Olexy

ліхтар налобний
Ліхтарик в майстерню

7 повідомлень у цій темі

Вітання всім.

Є в нас в Запоріжжі мережа магазинів "аврора"(наскільки знаю вона по всій Україні ) продають китайське барахло і побутову хімію, інколи заходжу  купую якийсь дріб'язок. Останнього разу зайшов донці 1.5 роки, ліхтарик купити ну і натрапив на отаке чудо.

20221002_143229.jpg

20221002_142912.jpg

ціна : 99грн

То є якась внутрішньоукраїнстка марка ліхтаря -  police 872-хре

Screenshot_20221002-143926_Chrome.jpg

сказати що ліхтарик світить круто не сказати нічого.

в далину світить метрів на 50, поблизу засвічує метри на 3. для тих хто любить цифри -концентрований діод споживає 300ma, cob -500ma -  вимірював мультіметромюф.

вмикаэться або той або інший режим, регулюється лише яскравість шляхом затискання кнопки ввімкнення під час свічення, памьяті не має(за ту ціну то дуже круто і так), є магніт щоб підвісити ліхтар, непагана резинка тримач(не від трусів), є контроллер заряду, заряджається від мікро юсб, пластик на ліхтарі звичайний-дешевий???

тепер з мінусів, раніше ці ліхтарі були з живленням 18650 але зараз роблять під живлення 14500, емність там дуже мала, 500ma -не більше, більше години не світить.

я переробив донін ліхтарик за вечір на акум 18650 (з якогось ноуту)- треба підрізати пластик.

зараз світить трохи більше  трьох годин сьогодні купив іще один в майстерню, одразу в них прикупив і акум  дешевий Screenshot_20221002-144140_Chrome.jpg

він в аврорі 39 грн коштує))).

цього разу пластик підрізав бормашиною, на акумі доречі теж піптик пиляв оскільки  місця в корпусі Йоко, тож беріть прямі без виступу на +.

Ітого доволі непаганий ліхтарик за 140грн і пів години роботи.

Для тих  хто скаже що той гемор нікому не потрібен, легше купити готовий- подивітся скількии буде такий коштувати? у мене є непагані алюмінієві ліхтарі під 18650 konus і convoi, у братька э фенікс дальнобій  і skilhunt, тестю я дарував sofirn sp40 налобний, тож мені є з чим порівнювати,  зараз це мій улюблений ліхтарик котрий не шкода -  рекомендую 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

)) Моя колекція. Ось таких купив пару з аліекспресс. Дві 18650 позаду в окремій коробочці. Треба з піптиком, і того що на розбірних 18650 - не вистарчає, приходиться паяти. Що добре що зарядка прямо в ньому.

 

1664717624648.jpg1664717624670.jpg

 

Ось такий вже майже вбив... в минулому Карпатами а тепер майстернею.

 

1664717624604.jpg1664717624625.jpg

 

Ось таких пару маю для збільшення. Одна на вбудованому АКБ, другий обруч на 3ААА (НікельЦинк АКБ)

 

1664717624582.jpg

 

таке.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Olexy полис это одни из самых дешовых фонарей на рынке . Соответствующего качества . На производстве уже ведро подобных фонарей . Обычно они долго не работают .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

@Olexy полис это одни из самых дешовых фонарей на рынке . Соответствующего качества . На производстве уже ведро подобных фонарей . Обычно они долго не работают .

на виробництво той ліхтарик я б також не пропонував, оскільки він пластиковий і не витримає багато падінь, побьеться скло і корпус, на рахунок живучесті діоду, дальнобій гріється і більше 10хвилин безперервногюі роботи я б його не вмикав, а от великий cob працюэ  4години безперервно -я перевіряв. ми з донькою кожен день ввечері гуляєм вже тиждень по дві години в день він світить, проблем нема.

десь інколи подивитись підсвітити - вогонь ліхтарик за таку ціну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, Olexy написав:

десь інколи подивитись підсвітити - вогонь ліхтарик за таку ціну.

Согласен .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Один єдиний, з тих що на лоба.

E98DB197-A669-4434-BDC3-24F13A1DFFF1.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Налобный использую BORUiT Mini IR Sensor копия за 10$ на фонарик Nitecore HC60

ссылка https://www.aliexpress.com/item/32399098343.html, плавная регулировка по свечению но PWM(ШИМ) с памятью, бесконтактный режим включения IR, miniUSB зарядка

дальше купил оригинал Nitecore HC60 за 50$, дорого но копия уже лежит как резерв. Рекомендую. Куча режимов свечения максимальный 10 Ват света, miniUSB зарядка

ссылка https://fonari-nitecore.com.ua/fonari-nitecore/fonar-nalobnyj-nitecore-hc60

также в помощь к нему ещё использую фонарик автомобилиста копия EZK90 за 8$ он имеет 2 магнита на корпусе и крепления для грудного кармана, в одном корпусе 3 фонаря: 1- дальний свет с торца два режима свечения, 2- боковой широкий свет и 3- ультрафиолет, miniUSB зарядка.  

ссылка https://www.aliexpress.com/item/32805532326.html

 

 

BORUiT-Mini-IR-Sensor.jpg

EZK90.jpg

fonar-nitecore-hc60+accessories.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку