14 повідомлень у цій темі

Чи є в нас люди, які використовують fusion360 ?

Цікаво подивитись робочі креслення, зроблені в цій системі, а також є декілька питань про придбання ліцензії.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нишевая программа, для серьезной разработки не подходит. Забросил давно - Инвентор лучше.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо мова про ліцензію йде, то вже краще SolidWorks.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, SFT написав:

Нишевая программа, для серьезной разработки не подходит. Забросил давно - Инвентор лучше.

Fusion идеален для 3д-печати, моделирую в нём корпуса, шестерни, крышки, кожухи и т.д. Но действительно оборудование проектировать лучше в SolidWorks.

Инвертором лично не пользовался, но работал с конструктором одним, он в нём делал чудеса просто. Давно хочу освоить.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, oleg992 написав:

Fusion идеален для 3д-печати, моделирую в нём корпуса, шестерни, крышки, кожухи и т.д. Но действительно оборудование проектировать лучше в SolidWorks.

Инвертором лично не пользовался, но работал с конструктором одним, он в нём делал чудеса просто. Давно хочу освоить.

Я вже привик до соліда. Ну і періодично віддаю проекти на обробку листового металу. З солідом тільки уточнення перед тим як в роботу запускають потрібні. А як з іншими САПРами не знаю.

Змінено користувачем ttnd3d
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

0-02-05-d2e5799e4957a953830c2a1dfd9f8c7dea5d0af5981a9d6f5b86cead7908f825_cf8d8782c877bc60.jpg

Змінено користувачем ttnd3d
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вся суть у тому що ліцензія Fusion 360 - 21 тисяча гривень рік (кад, кам, симуляція, розрахунки, рендерінг)

А солідворкс, пакет стандарт 6800$ одноразово +1200$ рік, тільки кад+кам(не дуже хороший) і все, за ці гроші навіть бібліотеки з гайками не буде))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо комусь цікаво, зараз знижка 20% для тих хто вирішив перший раз придбати це програмне забезпечення, я вже собі замовив. До кінця квітня актуально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо, хтось зможе підказати. Користуюсь безкоштовною версією Fusion360 (для хобі). Версія обмежена десятьма проектами. З часом почали з'являтись "примарні" проекти, які неможливо ні відкрити, ні видалити. При натисканні на них зверху з'являється знак питання, ніяких дій виконати з ними неможливо.

Що з цим можна зробити? Через сайт Autodesk'a видалити їх не вийшло.

Вопрос Fusion.PNG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, oleg992 написав:

Можливо, хтось зможе підказати. Користуюсь безкоштовною версією Fusion360 (для хобі). Версія обмежена десятьма проектами. З часом почали з'являтись "примарні" проекти, які неможливо ні відкрити, ні видалити. При натисканні на них зверху з'являється знак питання, ніяких дій виконати з ними неможливо.

Що з цим можна зробити? Через сайт Autodesk'a видалити їх не вийшло.

Вопрос Fusion.PNG

 

Відредагувати новим змістом не можна?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, softm написав:

 

Відредагувати новим змістом не можна?

Не зовсім розумію, про що йде мова.

Якщо проект функціональний, як ті три, що з попереднім переглядом, то натискаючи праву клавішу, я їх можу видалити, копіювати, експортувати тощо. Натискаючи на цей, я отримую знак питання вгорі і все. Операції над ним недоступні.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Написав у техпідтримку Autodesk. Дуже швидко і зрозуміло відповіли, Рішення виявилось дуже простим, але неочевидним, принаймні для мене.

Решение1.PNG

Решение2.PNG

Решение3.PNG

Решение4.PNG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, oleg992 написав:

Написав у техпідтримку Autodesk. Дуже швидко і зрозуміло відповіли, Рішення виявилось дуже простим, але неочевидним, принаймні для мене.

Решение1.PNG

Решение2.PNG

Решение3.PNG

Решение4.PNG

Я поки лише вивчаю фьюжн, але вже можу сказати що таких моментів буде дуже багато) а також трапляются деякі баги...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Локалізція Fusion360 українською (обговорення): https://forums.autodesk.com/t5/product-design-manufacturing/lokalizatsiya-fusion-360/m-p/11305760

 

Огляд поточного стану української локалізації від Антона Васильєва (ака "САПРобасні"), викладача НТУ “ХПІ”:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку