Rem

Частотник ABB немає виносного управління

33 повідомлення у цій темі

Частотник Модель ACS380-040N-04A0-4 3AUA0000173819 ABB 
Працює тільки з панельки, підключення по дротах відсутнє, хоч клеми наче є
Питання чи можна якимось чином заставити його, працювати з фізичних кнопок
Ось такі клеми як на малюнку, більше нічого немає

Screenshot_3.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо потрібен додатковий зовнішній модуль.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Читаем таку інструкцію, підключення,  підключаемо перемінний резистор, та кнопки керування відповідно схеми  на сторінці 22.  На головній панелькі вмекаемо керування ПЧ зовнішніми органами керування, (індикація на панелі  LOC, REM)  (читаем сторінку 58)....У мене так все працювало раніше, (пока силовий модуль не здох, але на функції керування це негативно не подіяло (Тай не потрібні ніякі додаткові зовнішні модулі). 

Змінено користувачем DSDDSD
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а ви не питались почитати інструкцію на цей привід і просто по ній переключити управління на зовнішнє. просто всі привода мають програмні  входи і виходи. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин тому, Rem написав:

Частотник Модель ACS380-040N-04A0-4 3AUA0000173819 ABB 
Працює тільки з панельки, підключення по дротах відсутнє, хоч клеми наче є
Питання чи можна якимось чином заставити його, працювати з фізичних кнопок
Ось такі клеми як на малюнку, більше нічого немає

Screenshot_3.jpg

 

Перекладач показує таке... 

Screenshot_2023-02-28-10-51-15-176_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

шукайте в інструкції де е назначення виводів, вони перепрогамуємі і ставте те що вас цікавить. там буде вперед, назад, стоп, і вихід на задатчик і можливо індикація умовна частоти

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це вигляд мого частотника, дякую за вашу допомогу я спробую на днях підключити і відпишу 

1677652076524.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@DSDDSD ваша інструкція не від моєї моделі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уце якась узько спеціалізірована модель, в ній немае зовнішнього аналогового керування (в описі так і написано --0) там тільки цифрове по різним протоколам передачі сигналів, (там мабуть і реверса немае).....(читаемо на картинках)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20230301_204339.jpg

16776973352381631405235.jpg

IMG_20230301_205012.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

16776974290391943406066.jpg

1677697508244144893110.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну та шо, ну має той частотник 1 цифровий вхід (0/1). Можна на нього якусь одну кніпку повісити. Чи двопозиційний он-офф (bistable impulse relay) від кніпки без фіксації мозги його підтримають - тре мануал читати. Але то і все...

А інакше - профібас/модбас/ітп... комунікаційні роз'єми є...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Ну та шо, ну має той частотник 1 цифровий вхід (0/1). Можна на нього якусь одну кніпку повісити. Чи двопозиційний он-офф (bistable impulse relay) від кніпки без фіксації мозги його підтримають - тре мануал читати. Але то і все...

А інакше - профібас/модбас/ітп... комунікаційні роз'єми є...

Цифрові входи розуміють тільки сигнали команд, передані в якійсь послідовності (в залежності від протоколу передачі сигналів) , а якась просто кнопка, ніякого єфекту не дасть,це просто замикання лінії передачі сигналу, там же написано... немае аналового входу і виходу,  тут тільки профібас/модбас/ітп... комунікаційні роз'єми є...  можна керувати завні, не просто кнопкою, потрібен  цілий шифратор, (запрограмована Ардуінка наприклад....) 

Змінено користувачем DSDDSD
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у вас на блокові похоже що не має модуля розширення, роз'єми під модуль є, а самого модуля не має. подібного типу привода випускала фірма lenze, але в них була можливість запрограмувати привод через порт для роботи. як вам допомогти - поки що не знаю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

це фото привода із сайта виробника, як бачите в нижній частині стоїть який то модуль. 

acs380-.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а це рекламний проспект по вашому приводу, там якраз є різні типи модулів розширення

 

ACS-380.pdf

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже вдячний, всім що відгукнулись , але нажаль все так як говорить @DSDDSD без певного сигналу я його не запущу , мануаль я вже тиждень вивчаю, частотник дуже багатий на функціонал, але мабуть не судьба.
Єдине дурне що я придумав то за допомогую витої пари припаявся до панельки, і тепер можу винести кнопку , куди мені потрібно, на кран звійсно він не підійде, але якийсь конвеєр пустити можна )

IMG_20230302_084624.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

попробуйте зайти на сайт продавців цих приводів. вони в україні продаються. рекламні буклети я зкачував якраз з українських сайтів. привод дійсно хороший, блок розширення він не такий вже буде дорогий, як привод.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години тому, DSDDSD написав:

Цифрові входи розуміють тільки сигнали команд, передані в якійсь послідовності (в залежності від протоколу передачі сигналів)

Писав... пропало.

 

Думаю, Ви плутаєте цифрові порти (0/1)  і комунікаційні роз'єми (от останні як раз для протоколів).

 

І кнопкою через цифровий вхід DI1 / DI 2 якусь одну дію виконати можна, якщо адекватно запрограмувати наслідки 0/1 по цьому входу у частотнику.

Змінено користувачем Олек77
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не путаю.... Я що вхід є цифровий то він може працювати тільки з якоюсь послідовністю логічних 0 та 1......з набору яких і формуеця команда... А просте замикання кнопкою або 0 або 1 розумію тільки аналоговий вхід... ( якого в цьому ПЧ немає (відповідно опису вище) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DSDDSD написав:

Я не путаю.... Я що вхід є цифровий то він може працювати тільки з якоюсь послідовністю логічних 0 та 1......з набору яких і формуеця команда... А просте замикання кнопкою або 0 або 1 розумію тільки аналоговий вхід... ( якого в цьому ПЧ немає (відповідно опису вище) 

Блін, ну спробую оновити простиню, яку вже писав і пропала...

 

1. Цифровий вхід (Digital input) - логічний 0 (умовно, 0-5В) або логічна 1 (умовно 5-24В). Все. Просто є сигнал певного рівня чи немає.

 

2. Аналоговий вхід. Нехай 0-10В - ділить ті 24В на частинки 256/1024 ітд, залежно від пристрою і передає ту циферку (умовно, 128 = 5В) далі вже не як одиничку чи нуль, а як рівень сигналу. Без проблем, перепрограмовується у звичайний цифровий.

 

3. Комунікаційні порти. За допомогою них пристрої мають змогу обмінюватися інформацією по певним протоколам.

 

P.S. Не засмучуйтесь. Мені то електронщики "протерли" теж у досить немолодому віці. :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну та вообще да... Я говорячи про цифрові входи мав на увазі комунікаційні.... Трішки не повністю розкрив думку... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тобто, паяти як мінімум одну кнопку  панелі витою парою сенсу немає - DI2 є і він просто не сконфігурований.

DI1 - сконфігурований на скидання помилки. Але чи можна переналаштувати (принципово, він точно програмно прив'язаний, але АВВ могли просто закрити функцію) - треба читати мануал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Тобто, паяти як мінімум одну кнопку  панелі витою парою сенсу немає - DI2 є і він просто не сконфігурований.

DI1 - сконфігурований на скидання помилки. Але чи можна переналаштувати (принципово, він точно програмно прив'язаний, але АВВ могли просто закрити функцію) - треба читати мануал.

А мануал Ви знайшли? Покажуть для ознайомлення... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку