Bogdan

Шипи для колес ворога

30 повідомлень у цій темі

Слава Україні

Потрібна консультація стосовно подібних виробів. Знайшов цю гілку форума просто шукаючи щось по темі в інтернеті, оскільки щойно зареєструвався то не можу писати в особисті повідомлення (налаштування форума дозволяють робити те тільки через місяць після реєстрації).

 

Дуже шукаю людину яка на цьому розуміється та виробника

Треба партію їжаків за двома вимогами:

1 - мають шкодити колеса вантажівок (КамАЗ, Урал та інші)

2 - мають бути як можна менші та легкі за розміром

 

, Гаврилів Василь написав:

Та витягують трубку чи арматуру і їдуть далі. Основна перевага трубок - швидке спускання колеса, практично моментальне. Недолік - дууууже повільне виробництво, ну і треба трубок, і треба дофіга, і швидко багато їх не перенесеш. Хороший їжачок той, який ту шину рве, і там, де ви того москаля побачили. Перевага нашого виробу - економічність, компактність (складаються одна в одну), швидкість виробництва, перекидуваність, рвуть шину. Недоліків багато: невідомо, який найкращий розмір для швидкості виробництва, перенесення боївками, проникнення і розрив для різного типу шин в реальних польових умовах, швидкість дії.

Як і з ЧПУ, для кожного чіпмейкера діє акція: місцевій теробороні чіпмейкера комплект (50шт.-100шт. залежить від меридіану) безкоштовно, далі по запиту до вичерпання запасів заліза. Пріоритет по меридіану, Схід отримує все в пріоритеті і за забаганками. Надсилаємо НП чи через мережу тероборони. Запит виключно через адміністрацію. Побажання по розмірах і товщинах туди ж, критику можна тут. Піду розробляти розбірні протитанкові. Фланці потім роздаватиму. Слава ЗСУ!

TireSpikes1.JPG

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.03.2022 в 13:49, Гаврилів Василь сказал:

Ми виготовляємо такі. Робимо дофіга. Звернень дохолери. Відправляємо по Україні. Слава ЗСУ!

WheelRod2.jpg

WheelRod3.jpg

WheelRod1.jpg

Слава Україні!! прошу надати контакти ваши. є потреба в таких штуках зараз. напишіть в особисті повідомлення. дуже дякую.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Shamu написав:

критику можна тут.

Самою правильною конструкцією вважаю ту,що в другому повідомленню на другій фотографії,зправа.

Така конструкція,як би ви її не кинули,вона завжди ляже одним гостряком вверх.

Інші ж невідомо як ляжуть.

Я розумію,що кидати їх,як гранати,ніхто не буде,але...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yunytexnik написав:

Самою правильною конструкцією вважаю ту,що в другому повідомленню на другій фотографії,зправа.

Така конструкція,як би ви її не кинули,вона завжди ляже одним гостряком вверх.

Інші ж невідомо як ляжуть.

Я розумію,що кидати їх,як гранати,ніхто не буде,але...

+/- ті саме думки, до того ж не вистачає зварювання 2х компонентів з яких зроблений той виріб. 

Але це тільки мої теоретичні домисли - саме тому шукаю людину яка то робила та має якись відгуки з полів. 

 

Бо задача в мене проста - треба знайти партію їжаків за двома вимогами:

1 - мають шкодити колеса вантажівок (КамАЗ, Урал та інші)

2 - мають бути як можна менші та легкі за розміром

 

Доречі: розкидати будуть як раз як гранати, навіть круче

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стосовно того, що автопідкачка коліс допоможе з колючками зробленими не з труби. Не допоможе від колючок з крупної арматури, за рахунок ребер арматури проріз залишається розкритим доволі сильно і повітря зтравлюється моментально.

Мій камаз, грудень 22-го, повернення з фронту... 

П. С. Дякую житомирським дурникам, що блокпост покинули, а їжаки залишили за 20см від асфальтового полотна... Дорога додому зайняла півтори доби...

 

IMG_20221113_042336.jpg

IMG_20221113_034543.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку