softm

Как глобальная конкуренция с Китаем убивает производство в Украине

Украинскому производству приходит ZDEC?   106 користувачів проголосувало

  1. 1. Украинскому производству приходит ZDEC?

    • Да
      69
    • Нет
      25
    • Пойду у мамы спрошу, подождите, не закрывайте!
      12

Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

333 повідомлення у цій темі

Или взять завод, прихватизирован, хозяйский: хочу быстро, больше и на шару. С наваром 100-200%. Линия не тянет, плевать, разгоняйте, а брак как то втюхаем. Ну и общее: вы, дебилы, работать не умеете. Спорить, аргументировать бесполезно. Ну или был другой опыт: переделать полностью китайскую литьевую как навороченная немецкая!!! Т.е. всю гидравлику, програмное, электронику! А вот из всего есть убитый чина и гидробак от немца. При том, что я работал простым наладчиком. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это я к чему? Копеечное жлобство, жадность, не желание нормально развиваться, техбезграмотность, наплевательское отношение к работнику большинства наших хозяйчиков. Дык о каком нормальном развитии речь?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, ig3757 сказал:

Про лук и чеснок: в 79ом....арендовали или как землю корейцы- лук разложен в косицы на километры, чеснок один в один. А ...

Правда пахали они как проклятые. 

Ну в 79ом и у меня грива как у льва была, о том что корейский лук есть нельзя я просто промолчу, но ключевое в том, что они ПАХАЛИ. И заметьте их тут больше нет, странно? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не, не, отличный лук был. Да я не об этом. Они пахали. И зарабатывали. Их хозяин давал достойный заработок и отношение уважительное, фактически одна семья. Немного знаком был с их спецификой. На счет того, что у нас ленивые и работать не умеют: был на совместном монтаже производственных линий разной сложности с итальянами, голландцами, немцы, франция. Они были поражены квалификацией, универсальностью наших! И были в шоке от наших з/п. Уважительное отношение с их стороны и пренебрежение наших доморощенных менагеров. Миллионер (шеф проекта, с простого наладчика начинал) кажинный день с каждым за руку, о проблемах спросит (ну тут кто как англицкий знал), а наши нос к верху и мимо чешет. Иноземцы были в ауте.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, ig3757 написав:

И каким боком мы можем конкурировать с Китаем? Назовите хоть одну сферу деятельности?

Холодильне обладнання для бізнесу. Успішно конкуруємо. Вартість робочої сили у нас низька, а доставляти із Китаю в Європу здоровенні бізнес-холодильники не надто вигідно. Навезти морем наперед купу шаф теж не вихід. Вимоги, брендінг, опції постійно змінюються і реагувати потрібно швидко.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Вибачте, але яка вона, та як її підрахувати на країну?

Якщо загальними словами, збиральник на лінії у нас в середньому отримує 7-10к грн, в Китаї (на аналогічному виробництві) - 12-15. Вибачте, що без конкретики, не хочу порушувати умови договору.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, softm сказал:

 

 

Степан, а почему нельзя есть?

 

Не говоря о зашкаливающих нитритах, применение огромных доз пестицидов которые совсем не разрешены для лука и чеснока. Но в 70-80 и даже в 90х другим путём получить большой урожай лука было невозможно. Небыло сортов и необходимых пестицидов

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про холодильне не скажу, хоча там де я працюю стоїть Франція, Італія, Німетчина. ЧП  Данфосс. А до того була Голандія.

Ну хоч щось конкурентне робимо.

А лук корейський ми в 79 стільки з'їли і нічого, норм. Не гірше нашого був! Може зараз щось змінилось? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

хоча там де я працюю стоїть Франція, Італія, Німетчина

...Данія, Elcold.

Ми непогано виступаємо в бюджетному сегменті, де треба дешево, швидко, гнучко і невеликими партіями. І основним конкурентом є теж українська Juka (Житомир) .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та про глобальну конкуренцію мови ні в якому разі не може бути. Хоча багато речей могли б робити значно краще! Ну і пробитись за зовнішній ринок досить не просто: знайомий виробляє пристрої, цілком конкурентні і по ціні, і по функціоналу (навіть кращі). Але пройти сертифікацію там не можуть (дуже багато вимог). А іноземне з явними порушеннями ціх самих вимог успішно проходить! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Ну і пробитись за зовнішній ринок досить не просто

Цілком згоджусь. Якраз маю певне відношення до сертифікації. Пройти її навіть при підтримці потужного юридичного відділу - та ще задача.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отож бо і воно. Мабуть деякі речі повинні опікуватися та підтримуватися державою. І звісно державу мають у світі поважати.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Мабуть деякі речі повинні опікуватися та підтримуватися державою

Ніт. Найгірше, що я можу уявити, так це те, що наша держава якимось чином влізе в (наприклад) процес сертифікації виробу для іноземного покупця.

Для початку потрібні діючі суди, адекватне митне та фіскальне законодавство, максимально відкритий для зовнішніх постачальників і інвесторів внутрішній ринок як сировини так і енергоносіїв. А з іншим ми й самі розберемося.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звісно не така держава як зараз. Це буде повна с...ка! Повністю з Вами згоден. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Вибачте, але чому ви вирішили, що якась лінія і країна то до порівняння?

Тю, дуже просто. Перед початком випуску лінійки продукції економісти розраховують собівартість, на основі відкритих даних роблять аналогічні розрахунки для найближчих конкурентів і в результаті керівництво приймає рішення про наступні дії. На основі цих же даних відбувається узгодження ціни із покупцями. Наведені мною значення зарплати фігурували в якихось поточних паперах, от я і запам'ятав. Загалом же це не мій профіль.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, недозрозумів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Я можу вас попросити підтвердити, чи відкинуту таку тезу - "в 2020 році, Україні вартість робочої сили...

Не можу відповісти так як не маю під рукою необхідної інформації. А гуглити вже пізно, мені зранку на роботу, холодильники робити.

Щодо моєї фрази "Вартість робочої сили у нас низька", прошу її розуміти як "при розрахунку собівартості деяких виробів економісти гіпотетичної організації в Україні приймають що збиральник на лінії у нас в середньому отримує 7-10к грн, в Китаї (на аналогічному виробництві) - 12-15." І тільки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, softm сказал:

 

Вибачте, але держжава це група людей, які утримують іншу групу людей в підпорядкуванні. Чи ні?

Да нет, это совокупность всех людей вместе со всеми территориями и ресурсами. 

Пока этого не поймём, так и будем жить.

Змінено користувачем Stebium1
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, softm сказал:

@Zalizovskiy А ще є напрочуд ефемерна річ як то логіка. Як продукція в країні в три рази дорожча, за таку саму в іншій, то в три рази більші видатки на одиницю чогось там.

Дуже просто: ефект перекупа/прокладки/посередника, які витрати зі сторони бариги? Він тупо накручує ціну при мінімальних витратах. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Stebium1 сказал:

Да нет, это совокупность всех людей вместе со всеми территориями и ресурсами. 

Пока этого не поймём, так и будем жить.

Але це не все  , бо ще об'єднанні однією на всіх конституцією , законами , обов'язками та правами ! ( Звучить утопічно по відношенню до нашої країни )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton как ни странно звучит, всё перечисленное Вами, относится к ресурсам, интеллектуальным ресурсам.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

просто потрібно працювати, і головою і руками... і все буде гуд.. Невже мало форумчан робить роботу яку любить,при чому норм заробляючи? Є безліч фірм які успішно працюють,виготовляють продукцію, яка в тому числі йде на експорт..  Чому ми шукаєм тільки погане? За Китаєм ми не вженемось, та і непотрібно... в їхніх умовах, люди то розхідний матеріал, особливо прості роботяги.. Багато хто з нас б хотів бути розхідником?  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, softm сказал:

 

Друже ... вибачте, але я маю що відповісти на все це. Я особисто колись мав мульті магазин (схоже не пром.юа чи наш сайт але ще більш "наворочене"). Я написав його код з нуля. php+mysql. Я перевіряв усі радіодеталі та плати що туди надходять. Знімав відео як до до купи зібрати. Я доробляв той магазин кожного дня. Витрати були, трохи :)

 

Перепрошую, може Ви таке і робили як порядний продавець. Та ось приклад: УЦІ з китаю, навіть інструкція не переведена, ціна втричі! Які в продавана витрати? Доставка? Растоможка? Але все це забито в ціну Алі, навіть оптом дешевше. Все, що було від нашого продавана- відео про 'установку' на верстат(технічно не айс установку!). Ну то я теж китайцю скинув своє відео, набагато краще і безкоштовно. І спілкування з китайцем було продуктивнішим ніж з нашими.

Або купляв у нас китайський заточний- знайшов відеомануал, якось зробив переклад, відправив нашому диллерові, і що? Нафіг не треба! 

Або у нас, наприклад мелкосхема: вдвічі дорожща, скажете наш магазин робить вхідний контроль?! По всім параметрам? Має таке обладнення??? А скільки я особисто попадав на китай перемаркований, проданий нашими баригами, претензіі не приймаються.

Або різець, пластинка, фреза: ...'це Китай, но хороший'. Ціна вдвічі! Дуже переконливий аргумент.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайно є нормальні продавани- тіж самі телефони, з гарантією, техпідтримкою. Але це скоріше виняток.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, ig3757 сказал:

Перепрошую, може Ви таке і робили як порядний продавець. Та ось приклад: УЦІ з китаю, навіть інструкція не переведена, ціна втричі! Які в продавана витрати? Доставка? Растоможка? Але все це забито в ціну Алі, навіть оптом дешевше. Все, що було від нашого продавана- відео про 'установку' на верстат(технічно не айс установку!). Ну то я теж китайцю скинув своє відео, набагато краще і безкоштовно. І спілкування з китайцем було продуктивнішим ніж з нашими.

Або купляв у нас китайський заточний- знайшов відеомануал, якось зробив переклад, відправив нашому диллерові, і що? Нафіг не треба! 

Або у нас, наприклад мелкосхема: вдвічі дорожща, скажете наш магазин робить вхідний контроль?! По всім параметрам? Має таке обладнення??? А скільки я особисто попадав на китай перемаркований, проданий нашими баригами, претензіі не приймаються.

Або різець, пластинка, фреза: ...'це Китай, но хороший'. Ціна вдвічі! Дуже переконливий аргумент.

 

І я перепрошую.. Якщо це так вигідно, варити по 200-300% то чому самі не спробуєте барижити? Це ж надприбутки...  можна буде сидіти і тільки бабоси рахувати..

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку