її якраз в кілоВатт-годинах і вимірюють. Це ми ще досі ампер-години рахуємо.
 11. Флянец с червячным редуктором переделывать в лом. Да и движок родной в утиль жвлко сдавать.
 12. І до речі то не 1500 Вт потужності, а ємність отих акумів (12 вольт на 135 ампер-годин), коли ота залізяка "ще дівкою була", хоч звісно, брехня, бо свинець реально віддасть не більше 60 % ємності, та й то тільки якщо ток віддачі не буде перевищувати 0.1с, тобто для цього амперажу - не більше 150 Вт.
 13. Roma, якщо уважно подивитися, то там англійською на отій дурі написано, приблизно отаке: rechargeable valve regulated battery, що в перекладі на людську мову означає "перезаряджувана батарея з дроссельним (букв. клапанним або напівпроводниковим) управлінням" та й значок рb, не просто так, а свідоцтво того, що містить свинцеві аккумулятори.