david.k

Mach4,позиціювання шпінделя

4 повідомлення у цій темі

Привіт.

Маю запитання по позиціюванню шпінделя, а саме, як відбувається зупинка шпінделя (ЧПК) в заданому положенні? Тобто, якщо говорити про автоматичну зміну інструменту, то шпіндель повинен завжди зунинятися в коректному положенні. Я маю частотник і програму керування Mach4 плата PMDX424 і (PMDX407керування частотником). Позиціювання повинен робити частотник, чи Mach4? Розумію, що на шпінделі повинен бути енкодер, чи подібний зворотній звязок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скільки стикався з шпинделями, нуль мітки не мали. Але це були по дереву. Якщо говорити про шпинделя по металу, і там встановлений сухарь, то тоді да. Має місце пошук нуля. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це може бути механічний механізм, який центру шпіндель. В нас стоять пневмоциліндри з штоками, підшипник на кінці. Зверху на валу шпінделя  диск з двома вифрезеровками одна навпроти другої. Туди входить шток пневмоциліндра, таким чином реалізована орієнтація сухариків при зміні інструменту. Деякі шпінделя орієнтуються по мітці. Доворот робить Стойка. Але це станки в які можна вставити кутові перехідні головки, які в свою чергу можуть повертатись на певний кут. Там реалізація як окрема вісь. 

Прості патрони і шпінделя типу ІSO чи  HSK не потребують певного положення вала мотора для зміни інструменту. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я відверто кажучи не користувався pndx. Спробуй погуглити csmio. Цим корисувався. Ніби бачив як тюнінгують шпиндель зі зворотнім звязком. Можу глянути в себе на роботі чи є там ця можливісь. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку