knife_life

Свердлильний патрон з кріпленням на М14

6 повідомлень у цій темі

Доброго всім вечора.

 

"Хочется странного", лол.

Потрібен сверлильний патрон з кріпленням на різьбу М14. Така ж різьба на "болгарочному" інструменті.

Не на болгарку, ні в якому разі!

 

У мене на гріндері, на перехіднику, на якому встановлено привідний ролик, різьба М14 - спеціально, щоб прикручувати платформи під круги на липучках, всякі дротяні щітки і т.д. - все те, що ставлять на болгарку, і що коштує дешево, бо випускається мільйонами.

 

Давно є потреба обдирати\шліфувати радіусні профілі - реєри, клюкарзи. Потреба не часта, я не роблю інстумент на продаж, тільки для себе. Але вже як треба - то треба :-) .

Шліфувати бормашинкою - то чисто ппц, в плані шуму.

Тому є древній план - почепити сверлильний патрон на М14, а в нього затискати оправки з наждачкою і каменями.

Я добре знаю, що так буде неоптимальна швидкість різання - і мене це не хвилює. Мені аби не сильно шумно, а асинхронник на гріндері тихий, на фоні всяких колекторних движків у бормашинках.

І бити воно буде, звичайно - але теж по барабану, в певних межах.

 

 

Внєзапно! - патронів на М14 на теренах України немає. Є в сусідів, і явно китайське. Але на Алі такого не знайшов. Там є якісь з дрібною різьбою, що не цікаво.

Ліпити перехідник з М14 на щось популярне - то вже занадто, як на мене. Сума похибок мені не сподобається, в плані биття, я впевнений :-) .

 

На тих патронах, що продаються на ОЛХ (там іноді проскакує щось) - ніколи не показують маркування, що голосно натякає на неоригінальність різьби - переточена з іншої. Я в таке взагалі не вірю, коли робиться не для своїх. Дуже вже акуратна робота потрібна.

 

Відповідно, питання - можливо, хтось знає, де можна купити патрон, у якого з заводу кріплення на М14 ? Бажано, щоб не за всі гроші світу.

 

 

P.S.

Так, магістральний "гаражний" шлях для вирішення такої задачі - профільні круги на точилі, я знаю. Для регулярного виготовлення інструменту - дуже ок, але для моїх масштабів, і на балконі - надто об'ємно і затратно.

 

 

Змінено користувачем knife_life
орфографія, лол же
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Переріжте різьбу, собі так робив, тільки 14х1,5

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені нічим перерізати, не маю відповідного токарного станка, нажаль. Так би да, взяв би, та й спробував (а потім тут же ж і поплакався, як криво вийшло :D)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, knife_life сказал:

Доброго всім вечора.

 

"Хочется странного", лол.

Потрібен сверлильний патрон з кріпленням на різьбу М14. Така ж різьба на "болгарочному" інструменті.

Не на болгарку, ні в якому разі!

 

У мене на гріндері, на перехіднику, на якому встановлено привідний ролик, різьба М14 - спеціально, щоб прикручувати платформи під круги на липучках, всякі дротяні щітки і т.д. - все те, що ставлять на болгарку, і що коштує дешево, бо випускається мільйонами.

 

Давно є потреба обдирати\шліфувати радіусні профілі - реєри, клюкарзи. Потреба не часта, я не роблю інстумент на продаж, тільки для себе. Але вже як треба - то треба :-) .

Шліфувати бормашинкою - то чисто ппц, в плані шуму.

Тому є древній план - почепити сверлильний патрон на М14, а в нього затискати оправки з наждачкою і каменями.

Я добре знаю, що так буде неоптимальна швидкість різання - і мене це не хвилює. Мені аби не сильно шумно, а асинхронник на гріндері тихий, на фоні всяких колекторних движків у бормашинках.

І бити воно буде, звичайно - але теж по барабану, в певних межах.

 

 

Внєзапно! - патронів на М14 на теренах України немає. Є в сусідів, і явно китайське. Але на Алі такого не знайшов. Там є якісь з дрібною різьбою, що не цікаво.

Ліпити перехідник з М14 на щось популярне - то вже занадто, як на мене. Сума похибок мені не сподобається, в плані биття, я впевнений :-) .

 

На тих патронах, що продаються на ОЛХ (там іноді проскакує щось) - ніколи не показують маркування, що голосно натякає на неоригінальність різьби - переточена з іншої. Я в таке взагалі не вірю, коли робиться не для своїх. Дуже вже акуратна робота потрібна.

 

Відповідно, питання - можливо, хтось знає, де можна купити патрон, у якого з заводу кріплення на М14 ? Бажано, щоб не за всі гроші світу.

 

 

P.S.

Так, магістральний "гаражний" шлях для вирішення такої задачі - профільні круги на точилі, я знаю. Для регулярного виготовлення інструменту - дуже ок, але для моїх масштабів, і на балконі - надто об'ємно і затратно.

 

 

Ну про перехідник ви дарма кажете що похибки. Так, вони є, але якщо заморочитися, то перехідник точно стане. Але де гарантія Що ваша різьба на валу рівна, без биття?  Повірте, щоб на ТОКАРНОМУ станку в свердлильному патроні нарізати різьбу і то зробити точно, то треба дуже заморочитися, мало який токар захоче тим займатись, а як захоже то ціна буде космос. Враховуючи ваші обставини вам можна просвердлити патрон свердлом 12 мм, а може навіть 12.5 мм під різьбу м14. Ті 0.5 мм треба для зазору, щоб компенсувати перекос, коли будете накручувати патрон. Але точності не буде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, knife_life написав:

Так, магістральний "гаражний"

 

Почему не выточите М14/B16 переходник? 

Закажите в разделе куплю переходников ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може дурницю ляпну... А може просто патрон поставити на вал з підшипниками і приводити в рух від стрічки гріндера..

Як пасова передача...

Якщо заморочитись то можна в один ролик гріндера вбудувати привід стандартного патрона назавжди. Ідею можете патентувати... :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку