Леня

Не можу підключити помпу сож

10 повідомлень у цій темі

Доброї ночі. Маю дві помпи сож, типу па 22, шильди нема, клемніка нема, провода допаював. Шукаю початок і кінець обмоток. Найшов. Включаю в трикутнику 220 + кондьор - працює чотко. Вмикаю в зірку 220 + кондьор - набирає трохи оберти, але на максимум не виходить. І так курча обидві. Є гіпотеза що то помпи 380/660...або я кінці попутав. Дякую!

П.с. в зірку вмикаю 220 щоб перевірити що в "пучку" або всі кінці, або всі початки. Хоча якщо збирати по номеркам, то все повинно працювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

навряд на 600 вольт. Якщо зірка - то 380. 220 - не його, тому і результат. Ще й конденсатором... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Bogdan написав:

навряд на 600 вольт. Якщо зірка - то 380. 220 - не його, тому і результат. Ще й конденсатором... 

Я пробувпв інші мотори підключати в зірці через конденсатор. Чисто заради перевірки,чи нормально працює. Всі мотори стартували, а ці два чорта воду мутять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Леня А для чего вам включение звездой на 220? Да ещё и с кондёром?

Если движок 380/220 то при включении звездой на 220 Вы теряете примерно 70% мощи, далее ещё из оставшихся 30% Вы теряете примерно 10 из-за конденсатора. 

Естественно что двигатель стартует, но толком не работает

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Або дроти поплутав, або конденсатор не той що потрібен. Для ПА-22 на трикутнику ємність має бути 8...10мкФ.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Або дроти поплутав, або конденсатор не той що потрібен. Для ПА-22 на трикутнику ємність має бути 8...10мкФ.

А що, якщо більша ємність, то може не стартанути? Хм, дякую, признаюсь взяв кондьор який під руку попав, там 25 мкф, каюсь. Спробую 10 мкф, думаю пракатіт?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Stebium1 написав:

@Леня А для чего вам включение звездой на 220? Да ещё и с кондёром?

Если движок 380/220 то при включении звездой на 220 Вы теряете примерно 70% мощи, далее ещё из оставшихся 30% Вы теряете примерно 10 из-за конденсатора. 

Естественно что двигатель стартует, но толком не работает

Про потерю мощности я в курсе, а вот что сам кондер ворует мощность - не учел. Подключаю звезду в 220  ради теста, чтоб быть уверенным в том, что если я воткну мотор звездой в 380, то он не сгорит. Я под разные задачи подключаю моторы по разному, зная нагрузку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Леня написав:

А що, якщо більша ємність, то може не стартанути?

Стартанёт, а потом будет работать с нагрузкой и воем. Не зря ставят пусковую ёмкость и рабочую 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Леня написав:

А що, якщо більша ємність, то може не стартанути?

Звісно! Бо ємність разом з індуктивністю та опором обмотки має створити зміщення електричного поля 120 градусів. Більше/меньше - вже не 120 градусів.
Пусковий тут ні до чого. Бо немає навантаження на старті.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такі да шановне панство! Причина була у великій ємності конденсатора. Всім дякую!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку