Іван шевчишин

Не працює поперечна подача 3г71

24 повідомлення у цій темі

TRIM_20220213_153847.mp4Всім привіт .Рік назад прикупив станок 3г71  який років певне 10 стояв.Привіз додому повна розборка і ремонт.Було перебрано всі двигуни (поміняні змащені всі підшипники)все повністю вимито вичещено,перебрана вся гідравліка маслостанціі.Були перебрані всі гідророзподільники,поміняні всі сальники ,резинки.Перебраний шпіньдель.Відновлена електрика.Залиті всі нові масла.Перебрана вертикальна подача.Я тільки не розбирав маховик поперечноі подачі і гідродвигун. 

Прошу вашоі поради до чого в першу чергу дивитися щоб запрацювала поперечна подача.?Буду дуже вдячний за ваші поради.IMG_20220213_140744.jpgVID_20220213_143139.3gp

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

гарно виглядає, гарна робота ??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ссилка на відео роботи на самім початку теми

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підніму тему

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На скільки пам'ятаю,то поперечна подача там саме від гідродвигуна(лопастного гідроциліндра) через храпову шестерню,то насамперед дивитися циліндр,у ньому закисає лопасть і наявність собачки яка рухає шестерню,якщо усе гаразд то дивитися до розподільника.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поперечная подача приводится в движение трёхфазным двигателем, управляется блоком поперечных подач, через трёхфазный трансформатор. Гемор тот ещё, но схемы с описанием в интернете есть и разобраться при желании можно.

 

Сорри, перепутал с 3Г71М

 

Здесь есть гидросхема станка с описанием работы

Змінено користувачем StatusQuo
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гідравліка цікава штука.

 

Ви ж написали що перебираєте гідродвигун, по опису він є учасником в поперечній подачі.

 

 

Поперечная подача стола

Поперечная подача происходит во время каждого реверсирования стола. После того как плунжер гидрораспределителя Р2 займет положение II, масло по трубопроводу 5 поступает к гидрораспределителю Р3 и через его каналы к гидрораспределителю Р4. Гидрораспределитель Р4 переключается в положение II, а гидрораспределитель Р3 — в положение I (с необходимой задержкой). Поток масла из канала I через гидрораспределитель Р4 по каналу 7 поступает к гидродвигателю ДПП, осуществляя поворот его ротора. Для того чтобы работал механизм поперечной подачи, необходимо рукоятку реверса В, сблокированную с крановым гидроаппаратом Р5, повернуть по часовой стрелке до упора. Крановый гидроаппарат Р5 при этом переключится в положение I. Масло из трубопровода I через гидрораспределители Р4 и Р6 попадает в трубопровод II и далее — в верхнюю полость гидроцилиндра ЦПП. Нижняя полость ЦПП через трубопровод 10, гидрораспределитель Р6 сообщается со сливным каналом 2. Гидроцилиндр ЦПП осуществляет зацепление подвижной шестерни механизма поперечной подачи с шестерней храпового механизма. Крестовый суппорт станка перемещается на заданную величину.

После того как плунжер гидрораспределителя Р3 займет верхнее положение, верхняя торцовая камера гидрораспределителя Р4 через каналы гидрораспределителя Р3, трубопровод 6 и канал гидрораспределителя Р1 (находящегося в положении II) сообщается со сливной линией 2. Под давлением масла в канале 8 плунжер гидрораспределителя Р4 переключится в положение I. При этом трубопровод 7 сообщается со сливной гидролинией 2 и ротор гидродвигателя ДПП под давлением масла в трубопроводе 8 смещается в исходное положение. При последующем реверсе стола (плунжер гидрораспределителя Р1 оказывается в положении I) масло по трубопроводу 6 вновь поступает к гидрораспределителям РЗ и Р4. Цикл работы механизма поперечной подачи повторится.

 

Реверсирование поперечной подачи стола

Поперечная подача реверсируется гидрораспределителем Р6, команду на переключение которого дает гидрораспределитель Р7, управляемый вручную или упорами Г крестового суппорта. При реверсировании поперечной подачи в линию 10 поступает масло из линии нагнетания, а гидролиния 11 сообщается со сливом. Цилиндр ЦПП, переключая шестерни, осуществляет реверсирование поперечной подачи

st_96_3g71_b.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є чоловік який займається виготовленням та ремонтом плат до шліф станків, мені робив на 711 можливо і вам допоможе 0688621756.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за інформацію .Будем  знімати стіл і дивитися до гідродвигуна.

Ви мені даєте номер телефону по електроніці 3г71м .Я звичайно дякую .Но ви плутаєте  3г71м зі станком 3г71 в якому  поперечна подача  працює від гідравліки .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Була схожа ситуація, все працює окрім поперечки. Але моя проблема була в тім, що я перебирав повністю весь станок, всі вузли розбирались, після збору вузлів, я не міг вигнати повітря з системи, і ще є один момент, там є клапана з кульками  на великих мідних патрубках  вони під пружинені. 
зворотній клапан здається, головне щоб там було все правильно зібрано. 
повітря можна випускати через гідроцеліндр, там є пробки спускові. 
Щоб не знімати зі станка поперечку, її можна підняти в верх, підклавши бруски, на зручну висоту щоб був доступ до неї знизу і не відключаючи її від гідросистеми. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо  у мене є повітр у системі .Коли я запускаю маслостанцію то поперечка робить десь шосту частину оберта (приблизно)і дальше не працює .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Поперечна подача має 4-Ри  величини, спробуйте кожну, на деяких може працювати, коли перевіряєте поперечку то має ходити гідроцеліндр, або рукою перемикати напрямок стола.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коли почне спрацьовувати поперечна подача, буде відчутний звук замикання клапана. 

Змінено користувачем Baronessa
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт .Розібрав я механізм поперечноі подачі знайшов одну поломку .Був відломаний фіксатор -(валик ) від цієі планки .Дивіться фото .Виготовив фіксатор приварив його все перебрали і поставили на місце ,але поперечна подача як непрацювала ток і не працює .Що би порадили до чого ще дивитися ?Ще раз знімати гідророзподільники ?

І ще хочу поцікавитися У мене в маслостанціі стоіть насос подача якого 18л.в хв. А по паспорту має стояти насос на 25л.в хв чи може через це не працювати поперечна подача.

Я вже писав що коли я запускаю маслостанцію то поперечна подача робить приблизно одну шосту оберта і дальше не працює. Тиск в системі в нормі.Буду вдячний за любу інформацію.

IMG_20220307_145200.jpg

IMG_20220307_150921.jpg

IMG_20220307_142400.jpg

IMG_20220307_143926.jpg

IMG_20220307_142348.jpg

IMG_20220307_143934.jpg

IMG_20220307_142354.jpg

IMG_20220307_143930.jpg

IMG_20220307_124043.jpg

Фото кинуло не попорядку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Без трубок, вручну гідроциліндр провертається?Має провертається приблизно на 3/4 оберта,якщо ні то розбирати його,якщо провертається,то дивитися до розподільника.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви маєте на увазі гідроциліндр стола ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гідроциліндр поперечноі подачі розбирали там все добре 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гідророзподільник який розбирати ?той що включає поперечну подачу?Я його розбирав все промив поміняв резинки прирозборці робив фото як все стояло .Можливо щось стояло неправельно ,або випадково помилився .Можливо в когось є фото як все має бути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скачайте паспорт,там детально описана робота гідравліки і є схема.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивіться магістраль зливу, там в одній з трубок підпружинений шарик клапан, як він не тримає, поперечка не буде робити. 
дивіться пластинчастий фільтр, він теж має створювати тиск 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Переверніть стіл поперечки вертикально, підключіть гідростанцію, так наглядніше видно всю ту требуху 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тиск в системі по манометрі показує в нормі. Шарік провіряв пружинка працює шарик прижимає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. В мене така сама проблема як у Вас. Напишіть будьласка чи Ви змогли відремонтувати і яка була причина.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку