VolodiMiRspec

Генератор із асинхронного двигуна

74 повідомлення у цій темі

Якщо вас так турбують скачки напруги, поставте стійку напруги ... І ви будете щасливі... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З генератором все в принципі просто. Підібрати оберти і все. Звісно під навантаженням просядуть і тоді треба буде вручну додавати. Думаю є інструменти щоб зробити автоматичну газувалку яка б підтримквала оберти. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Reiter написав:

З генератором все в принципі просто.

Писать- да , просто .

А так - возьмите сделайте работоспособный образец 

Потом расскажете как это было просто .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Cracker написав:

Писать- да , просто .

А так - возьмите сделайте работоспособный образец 

Потом расскажете как это было просто .

Ага ябы тоже посмотрел что бы напряжение не плыло от каждых 100 ватт нагрузки.

Былобы так просто китайци б их клепали а вот что то синхронники клепают, может не всё так просто.

Змінено користувачем Михаил Владимирович
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо взяти бензиновий двигун ним крутити генератор 12 вольт автомобільний та поставити інвертор 12 на 220. Чи теж багато підводних каменів?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Михаил Владимирович написав:

Ага ябы тоже посмотрел что бы напряжение не плыло от каждых 100 ватт нагрузки.

Былобы так просто китайци б их клепали а вот что то синхронники клепают, может не всё так просто.

Ну нехай впаде трохи під навантаженням. Ну то й що? Більшості споживачів пофіг. Наскільки я передивився відео, то роблять щоб без навантаження було десь 240 - 250 вольт. При навантаженні просідає до 210 - 200.

 

Ось тримаю в руках імпульсний блок живлення ноутбука. Input 100-240v 50-60 hz.  Болгарка 220 - 240в, 50-60 г, дрель так само. 

Можна поставити на виході стабілізатор. 

Багато хто живе з заниженою чи завищеною напругою в розетці постійно і нічого! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тим паче я ще хочу туди повішати й автомобільний генератор. Хотів зробити з автогенератора й мотокоси, але передумав. На відео в людини 4х тактна, працює на 1/3 газу і він каже, що бере 300г. То двохтактна пів літри точно зжере + масло. Так мотор від мотоблока по паспорту 400 г. А в ціні різниця 2000 грн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Ну нехай впаде трохи під навантаженням. Ну то й що? Більшості споживачів пофіг. Наскільки я передивився відео, то роблять щоб без навантаження було десь 240 - 250 вольт. При навантаженні просідає до 210 - 200.... 

Багато хто живе з заниженою чи завищеною напругою в розетці постійно і нічого! 

Я маю 190 - 240 В і якось живу. Отже, працювати, коли  не має напруги. І все ж, наприклад, з електродвигуна потужністю 10 кВт можна зняти 5 кВт, далі,  порушення генерації, це грубо. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Войциг написав:

Я маю 190 - 240 В і якось живу. Отже, працювати, коли  не має напруги. І все ж, наприклад, з електродвигуна потужністю 10 кВт можна зняти 5 кВт, далі,  порушення генерації, це грубо. 

Ну не знаю. Судячи з відео в ютубі то з 1,5 квт мотора беруть 3 по 500 вт, з 2,4 3 по 700. З 3 з по 1000. Ну навіть якщо я з 3квт матиму вихід 3 по 500, мені наразі вистачить. Ціни загнали просто на генератори дуже. Як все це закінчить і ажіотаж спаде, то й можна ьуде думати про покупку заводського, чкщо в тому буде потреба :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Питаня до товариства - чому всі так тупо вперлися в асинхронний двигун в якості генератора? Наразі набагато кращим варіантом є двигун постійного струму з перманентними магнітами в роторі, в якому в принципі не може бути ніяких зривів генерації, не потрібні ніякі конденсатори для роботи, і т.п., і потужність на його виході залежить виключно від прикладеного обертового моменту на валу...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

Питаня до товариства - чому всі так тупо вперлися в асинхронний двигун в якості генератора?

Очень доступный , дешовый относительно. У  очень многих в наличии , валяется без дела , или стоит где-то .

В общем просто есть.

А движок с постоянными магнитами нужно ещё где-то  и за что то  найти . 

Простой пример - мой знакомый .

Частный дом . Асинхронников хватает .

Пила , фуганок , дровокол, ...

Мотоблок тоже есть .

А денег нет ни фига уже .

И так у многих думаю .

Вот и пытался сколхозить из того что уже есть в наличии.

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Cracker написав:

Очень доступный , дешовый относительно. У  очень многих в наличии , валяется без дела , или стоит где-то .

В общем просто есть.

А движок с постоянными магнитами нужно ещё где-то  и за что то  найти . 

Простой пример - мой знакомый .

Частный дом . Асинхронников хватает .

Пила , фуганок , дровокол, ...

Мотоблок тоже есть .

А денег нет ни фига уже .

И так у многих думаю .

Вот и пытался сколхозить из того что уже есть в наличии.

вы на эксперементах с конденсаторами разоритесь если конечно у вас нет ведра конденсаторов вналичии.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михаил Владимирович написав:

вы на эксперементах с конденсаторами разоритесь если конечно у вас нет ведра конденсаторов вналичии.

А навіщо експерментувати? Люди вже проексперемнтували до нас. В ютубі в дядька мотор 3 квт, 1500 об. Він поставив 3 конденсатори по 50 мФ. Всьо чотко. В мене такий же мотор. То чого мені експеремнтувати? Ставлю такі ж і вперед

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter потом расскажете что получилось .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Cracker написав:

@Reiter потом расскажете что получилось .

И мне.

 

7 годин тому, Reiter написав:

А навіщо експерментувати? Люди вже проексперемнтували до нас. В ютубі в дядька мотор 3 квт, 1500 об. Він поставив 3 конденсатори по 50 мФ. Всьо чотко. В мене такий же мотор. То чого мені експеремнтувати? Ставлю такі ж і вперед

так в чём проблем?

вижу цель,не вижу преград. Зачем эту тему мусолить давайте уже делайте всем интересен результат, а то гладко было на бумаге да забыли про авраги???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михаил Владимирович написав:

И мне.

 

так в чём проблем?

вижу цель,не вижу преград. Зачем эту тему мусолить давайте уже делайте всем интересен результат, а то гладко было на бумаге да забыли про авраги???

В процесі. Замовив мотор від мотоблока. 6 кс, зі шківом. Vitals. Обіцяють гараниію 3 роки. По знижці 4800 + безкоштовна доставка. В понеділок відправлять. Проблема з тим, що не можу знайти в продажі вольтметр-амперметр-частотометр. Всі розпродані. А без нього ніяк. Завтра піду на базар, може в місцевих магазинах завалялись. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приводя в пример своего товарища - я отвечал на вопрос -

20 годин тому, vzilk написав:

 - чому всі так тупо вперлися в асинхронний двигун в якості генератора

А вот результат его деятельности в этом направлении - он плюнул на эти танцы с бубном и купил нормальный генератор .

Не смотря на то что Ютуб кишил "гениальными" , уже готовыми решениями по этому поводу .

По этому настоящее готовое изделие от форумчанина   будет очень интересно .

 

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як на мене то затія не варта.
Набагато надійніше (хоча дорожче) використовувати автомобільний генератор + проміжний АКБ + перетворювач.
Тоді оберти не потрібно тримати на постійному рівні.
Бо генератор напругу більше заданої реле-регулятором (щось біля 14 вольт) не дасть.
Ну, і так далі.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Як на мене то затія не варта.
Набагато надійніше (хоча дорожче) використовувати автомобільний генератор + проміжний АКБ + перетворювач.
Тоді оберти не потрібно тримати на постійному рівні.
Бо генератор напругу більше заданої реле-регулятором (щось біля 14 вольт) не дасть.
Ну, і так далі.

Ну я всеодно планую іще й генератор автомобільний навішати. Як не сподобається з мотором, то лишу автогенератор. 

 

Зараз реальна проблема це те, що ніде немає тих частотометрів! Всьо вигребли. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якось більше викликає довіру на ротор з магнітами:

https://www.youtube.com/watch?v=2HWco0B7zNE

https://www.youtube.com/watch?v=rgF1VUjlCyo

правда, з теперішніми цінами можна і штанів лишитись

Змінено користувачем gesichtslos
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

Питаня до товариства - чому всі так тупо вперлися в асинхронний двигун в якості генератора? Наразі набагато кращим варіантом є двигун постійного струму з перманентними магнітами в роторі, в якому в принципі не може бути ніяких зривів генерації, не потрібні ніякі конденсатори для роботи, і т.п., і потужність на його виході залежить виключно від прикладеного обертового моменту на валу...

Ви говорите про звичвйний ДПС? Чи якось допрацьований? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михаил Владимирович написав:

Былобы так просто китайци б их клепали а вот что то синхронники клепают, может не всё так просто.

Випадково наткнувся :)

https://generator.ua/vsi-generatori/3349-generator-geko-4400-ed-ahhba.html

 

Ось ще маєш! Хто казав що жаводських таких не бува? 

 

Ну і саморобні вже ра олх :)))) 

 

Screenshot_20221127_193955_ua.slando.jpg

Screenshot_20221127_193939_ua.slando.jpg

Screenshot_20221127_195005_ua.slando.jpg

Screenshot_20221127_194923_ua.slando.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Випадково наткнувся :)

https://generator.ua/vsi-generatori/3349-generator-geko-4400-ed-ahhba.html

 

Screenshot_20221127_193955_ua.slando.jpg

А теперь вопросы на которые нет ответа 

1 какая там схема намотки обмоток?Как в двигателе или нет? 12в есть видимо обмотки там намотаны иначе.

2 Что в коробочках?

У меня складывается впечатление что вы ищете доказательство работоспособности своей теории и теории тех самоделкиных с ютюба которые из говна и палок хотят сделать самолёт. 

Я уже говорил что сделать можно хорошо классоно и качественно,но очень дорого и не так быстро как это показывают на ютюбе. А почему тогда все снимают и у всех работает да всё очень просто потому что на каналах с максимум 5тыс аудитории за неделю аудитория выростает до 25к человек потому что все хотят нахаляву. Вот и весь ответ не важно как это работает главное создать видимость того что всё получилось и всё супер, а остальные смотрят и верят в чудеса. Как там лох не мамонт лох не вымрет. Мне просто жалко денег и времени  для того что бы собрать данный агрегат и показать что саможелка полная ху:::ня. Куда вернее путь это авто генератор и инвертор.К стати есть так же видео с людьми у которых не получилось ничего и кто рассказует правду но их не смотрят потому что все хотят верить в чудеса.

Мы с нетерпением ждём результатов и не надо искать отмазок что чего то там нет в продаже если нет в продаже частотомера купите прибор измерительный или осциллограф они сейчас вполне доступны и в путь. 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

 

 

 

 

 

Screenshot_20221127_194923_ua.slando.jpg

однофазный 3 выхода по 1.2квт это как? а почему не 1 выход на 3.6квт? Однофазный смешно.с виду вообще какойто самопал.

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михаил Владимирович написав:

 

Так це і є самопал :) Я ж кажу вже самопали в продаж пішли. 

А вище демонстрував заводські

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку