Reiter

Мембранний міні компрессор

4 повідомлення у цій темі

Купив випадково ось таке чудо. Суб'єктивно продуктивність вища ніж того ж холодильного. А от з тиском не зрозуміло. Треба манометр підключити. Пальцем закривав, то складається враження що він починає дути зі "входу". Може так і має бути в такого типу компресорах. Якщо так, то його можна використати для аерографа без ресивера... І як я розумію повітря на виході теж чисте.

 

Куди ще можна використати таке чудо?

20210630_130053.jpg

20210630_130059.jpg

20210630_130103.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Куди ще можна використати таке чудо?

Можно в акваріум рибкам повітря нагнетати, можно бензінову  горілку, можно інголятор на всю вулицу,  можно перемішувати повітрям хімічну рідену  і багато чого можно але мені не зрозуміло, навіщо платити гроші за речі з якими не знаєш що робити і не на продаж?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Виктор Смирнов сказал:

Можно в акваріум рибкам повітря нагнетати, можно бензінову  горілку, можно інголятор на всю вулицу,  можно перемішувати повітрям хімічну рідену  і багато чого можно але мені не зрозуміло, навіщо платити гроші за речі з якими не знаєш що робити і не на продаж?

Щонайменше під аерограф і розраховував. Тим паче купив дешево, продати завжди зможу :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это кажется вариация на тему или аналог СО-45А мембранный компрессор до 4 атмосфер по-моему 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку