voronin_10

Домашній інтернет на резерві

15 повідомлень у цій темі

Вітаю друзі, підозрюю що не один я залишаюсь періодично без живлення,

під час цього  інтернет від вишки в місті трошки некомфортний,

в мене оптика в дома, в батьків також, вдома стоїть упс із акумом 100 це вирішує питання не лише питання інтернету,  оптика як виявилось працює бо все працює на світлі грубо кажучи :)

 

 

хотілось би почути як в місті вийти з положення, можливо в когось є досвід в цьому питанні, можливо почерпну щось нове для себе,

ще в батьків ставити упс лише для інтернету не хотілось би, там пропаданя всього на 3-4години, холодильники норм,

а взагалі діліться досвідом, можливо я чогось не знаю

 

 

Змінено користувачем voronin_10
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, voronin_10 написав:

Вітаю друзі, підозрюю що не один я залишаюсь періодично без живлення,

під час цього  інтернет від вишки в місті трошки некомфортний,

в мене оптика в дома, в батьків також, вдома стоїть упс із акумом 100 це вирішує питання не лише питання інтернету,  оптика як виявилось працює бо все працює на світлі грубо кажучи :)

 

 

хотілось би почути як в місті вийти з положення, можливо в когось є досвід в цьому питанні, можливо почерпну щось нове для себе,

ще в батьків ставити упс лише для інтернету не хотілось би, там пропаданя всього на 3-4години, холодильники норм,

а взагалі діліться досвідом, можливо я чогось не знаю

 

 

А ніяк це неможливо , бо навіть оптоволоконка має ''станціїї'' підсилення та розгалуження , які працюють на електриці , тому якщо ''по дорозі'' десь теж немає напруги , то ці станції теж відключаються ! ( Я це вже пройшов )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

пока только так  солнечные панели  (у мея 1квт)  дают сейчас (пасмурно осень) 50 ватт 

SAM_1728.JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

ці станції теж відключаються !

 

В нас така ж ситуація.

Переключаємось на моб. інтернет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

В нас така ж ситуація.

Переключаємось на моб. інтернет.

да это если не часто отключают  у нас  от двух раз по 4 часа иногда больше ( в дневное время)   

так и связь  пропадает - видно часть вышек отключается упсам необходимо  от 3 часов и больше чтоб зарядились   - мой 2300 заряжается минимум 8 часов

 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor_KVS написав:

да это если не часто отключают  у нас  от двух раз по 4 часа иногда больше ( в дневное время)   

так и связь  пропадает - видно часть вышек отключается упсам необходимо  от 3 часов и больше чтоб зарядились   - мой 2300 заряжается минимум 8 часов

 

А це все від ніщебродства та жлобства мобільних операторів , бо жмуться ставити нормальну кількість аккумів на станції/вишки !

За кордоном добу вишка тримається на аккумуляторах , і вони замінюють кожних три роки , а у нас одні і тіж на все ''життя '' вишки , і з меньшою кількістю аккумів !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

А ніяк це неможливо , бо навіть оптоволоконка має ''станціїї'' підсилення та розгалуження , які працюють на електриці , тому якщо ''по дорозі'' десь теж немає напруги , то ці станції теж відключаються ! ( Я це вже пройшов )))

в кожного провайдера свої топології мережі, за містом зазвичай цілий день все ок  при тому що я точно знаю що світла на вузлі небуло,

на більше не попадав в аут по паверу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor_KVS написав:

пока только так  солнечные панели  (у мея 1квт)  дают сейчас (пасмурно осень) 50 ватт 

SAM_1728.JPG

аж слюньки пустив на той "маленький APC" з низу

apc back-ups es 525 разом із 100кою, все ніяк руки не дойдуть розібрати і подивитись як збільшити струм заряду

 

50 ват при якій напрузі на виході?

у Вас одна панель чи станція чи можливо збірка на декілька десятків вольт?

Змінено користувачем voronin_10
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, voronin_10 написав:

аж слюньки пустив на той "маленький APC" з низу

apc back-ups es 525 разом із 100кою, все ніяк руки не дойдуть розібрати і подивитись як збільшити струм заряду

 

 

я свой 2300  не ремонтировал а вот 750 - с синусом на выходе пришлось  - там нет как таковой отдельной схемы заряда  при работе от сети  выходной каскад переходит в другой режим и заряжает акб  - если вмешаться и начинать помогать зарядке  ----------------    в упсе  сходят с ума мозги  и он перестает работать должным образом (не понимает какая емкость батарей)  

 

по панелям   у меня панели +грид  зеленый тариф не оформлял яб и даром отдавал еслиб счетчик переключили и мотал обратно    а так лимитер стоит    - там денег на оформление нужно больше чем мне оборудование обошлось 

 

50 ватт это не от нагрузки а сколько грид отдает в сеть   220в 50 ватт   (пасмурно)

а лимитер смотрит сколько я потребляю и отдает в сеть не более (но ограничено 1 квт)  иначе счетчик крутит  что я не отдаю а потребляю отданную энергию в электросеть 

а так в солнечный день при потреблении 850 ватт  не переключая и не отключаясь от сети счетчик стоит на месте 

панелей у меня 3 по 330ват  но грит максимум отдает 850ват 220в 

 

на фото с инвертором с лева  блочек для зарядки акб 12---24в  и телефонов от панелей 

SAM_1729.JPG

SAM_1730.JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, voronin_10 написав:

аж слюньки пустив на той "маленький APC" з низу

apc back-ups es 525 разом із 100кою, все ніяк руки не дойдуть розібрати і подивитись як збільшити струм заряду

Ніяк. Тільки зовнішня зарядка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є сенс ставити живлення тирнет комутатора напряму до АКБ. 78L05 + конденсатор + діод Шоттки , і можна живити 5-ти вольтовий комутатор. АКБ ж заряджати від мережі чи генератора. Мені видається трансформаторне джерело 14,1 вольта - саме  воно для свинцевих АКБ. Ну чи 54,6 вольт для S13 Li* (вело АКБ).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Є сенс ставити живлення тирнет комутатора напряму до АКБ. 78L05 + конденсатор + діод Шоттки , і можна живити 5-ти вольтовий комутатор. АКБ ж заряджати від мережі чи генератора. Мені видається трансформаторне джерело 14,1 вольта - саме  воно для свинцевих АКБ. Ну чи 54,6 вольт для S13 Li* (вело АКБ).

придивляюсь в сторону упса для роутера на 2 банки у вигляді китайської плати, але як на мене то набагато адекватніше було б зробити на 3-4 банки таку плату але тоді бонусом на платі ще і бмс має бутти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Одессит написав:

Ніяк. Тільки зовнішня зарядка.

и если у упса есть мозги ----   вы их собьете  - надо будет перекалибровывать упс  по батарее 

без калибровки отключиться  когда захочет после повторного включения может работать долго может опять пару минут 

калибровка  без шнурка - зарядить полностью батарею  нагрузить 30% нагрузки  отключить питание 220 и до полного разряда  (если выключится через пару минут - включить обратно)         после полного разряда  не выключая упс подать питание 220в на вход и дождаться полной зарядки - ошибка по батарее уйдет  индикация станет адекватной 

описанный метод для упсов с мозгами  

на пример мои Smart-UPS  2300 и 750 их имеют а Back-UPS 620 нет 

Smart-UPS - выдает синусоиду 

 

на самом деле все эти упсы от пк  ерунда - предназначены для сбоев по питанию и корректного  завершения работы 

- очень большие токи  при работе от батарей  (мощьные но на короткое время работы)

попадались пару раз упсы для котлов как правило нагрузка там маленькая 100 -   300 ватт

работают с мощными аккумами  полноценный мощный зарядник в комплекте  + установлены ключи на больших радиаторах или установлен вентилятор    в упсах  апс до 750    как правило вентиляторов нет  и подключив внешнюю батарею (как правило большей емкости ) без охлаждения спалим выходной каскад по перегреву  если повезет то и трансформатор до кучи 

для примера апс 2300 - 4 акб 12в 17 ампер часов (упс 48в питание от акб) с нагрузкой 100 ватт работает от силы 6 часов 

да потянет и 2 квт  но не долго 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, voronin_10 написав:

придивляюсь в сторону упса для роутера на 2 банки у вигляді китайської плати, але як на мене то набагато адекватніше було б зробити на 3-4 банки таку плату але тоді бонусом на платі ще і бмс має бутти

Screenshot_200.jpg

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor_KVS написав:

и если у упса есть мозги ----   вы их собьете  - надо будет перекалибровывать упс  по батарее 

без калибровки отключиться  когда захочет после повторного включения может работать долго может опять пару минут 

калибровка  без шнурка - зарядить полностью батарею  нагрузить 30% нагрузки  отключить питание 220 и до полного разряда  (если выключится через пару минут - включить обратно)         после полного разряда  не выключая упс подать питание 220в на вход и дождаться полной зарядки - ошибка по батарее уйдет  индикация станет адекватной 

описанный метод для упсов с мозгами  

на пример мои Smart-UPS  2300 и 750 их имеют а Back-UPS 620 нет 

Калібровка починається з Smart-750. Нижні моделі того не мають (як і Back-PRO до 1400 (хоча сінус в них є

)).

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку