pesha79

Dmu 50 Evo Ошибка С 90

81 повідомлення у цій темі

Ці сигнали скоріш за все поступають відносно мінусового виводу живлення, однак в інструкції яку я викладав у темі (писилання вище) для не haidenhin приводів про ці сигнали нічого не написано. Однак подана таблиця із аналогічним до вашого розміщенням сигналів. В загальному вважаю, що там живе наслідок проблеми, а не причина.

 

Я ще раз почитав тему і побачив вашу відповідь про те, що ви підставляли блок живлення, шпиндельний драйв і два останніх осьових.

Тобто не підставляли третій блок і можливо, ще котрийсь.

 

Всі блоки сіменсів страждають однаковою болячкою. Силові модулі "випаюють" свої виводи живлення із плати.

Може переглянете блоки які не міняли на рахунок непропаю силових ніг на силових платах. Особливо верхні за положенням.

 

Недавно таку проблему лікував і найбільш цікаво, що помилок по драйверу не було, а була Emergency.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не менял только ось x и y не на что менять а все остальное менял

вы имеете ввиду igbt модули? 

может еще ну это предложение стол немного не довернут до 0 может как то он влияет но вроде датчиков на нем нет 

Змінено користувачем pesha79
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, pesha79 написав:

вы имеете ввиду igbt модули?

Так, саме вони. Якщо розкрутити блок то там є силова частина, на радіаторі прикручені igbt які впаяно в плату - силові ноги (товсті) зазвичай це + -  живлення вміють зробити кільцеву тріщину в пайці. Проблему пайки видно зразу...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да я в курсе под микроскопом посмотрю а потом пропаяю обе igbt

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Снял три блока сделал пропайкy IGBT поставил включил  ошибки нет но появляется откуда  шум два раза отрыл закрыл двери все нормально шум появляется когда закрываются двери но потом открыл воздух и все ошибка та же понятно воздух закрыл без изменений  я думаю это конечно стечение обстоятельств 

Змінено користувачем pesha79
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

скажите  пожалуйста что начинает контролировать чпу при закрытии какие условия должны выполнится ?

при повороте ключа включается высокое модули в Ready и все на этом 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зазвичай в інструкції оператора написано процедуру Startup.

Включити верстат. Подати тиск. Гарантовано відкрити двері повністю (контроль по кінцевиках). 

Закрити двері (контроль по замку) запустити гідравліку (або живлення). Осі мають встати в утримання позиції - перед цим за готовністю розгальмовуються двигуни.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

концевиков по открытию двери нет 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, pesha79 сказал:

Снял три блока сделал пропайкy IGBT поставил включил  ошибки нет но появляется откуда  шум два раза отрыл закрыл двери все нормально шум появляется когда закрываются двери но потом открыл воздух и все ошибка та же понятно воздух закрыл без изменений  я думаю это конечно стечение обстоятельств 

так а может вернуться к тому с чего все началось? Станок то работал... что могло поменяться? как ошибка описана в руководстве, какая расшифровка?

У меня была беда со станком - все дополнительные контакты в реле допоборудования после долгого простоя покрылись налетом от тумана СОЖ. И станок не стартовал, именно по безопасности. Закончилось тем что я разобрал и протер спиртом дополнительные контакты - как правило это пары 11-12 13-14 ну и так далее. Эти дополнительные контакты есть и на основном контакторе и на реле, которые управляют транспортером стужки и насосом СОЖ. Я вашу схему не смотрел, но думаю что надо проверять цепи, которые связаны с реле безопасности. Может завтра гляну, но не обещаю... Сделайте фотографию состояния реле безопасности - какие там горят светодиоды? Как правило на них и схема есть, то есть понято что прозванивать.

Немного посмотрел схему... 

Начните с того, что проверьте все дополнительные контакты на реле. Там как правило есть и нормально открытые и нормально закрытые. Все это надо проверить обязательно. Их не так много. В случае обнаружения непрозвона - рекомендую побрызгать в реле спреем для контактов - мне на Окуме помогло - снимать реле там было геморно. Сейчас все работает уже пол года наверное.

Змінено користувачем VldLg
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я понимаю о чем вы говорите проверили все реле на не прозвон все нормально, Pilz запускаются нормально все каналы засвечиваются но на 5 сек 

фотку скину завтра 

обвязку реле безопасности полностью проверял ну завтра вернусь к исходному 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот как вы просили контакты все прозваниваются на реле станок притянули с германии он тут толком не работал от силы часов 20 в шкафу чистота 

просто не знаю куда двигаться  дальше 

я ни когда не думал что поменять масло и охлаждайку можно положить станок на 5 недель возможно из-за какойто мелочи 

0-02-05-536bb3c283a3b758051a3e501e07a320925ca7283b741a5355d922efdea04e8f_834cb72cac75b32a.mp4

0-02-05-380190135c47b82d2d17a05aebd3aa19835448cc14643cce75d332c7825b11c0_21deac3943d5a514.mp4

изображение_viber_2021-07-03_10-45-08.jpg

0-02-05-a7f6864685e8b5ccd0ea2d68a7c409f95a09b318dcf620131feec08182b5007b_f6ee9a1f8b4d914e.mp4

изображение_viber_2021-07-03_10-44-57.jpg

магазин инструментов ни как не влияет на запуск станка ???

 

Может еще не правильно выключили куда то не доехали ???? 

и еще при запуске появляется ошибка E08 overflow coolant system но она сбрасывается без проблем

Змінено користувачем pesha79
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивився ваше відео із входами машини в динаміці.

Ст.43 схеми  Вхід E01 - 16K11 - по схемі вище - підтвердження скидування системи безпеки... 16A3

 

На відео ніякої реакції на цьому вході.. схоже на відсутність сигналу на цьому вході E01

 

 

Тобто там має бути 1, а потім зникати, або навпаки.

 

А в загальному маєте відео - маєте набір входів, що не активні в процесі старту - передивіться по схемі всі що не активні і спробуйте розібратись, що бракує стійці.

Створіть список входів.(E0, E1........)

Викресліть ті що явно не використані та ті які спрацьовують. Розберіться із тими що підключені але не спрацьовують.

 

 

 

Змінено користувачем kratmel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да реле под ток не становится щас буду искать сигнал от пилз идет, теперь проверю от чпу до Pilz 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

реле 16к11 не станет под ток так как Pilz 16a3 активирует свои каналы только после поворота  ключа 16s16

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

еще заметил такое когда активен ключ на странице 19 и само собой активировано реле 16а3 и повернут ключ16s15  на странице 25 в положение замкнуты контакты 13-14 

своими контактами 21-22 он деактивирует вход e 2 y на странице 43 и появляется такая же ошибка C90 почему так ???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знову ми впираємось в магнітний замок....

Я думаю, що відсутність певної послідовності активування E1 і  E2 - це причина ваших проблем. Для запуску кнопками ми імітуємо старт (думаю спочатку появляєтьсяE1 потім він пропадає і з'являється  E2) - а далі це E2 має бути зафіксовано положенням закрито замка. 

 

Спробуйте перевірити всі контакти магнітного (16А4) замка із його активацією (ручним включенням магніта замка).

Треба переконатись, що всі контакти спрацьовують саме тоді коли це потрібно. 

 

 

П.С.

Маю певний "хороший" досвід із верстатами, що попадають до нас "небитими і не фарбованими" (як євробляхи).

 

Зазвичай щоб продати потрібно включити і показати, що все працює.

Місцевий спец робить цю задачу швидко і ефективно (у вас був дріт-перемичка  на фото незрозуміло із якого роз'єму).

Так імітують поламані пристрої. Інколи в параметрах їх відключають.

Далі це все їде сюди і ми не знаючи істинної причини продажу верстата натикаємось на ці граблі.

 

Невідповідність паперової схеми (із вписаним серійним номером верстата) до реальної розводки дротів - перша ознака такого випадку.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

dn в чем дело двери то я не закрывал вообще а просто поворот ключей

 

я вообще уже думаю что чпу полностью не доходят сигналы ну в ее логику полностью и не выдает соответствуюшие сигналы для работы 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може у вас є рідна інструкція оператора. Якщо так, то покладіть розділ щодо запуску в роботу сюди.

Думаю можна буде зрозуміти, що ви робите і що хоче верстат.

 

В мене враження, що у вас був своєрідний (показаний кимось на словах) спосіб запуску який дав збій.

Причина збою - зникло штучне з'єднання (вискочив дріт)  - обхід штатного алгоритму запуску.

А верстат потребує все згідно алгоритму.

 

Я не розумію для чого в вашому керуванні ключ... 

Ключ зазвичай потрібен для зміни алгоритму роботи системи безпеки. 

У всіх інших випадках має бути достатньо кнопок керування.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день приходил дядя электронщик и сообщил печальную новость что вышла со строя NCU расскажите какие возможные  дальнейшие действия?????

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, pesha79 сказал:

Добрый день приходил дядя электронщик и сообщил печальную новость что вышла со строя NCU расскажите какие возможные  дальнейшие действия?????

А что дядя электронщик советовал предпринять?

Была у меня проблема со станком - при долгом простое с открытой дверью ( сервопривода отключены) при зарытии двери появлялась ошибка по перегрузке блока питания. Недавно купили б.у. блок в штатах, я поставил - все заработало нормально.

Возможно и вам надо подумать на этот счет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне все-таки кажется что дядя ошибается... А может мне хочется чтобы он ошибался, не знаю...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Покажіть що саме мається на увазі під NCU ? можна фото плати без кришки? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

он в диагностики посмотрел NCU светится красным все и сделал вывод завтра фотку скину он чпу не вскрывал

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день вот в диагностики он увидел и сделал вывод

изображение_viber_2021-07-06_17-42-19-600.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

MCU (Microcontroller Unit), не NCU!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку