Михаил Владимирович

Треба зробити 3D модель таблички.

15 повідомлень у цій темі

Треба зробити 3D модель таблички для 3d принтера. хто може пищiть у приват табличка проста щось наподобие того але iнакший текст Restaurierte und modernisierte Maisternya MV

IMG_5187.JPG

Змінено користувачем Михаил Владимирович
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Картинка тексту є? Бо шрифтів багато всяких різних є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

шрифт бажано схожий на той шо на табличках

Змінено користувачем Михаил Владимирович
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

шрифт бажано схожий на той шо на табличках

Змінено користувачем Михаил Владимирович
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виконавцю дуже допоможуть фото ортогонально зверху, з лінійкою ))

Як ніхто не візьметься, пишить в особисті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вроде нашолся исполнитель. позже отпишусть

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, softm написав:

Виконавцю дуже допоможуть фото ортогонально зверху, з лінійкою ))

Як ніхто не візьметься, пишить в особисті.

)))))))) Робив товаришу одну деталю. З його наскальних малюнків на 3-х сторінках з незрозумілими рекурсивними посиланнями на розміри. Зробив. Підійшла.

Йому ж  на фрезерування прислав креслення з соліда, то виявилося що неправильно розміри проставив. Бо треба було від торця малювати а не міжцентрові для отворів. Деталь майже запоров. 

Змінено користувачем ttnd3d
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

фото з верху з лінійкою 

кидаєш в солід малюнка

Обмальовуєш по маштабу  і все готову 2 години роботи 

і 2 літри ВІскаря!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bruiser написав:

фото з верху з лінійкою 

кидаєш в солід малюнка

Обмальовуєш по маштабу  і все готову 2 години роботи 

і 2 літри ВІскаря!

Солід то остання стадія. Спочатку вектор робиться в векторному редакторі. Часу і сексу набагато меньше ніж в соліді зі сплайнами воювати.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ttnd3d написав:

Солід то остання стадія. Спочатку вектор робиться в векторному редакторі. Часу і сексу набагато меньше ніж в соліді зі сплайнами воювати.

 

1 година тому, Bruiser написав:

фото з верху з лінійкою 

кидаєш в солід малюнка

Обмальовуєш по маштабу  і все готову 2 години роботи 

і 2 літри ВІскаря!

Якось сиділи після роботи з начальником цеху, пили по гальбі пива.

Дзвонить йому начальник виробництва:

- А пам'ятаєш, ти мені два роки тому решітку на вольєр робив? То мені таких ще дві треба!

- Добре, завтра зробимо.

Я його питаю:

- Ти що, дійсно пам'ятаєш яка то решітка?

- Звичайно що ні. Але ж то зараз по телефону з'ясовувати - марна справа. Завтра візьму якусь браковану з металобрухту, занесу покажу, 10 секунд послухаю, який я некомпетентний, ще 3 хвилини - яка решітка має бути. І тоді все зробимо.

 

Десь приблизно так задача поставлена і тут:

1 ітерація - намалювати шонебудь, написати Restaurierte und modernisierte Maisternya MV

2 ітерація - поправити розміри і розташування підпису

3 ітерація - ще раз поправити розташування підпису

4 ітерація - поправити шрифт і знову розташування підпису, бо невлазить

5 ітерація - ще раз поправити розміри, бо перший раз замовник трохи помилився

6 ітерація - все добре, але треба поправити глибину літер, бо якось воно негарно.

7 ітерація - літери тепер виразні, але якась табличка малувата - тре мінєти розміри... та і шрифт з такою глибиною якийсь негарний...

8..9...10...ітд...

 

І десь ті 2 літри віскі потрохи переходять до іншого гравця - аби відкараскатись від гембелю, в якій несподівано вліз. :) 

 

P.S. Але згідний, аби в Солід додати кореловські інструменти роботи з ескізом, то було би бомбезно.

Змінено користувачем Олек77
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Я то можу намалювати в 3д все. Питання тільки в тому, а що мені за це запропонують. Віскі та інший алкоголь точно відпадають. Я не вживаю цє діло). Aber eine schöne deutsche Frau ist als Bezahlung geeignet )))

P.S. завжди мріяв вивчити німецьку мову, але як то все не виходить знайти курси поряд з хатою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Олек77 Воістину так ))))

 

- Ви можете зробити невелику пластикову деталь до машини? (присилає розмите фото. на сірому фоні чорна пляма). На автофорумі читав що то зовсім недорого виходить.  Скільки буде коштувати?

- 3Д модель для друку є?

- В мене є ліва деталь, а праву треба. Вона майже така сама. Тільки трохи інакша.

- Мені деталь не потрібна. Модель для друку є?

- А що так не можна зробити?

- Все можна. Тільки хто буде, для початку, робити 3д модель? Я можу. За таке візьму від 500 грн ві більше (а хрен його знає що там і якого розміру і які там граблі). І за друк скільки вийде.

- А чого так дорого?! Там на форумі хтось собі подібну друкував і сказав що воно обійшлося гривень 20.

- Купуйте 3д принтера, робіть 3д модель. І вартість пластику на цю деталь десь і буде 20 гривень.

- Я на розборці куплю!!! (і далі посилання куда і руський корабль не всякий допливе з епітетами що всі зажралися і на шару нічого йому робити не хочуть).

 

Це була скорочена версія спілкування з потенційним замовником.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ttnd3d написав:

@Олек77 Воістину так ))))

 

- Ви можете зробити невелику пластикову деталь до машини? (присилає розмите фото. на сірому фоні чорна пляма). На автофорумі читав що то зовсім недорого виходить.  Скільки буде коштувати?

- 3Д модель для друку є?

- В мене є ліва деталь, а праву треба. Вона майже така сама. Тільки трохи інакша.

- Мені деталь не потрібна. Модель для друку є?

- А що так не можна зробити?

- Все можна. Тільки хто буде, для початку, робити 3д модель? Я можу. За таке візьму від 500 грн ві більше (а хрен його знає що там і якого розміру і які там граблі). І за друк скільки вийде.

- А чого так дорого?! Там на форумі хтось собі подібну друкував і сказав що воно обійшлося гривень 20.

- Купуйте 3д принтера, робіть 3д модель. І вартість пластику на цю деталь десь і буде 20 гривень.

- Я на розборці куплю!!! (і далі посилання куда і руський корабль не всякий допливе з епітетами що всі зажралися і на шару нічого йому робити не хочуть).

 

Це була скорочена версія спілкування з потенційним замовником.

 

На мій погляд можна пропонувати людям портфоліо, можна з ціною.

А такий діалог як вище, може вести до сварки.

А воно нам потрібно час на це гаяти ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ttnd3d написав:

@Олек77 Воістину так ))))

 

- Ви можете зробити невелику пластикову деталь до машини? (присилає розмите фото. на сірому фоні чорна пляма). На автофорумі читав що то зовсім недорого виходить.  Скільки буде коштувати?

- 3Д модель для друку є?

- В мене є ліва деталь, а праву треба. Вона майже така сама. Тільки трохи інакша.

- Мені деталь не потрібна. Модель для друку є?

- А що так не можна зробити?

- Все можна. Тільки хто буде, для початку, робити 3д модель? Я можу. За таке візьму від 500 грн ві більше (а хрен його знає що там і якого розміру і які там граблі). І за друк скільки вийде.

- А чого так дорого?! Там на форумі хтось собі подібну друкував і сказав що воно обійшлося гривень 20.

- Купуйте 3д принтера, робіть 3д модель. І вартість пластику на цю деталь десь і буде 20 гривень.

- Я на розборці куплю!!! (і далі посилання куда і руський корабль не всякий допливе з епітетами що всі зажралися і на шару нічого йому робити не хочуть).

 

Це була скорочена версія спілкування з потенційним замовником.

 

Знайома ситуація. Тільки позавчора один дзвонив, мовляв, хоче ковпаки для своєї машини зробити авторські. Ну я йому пояснив, що найпростіші (чиста бутафорія без малюнків) дешевше за 600 гривень за ковпак не коштуватиме. А якщо хоче міцні та так щоб з лого модним то 1200 мінімум (і це я ще дуже добрий і щедрий.. бо іх треба ще намалювати в 3д)... Після чого він одразу загубився)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, softm написав:

На мій погляд можна пропонувати людям портфоліо, можна з ціною.

Є оголошення на ЛОХУ що друкую на 3Д принтері. Відповідно  і виходять на звязок різні персонажі. Дехто вкурює що друк то не таке просте як десь там казали, хтось хоче на шару то що не може купити на розборці чи де. Друкував кришки для ноута. Ті що диск мають закривати бо їх не було. Модель прислали. Але прийшлося ту модель добре переробити щоб і надрукувалося нормально і міцне було. Той хто звернувся вже в знайомих друкував. З самого міцного пластику. АБС. А ті кришки чогось в руках розсипалися. А то що я робив після допилювання нормально сіли і тримаються на місці. Бо гачки друкував окремо і вклеював. А його товариш як є і з підтримками за один захід. 

А портфоліо в мене специфічне. І працює добре, в своїй ніші.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку