VldLg

проверить Heidenhain LS 476C

6 повідомлень у цій темі

Всех приветствую. Кто-нибудь знает как проверить оптическую линейку Heidenhain Maßstab LS 476C ? Ситуация такая - на станке две линейки и обе стойка не видит. Неисправность может быть и в кабелях  и линейках и в настройках самого станка. Стойку вроде проверил - тут мне вряд-ли на этом форуме кто-то поможет, а вот что касается линейки - тут вопрос.... В общем я в тупике... Без линеек станок работает (по круговым энкодерам двигателей, но с завода стояли линейки. Станок мне достался с одной не работающей линейкой и я в параметрах прописал работу по инкрементальному энкодеру, Линейка приехала, вроде состояние отличное, но станок ее не видит. Хуже всего что станок может работать как раньше - в принципе в сотку попадаю, но хочется-то абсолютный энкодер :) да и деньги уже потрачены....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, VldLg написав:

Стойку вроде проверил - тут мне вряд-ли на этом форуме кто-то поможет

Вкажіть назву (модель) стійки. В параметрах не тільки потрібно вибрати тип зворотного зв'язку (енкодер двигуна чи лінійка), а й вказати правильний вимірювальний канал стійки куди фізично підключена лінійка.

Якщо можна файл параметрів сюди скиньте, думаю так скоріше вирішиться ваша проблема.

Змінено користувачем kratmel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, kratmel сказал:

Вкажіть назву (модель) стійки. В параметрах не тільки потрібно вибрати тип зворотного зв'язку (енкодер двигуна чи лінійка), а й вказати правильний вимірювальний канал стійки куди фізично підключена лінійка.

Якщо можна файл параметрів сюди скиньте, думаю так скоріше вирішиться ваша проблема.

стойка Fanuc 18i-TA

файл параметров ниже

CNCPARA1.DAT

 

PS приятно удивлен правильности вопроса

Змінено користувачем VldLg
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нажаль не знаю варіанту комплектації вашої стійки.

Лінійка проста (ніби не абсолютна), хоча можу помилятись референтні точки на ній з кроком 50мм  - написано в документі

https://www.atechauthority.com/pdf/ls4x6_prod.pdf

В документі по параметрах стійки (ст.420 pdf документа)

http://jamet.com/Fanuc_Web_Manuals/CNCs_Legacy/63003en1.pdf

видно що в параметрі 1815 для вашої першої осі виставлено абсолютну лінійку 00000110  - решта осей на абсолютних енкодерах моторів 00110000.

У вас на робочій осі лінійка також LS 476C?

Якщо так тоді в документі варто пошукати параметр 1815 (ст.422 pdf) і там є методика як правильно виставити співвідношення абсолютних координат для лінійки.

Якщо робоча лінійка не LS476C тоді шукати таку як робоча або змінювати метод пошуку нульової координати (чи лишатись на енкодерах моторів).

 

P.S. В документі згадується про підключення абсолютної та інкрементної лінійки.

http://jamet.com/Fanuc_Web_Manuals/CNCs_Legacy/63003en.pdf

Для абсолютної там додатковий сигнал... (ст.166 pdf документа)

 

Змінено користувачем kratmel
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ваш ответ. Буду проверять. У меня возникло подозрение что я неправильно установил саму линейку. В документации на нее написан зазор между кареткой и шкалой 1 мм с точностью 0,3. Этого я не проверял, и вспомнил что в поломанной линейке в каретке есть увеличительное стекло. Возможно сетка не попала в фокус.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, VldLg сказал:

В документации на нее написан зазор между кареткой и шкалой 1 мм с точностью 0,3.

От этого стойка может не видеть линейку, важно точно установить. Проверить линейку можно в Киеве у официалов Heidenhain, у них есть все оборудование для этого. Я возил свою проверять. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку