San1084

Аліекспрес та наша митниця.

12 повідомлень у цій темі

Всім доброго здоров'я. В мене таке питання. Хто замовляв з Алі на суму понад 150 євро? Я так і не можу зрозуміти це вказано що сума не повинна перевищувати за одну посилку чи всі разом що після сортування  їдуть однією? В тому місяці я замовив приблизно на 6-7тис гривень. Все приїхало двома посилками на нову пошту в різниці 4 дні. Три дні назад я замовив жінці годинник за 35$ та зарядку за 20$. А собі хотів сьогодні замовити на сумму 140$ у двох продавців. В одного на 105$ у другого на 35$. Ще в планах придбати річ вартістю 260$. То як краще замовляти? Щоб не платити мито. Все одно беру для себе та своїх хобійних іграшок. Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як затримають посилку на митниці тоді і треба хвилюватись.

 

Треба заздалегідь мати банківську виписку за той день

код, паспорт, копії сторінок замовлення та товару,

як затримають для митного, видати це чи брокеру чи в автоматичну систему.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, San1084 написав:

суму понад 150 євро?

А чи не могли б ви дати посилання на офіційне  підтвердження лімііту суми безмитного отримання закордонних відправлень ? Можу помилятись, бо не слідкував за цим, але цифра в 150 євро була лише політично розпіарена, а далі голосування  відповідного закону в першому читанні справа наче не зрухалась.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зміни внесені 15.07.2022 цим актом. (два роки "лежав")

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=70269

 

Зміни внесені до Митного кодексу у ст. 234 додано частина третя та четверта.

 

3. Товари (крім підакцизних), що переміщуються (пересилаються) на адресу одного одержувача - громадянина в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача - громадянина в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, якщо їх сумарна фактурна вартість не перевищує еквівалент 150 євро, не є об’єктом оподаткування митними платежами.

4. Товари (крім підакцизних), що переміщуються (пересилаються) на адресу одного одержувача - громадянина в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача - громадянина в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, якщо їх сумарна фактурна вартість перевищує еквівалент 150 євро, оподатковуються митними платежами у порядку, встановленому статтею 374 цього Кодексу.

 

Митний Кодекс можна знайти на сайті ВРУ  https://zakon.rada.gov.ua/laws

 

Ось скрін, чинного М.К. там їх декілька, є два нечинних

 

Screenshot_67.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тобто звідси випливає, що збірна посилка, від декількох відправників, якщо окремі прсилки в ній коштують меньше 150, не оподатковується. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тобто замовляти через 2 тижні щоб не їхали купой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якщо би знати як алі то консолідує, і як визначає загальну вартість, і чи враховує 150 ойро при консолідації...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, San1084 написав:

Всім доброго здоров'я. В мене таке питання. Хто замовляв з Алі на суму понад 150 євро? Я так і не можу зрозуміти це вказано що сума не повинна перевищувати за одну посилку чи всі разом що після сортування  їдуть однією? В тому місяці я замовив приблизно на 6-7тис гривень. Все приїхало двома посилками на нову пошту в різниці 4 дні. Три дні назад я замовив жінці годинник за 35$ та зарядку за 20$. А собі хотів сьогодні замовити на сумму 140$ у двох продавців. В одного на 105$ у другого на 35$. Ще в планах придбати річ вартістю 260$. То як краще замовляти? Щоб не платити мито. Все одно беру для себе та своїх хобійних іграшок. Дякую

Рахується вартість однієї посилки, але якщо на митниці зберуться декілька, їх можуть сплюсувати докупи і нарахувати податок. Принаймні так мені пояснювали на Meest, у відповідь на моє запитання чому одна посилка поїхала а інші лежать чекають. З тієї ж причини намагаюся оплачувати закордонні покупки по 1 посилці в день, щоб як на вимогу митників даю роздруківку по рахунку, там не фігурували суми інших моїх покупок.

А при перевищенні ліміту мені нараховували 26% на суму перевищення над 150 євро

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Згідно митного кодексу рахується вартість посилок на одне ім'я в одному супровідному документі (коносамент на конейнер, чи на карго, забув як іменується). Щодо хитрожопої компанії Міст: трекінг ваших відправленннь вони бачать і на широко відомому ММПО на вул. Зеленій не просто так "затримуються" посилки. Була історія роки три тому, коли в мене одна посилка вже приїхала в місто, а інша зайшла на ММПО. Завернули першу: "митниця не подивилась", а потім: так тут перевищення -  плати. Нажаль не зберіг скріни. Гризтися прийшлося довго, з наданням і виписок і т.п. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, компанія СП Росан, яка і є володіє тою тм Міст, дійсно сидить за 10 мптрів від забору на ммпона Зеленій. На рахунок спеціально, не впевнений. Але те що там колектив переплетений, це таке може бути. Який сенс Місту то робити, може з особливостей перерахунку коштів, за мито, вони їх отримують на свій рахунок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, MaksKo написав:

не просто так "затримуються" посилки

В смислі, посилка затримана на складі Міст в США, і не на місяць а на тиждень, щоб прибувші в україну вони не скучкувалися на тому самому ММПО і їх не сплюсували докупи.

А щодо самої компанії Міст, користуюся їхніми послугами не один рік, і ніяких проблем не було, до того ж дуже дешеві тарифи на міжнародні перевезення, якщо порівнювати з Новою Поштою. Остання посилка важила 12 кг. доставка обійшлася 40 дол.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Тема закрита, порушення п.1 декілька раз. Відповіді, порушуючі правила, приховані.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку