kolish

Клин поперечки 16б05п потрібні розміра ...

8 повідомлень у цій темі

Всім доброго здоровя. Поділіться розмірами клина поперечки 16б05п , і по можливості його фото.. 

Так я в курсі що це індивідуальна запчастина, але все таки.. 

Всім вдячний за допомогу.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Треба вимірювати клиновою лінійкою індивідуально, робити його довшим, ніж плита поперечки, відмічати по місцю і різати в розмір. Висоту робіть на 1-1,5 мм менше, ніж відстань між плоскою направляючою каретки і площиною під гайку самої плити. Кут повинен бути 55 градусів.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в тому то справа що його в мене взагалі немає.. а на форумах знайшов різні значення довжин 350мм і 385мм ,тобто в когось на всю довжину поперечки,а в когось ні.. от і шукаю інфу..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

клин там здається 1:20. Правильно кажуть вище, його треба робити не 350 і не 385, а ще довшим. Зайве відріжеться

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви маєте набор кінцевих мір довжини? Придбайте, якщо не маєте, воно знадобиться в роботі.

Міряєте зазори з двох сторін за дорогою кмд, віднімаєте від більшого значення менше і ділите на довжину, бажано у дециметрах, отримаєте перепад на 100мм довжини, замовляйте новий клин на 100мм довше, ніж плита поперечки, щоб значення ваших вимірів було десь посередині клина, зайве відрізаєте і на тому все.

Я не візьмусь за виготовлення клина без перешліфовки направляючих каретки і супорта, бо на зношених направляючих діла не буде..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я поміряв КМДшками, справа не в тому.. чому в одних клин на всю довжину поперечки ,а в інших коротший.. Я так розумію що після шліфовки потрібно буде клеяти зедекс? Бо по сяде на середину поперечки...А з перешліфовкою взялись б за таку роботу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Клин має різні розміри на станках з заводу, чи на різних станках, які декілька разів були в ремонті? Коротший клин скоріш за все фіксується одним гвинтом за паз, а клин нормального розміру фіксується двома гвинтами в упор.

З перешліфовкою візьмусь, якщо дасте заготовку на клин, нема часу займатися пошуком матеріалу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ок

 

Змінено користувачем kolish
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку