AbalMaster

Помощь дилетанту в сборке гидравлического пресса для кузницы.

19 повідомлень у цій темі

Приветствую. Помогите в подборе комплектующих для пресса . Задача пресса производить кузнечную сварку ( 25тонн +-), основное требование работа от сети 220. С постройкой рамы проблем нет, а вот в выборе гидроцилиндра и насоса возникли проблемы. Задумал поставить нш10, но в скоре понял что для него нужен двигатель минимум 3.5 квт подключенных в 380. Может есть какой-то выход из данной ситуации? Домкрат в данной ситуации не подходит. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо маєте на увазі щось крім насосу з електроприводом. тоді ось

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да-да,пресс кузнечный это интнресно.Может конечно и поменьше 25 тонн,но конечно не ересь с пневмоприводом.Тут все же и скорость хода важна,а не лишь бы давление создать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На 220 двигун максимум 2,2 квт до нього підійде насос 3,2см3 https://hidromen.com.ua/ua/p1077838805-gidronasos-shesterennyj-1ap32.html

для тиску +25т  потрібно діаметр циліндра +125мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Шевченко Дмитрий сказал:

Да-да,пресс кузнечный это интнресно.Может конечно и поменьше 25 тонн,но конечно не ересь с пневмоприводом.Тут все же и скорость хода важна,а не лишь бы давление создать.

Ересь - коли людина пише не розібравшись (як наприклад у вашому коментарі). А я запропонував щось крім електричного приводу (якщо це цікавить автора). Тиск є швидкість ходу теж !!!!!  Це ж не ручний насос або домкрат.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо насос з електроприводом то є формули по підбору, де важливим параметром є не тільки потужність, а  й кількість обертів.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, kovalj сказал:

На 220 двигун максимум 2,2 квт до нього підійде насос 3,2см3 https://hidromen.com.ua/ua/p1077838805-gidronasos-shesterennyj-1ap32.html

для тиску +25т  потрібно діаметр циліндра +125мм

Дякую. Насос замовив, буду випробовувати. https://profline.net.ua/p637624993-tsilindr-gidravlicheskijgidrotsilindr-dlya.html ось цей циліндр підійде?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Жорик сказал:

Якщо маєте на увазі щось крім насосу з електроприводом. тоді ось

 

Идея неплохая , но с пневматикой связываться не хочется .  Слишком дорого обойдется, так как не имею компрессора .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня.А ви знаєте що при такому циліндрі і насосі ви отримаєте потужність в 25тон ,але швидкість ходу циліндра буде дуже маленькою .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, AbalMaster сказал:

Дякую. Насос замовив, буду випробовувати. https://profline.net.ua/p637624993-tsilindr-gidravlicheskijgidrotsilindr-dlya.html ось цей циліндр підійде?

А насос який ? Ручний?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Іван шевчишин сказал:

Всім доброго дня.А ви знаєте що при такому циліндрі і насосі ви отримаєте потужність в 25тон ,але швидкість ходу циліндра буде дуже маленькою .

здраствуйте. У меня двигатель 2.2квт 1500об ,подключен через конденсаторы.  Нужно более производительный насос? 

21 минуту назад, Жорик сказал:

А насос який ? Ручний?

https://hidromen.com.ua/ua/p1077838805-gidronasos-shesterennyj-1ap32.html Вот этот порекомендовали 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не можу зрозуміти, навіщо автору цей геморой

хочете запустити кузню - купіть собі пневматичний молот - і буде вам щастя

 

можливо ви хочете зекономити на обладнанні, але завдяки високому КПД, він окупиться в рази швидше ніж гідравлічний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я також такоі думки  купити пневмомолот.

А якщо хочете зробити гідравлічний прес з хорошою швидкістю штока і потужністю в 25т на двигуні 2,2квт вам треба ускладнювати гідросистему двома насосами.Один насос працює на потужність а два разом на швидкість.Дивіться як у відео чоловік все пояснює.І у вас така сама ситуація.Я би вам рекомендував насос Радіально-поршневий такоі моделі як Н400.або щось такого стандарту

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І ще гідропресс вам буде просто давити ,а не клепати як пневмомолот.Продуктивність пневмомолота як мінімум в 10раз вища.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Жорик сказал:

Ересь - коли людина пише не розібравшись (як наприклад у вашому коментарі). А я запропонував щось крім електричного приводу (якщо це цікавить автора). Тиск є швидкість ходу теж !!!!!  Це ж не ручний насос або домкрат.

Ну и с чего вы решили что я пишу не разобравшись? Действительно существуют такие прессы,спневмоприводом.Если вам надо изредка что нибудь запрессовать-выпресовать,подобного вполне достаточно.Если вы собираетесь на нем работать...

Оно по сети домкрат с плунжерным насосом,который в принципе не рассчитан на длительную работу.Т.е.это даже отдаленно не полноценный гидронасос,ресурс микроскопический.Прицепили к нему пневмопривод и только.Кстати есть достаточное количество роликов,в которых на этом пытаются ковать.Смех да  только.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Іван шевчишин сказал:

І ще гідропресс вам буде просто давити ,а не клепати як пневмомолот.Продуктивність пневмомолота як мінімум в 10раз вища.

И да,разумеется это так.Но человек явно не собирается тонны продукции гнать.Но молот поставить можно только в отсутствии соседей.А гидропресс позволяет вполне поигратся с дамаском,да и ковку простенькую провести.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть на ютубе такой канал World of armor. ArmorSmith. Там парень в своей работе использует гидравлический пресс для кузни. Посмотрите там. Вроде и обзор он на него делал. Вдруг для себя сможете почерпнуть нужную информацию

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Шевченко Дмитрий сказал:

Ну и с чего вы решили что я пишу не разобравшись? Действительно существуют такие прессы,спневмоприводом.Если вам надо изредка что нибудь запрессовать-выпресовать,подобного вполне достаточно.Если вы собираетесь на нем работать...

Оно по сети домкрат с плунжерным насосом,который в принципе не рассчитан на длительную работу.Т.е.это даже отдаленно не полноценный гидронасос,ресурс микроскопический.Прицепили к нему пневмопривод и только.Кстати есть достаточное количество роликов,в которых на этом пытаются ковать.Смех да  только.

Я теж прекрасно розумію що цей прес не замінить молот або прес з  ел.приводом насоса. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку