18 повідомлень у цій темі

Доброго часу доби.
Працюю оператором на стойках WL4m, і вже чесно задовбався писати програми прямо на стійці. До певного часу мене все влаштовувало але коли при виконанні складних контурів простих циклів і підпрограм в використанні замало. 

Почав використовувати SolidCAM для генерування коду, але так і не знайшов хоч якогось подібного постпроцесора для генераціїї коду, і часто потрібно корегувати виведені файли. Все б нічого, але не можу підв'язати використання стандартних G-шок типу G83, G81 і тп.
Коли згенерував програму на півсотні отворів з глибоким сверлінням але без використання стандартного циклу програма вийшла аж занадто довга, стойка пішла в зависон на 20хв.
Може хтось вже стикався з подібними темами, або може підказати посилання на теми де допилювали построцесори під WL4m буду дуже вдячний

Змінено користувачем Allden13
помилки)
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

У неї що формат цих циклів не стандартний? 

В інструкції краєм ока глянув - щось якось мутно описано.

стандартно щось типу цього G83 X100 Y25.45 Z30 R2 Q6 F50   наприклад

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DimonDSS написав:

Доброго дня!

У неї що формат цих циклів не стандартний? 

В інструкції краєм ока глянув - щось якось мутно описано.

стандартно щось типу цього G83 X100 Y25.45 Z30 R2 Q6 F50   наприклад

реально не стандартний, ні з чим не порівняти
до прикладу якщо потрібно зробити серію глибоких отворів, окремим кадром пишеш де буде розміщуватись отвір, а потім цикл G83,
і якщо отвір до прикладу глибиною 35мм і з виводом свердла по 5 мм, записується це так:
G83 #2=1 #3=-35 #5=5  F50 - де #2 це початкова висота засвердлювання і точка повернення свердла до продовження, #3 потрібна глибина, #5 проміжки для виводу свердла, F - подача
а якшо G81 #2=1 #3=-35  - де все те саме тільки без проміжків...
після використання циклу варто ще добавити #G0 Z5 (це висота до початку сверління, але записується в наступному кадрі) і наступним кадром G80 як логічне закінчення циклу.
Та якщо іде серія отворів, то далі записується як L83 що означає повторне використання попереднього циклу з тими ж параметрами.
А якщо використовувати цикл нарізання різьби G84 то згадуєш усі матюки світу бо координати кожного отвору пишуться опісля початку циклу...
 

Я такого не зустрічав ні на одному постпроцесорі для SolidCAM
Зустрічав постпроцесор для PowerMILL з майже допиляним контролем, але те що він видає то відро мусору який варто перелопачувати в ручну і корегувати.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оце намутили...... Походу цикл виконаний у вигляді макроса.

Простою корекцією постпроцесора це не пропишеш, і готового поста під цю стойку я не бачив. 

Добре що ми не поставили собі WL на токарний :-). 

 

 

Змінено користувачем DimonDSS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DimonDSS написав:

Оце намутили...... Походу цикл виконаний у вигляді макроса.

Простою корекцією постпроцесора це не пропишеш, і готового поста під цю стойку я не бачив. 

Добре що ми не поставили собі WL на токарний :-). 

 

 

 

 Это просто нормальной документации на создание постпроцессора в солидкам не завезли. В Creo с этим попроще, можно править без проблем практически все что угодно, в папке со стандартными постами лежит PDF, который описывает структуру и команды файла постпроцессора. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

 

 Это просто нормальной документации на создание постпроцессора в солидкам не завезли. В Creo с этим попроще, можно править без проблем практически все что угодно, в папке со стандартными постами лежит PDF, который описывает структуру и команды файла постпроцессора. 

До речі так і є, якщо взяти PowerMill чи Simco все аналогічно підлаштовується, а з SolidCam  ціла біда.
 

Змінено користувачем Allden13
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DimonDSS написав:

Оце намутили...... Походу цикл виконаний у вигляді макроса.

Простою корекцією постпроцесора це не пропишеш, і готового поста під цю стойку я не бачив. 

Добре що ми не поставили собі WL на токарний :-). 

 

 

З токарним трохи інша історія. WL на токарному мені показалась зручнішою як до прикладу з Sinumeric.
Якщо писати програму на стійці то стандартними циклами виходить досить зручно користуватись.

Але є свої але, якщо різати багатозахідну різьбу то це цілі танці з бубном.

WestLab гарно вписується для роботи з якимось мало серійними задачами на гаражах, але не конкурентна з сучасними системами.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ми взяли китайську SZGH  1000 серії. Китайці хоча б без усякої самодіяльності передерли фанук у плані G коду.  Для токарки там стандартні фануковські цикли, зручно.  І для гаражів це  кращий вибір ніж WL з точки зору ціни ;-). Єдиний нюанс - у всьому потрібно розбиратись самому, щось добитись від тих китайців нереально.  А WL іде більше для модернізації старих ЧПУ, я так розумію її без проблем конектять з аналоговими приводами. У мене ж і так була тільки механіка від 16а20 без двигунів (зато без виробітки бо той верстат роздерибанили так і не запустивши в 90 ті), тому поставив серви, до них уже не було змісту брати в 3 рази дорожче той вестлаб. 

Він що реально починає тормозити коли програма велика???. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, DimonDSS написав:

 

Він що реально починає тормозити коли програма велика???. 

Все залежить від покоління. В нас на фірмі кілька верстатів з WL і всі вони по різному відпрацьовують.

На одному драконі закидав програму до 300 кадрів і він підвисав як старий пентіум  (а верстат 4 осьовий:D), на іншому і 500 кадрів навіть не відчувались, можна було запустити в роботу і паралельно корегувати іншу програму, тому тут скоріше все від заліза шо в середині.
В мене був досвід з 16А20 на стойках WL4t і Sinumerik 802c, і чесно скажу різниця в них велика в роботі. Коли працюєш на вестлаб то він простіший в  швидких обдірних роботах, коли поверхні однотипні без всяких радіусів і різьби тільки прості, а в сіменс можна легко вставляти радіуса, галтелі а саме круте це нарізання різьб (будь яких)B|.
але в Sinumeric налаштовуватись довше

Змінено користувачем Allden13
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо просто треба переключити стійку в роботу зі звичайним ISO-code? В мене теж були проблеми на Siemens 802 з налаштуванням циклів в solid CAM поки не переключив стійку в режим ISO code

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Allden13 написав:

До речі так і є, якщо взяти PowerMill чи Simco все аналогічно підлаштовується, а з SolidCam  ціла біда.
 

В PM токарка появилась или нет? 

18 годин тому, DimonDSS написав:

Ми взяли китайську SZGH  1000 серії. Китайці хоча б без усякої самодіяльності передерли фанук у плані G коду.  Для токарки там стандартні фануковські цикли, зручно.  І для гаражів це  кращий вибір ніж WL з точки зору ціни ;-). Єдиний нюанс - у всьому потрібно розбиратись самому, щось добитись від тих китайців нереально.  А WL іде більше для модернізації старих ЧПУ, я так розумію її без проблем конектять з аналоговими приводами. У мене ж і так була тільки механіка від 16а20 без двигунів (зато без виробітки бо той верстат роздерибанили так і не запустивши в 90 ті), тому поставив серви, до них уже не було змісту брати в 3 рази дорожче той вестлаб. 

Він що реально починає тормозити коли програма велика???. 

ИМХО я лучше LinuxCNC поставлю, чем кетайцев, ну их. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З лінукс теж все не так просто.  Просто там робиться фрезерок на ЛПТ порті. А з Месою вже виникають нюанси, танці з бубном і риття форумів. От знайомий недавно ставив месу і ні в яку не хочуть працювати кінцевики  в нього, А інтерфейсу діагностики входів виходів я так розумію там немає. Не зрозуміло чи то якась програмна біда наприклад в прошивці меси чи то порти дохлі чи ще щось. Також тут на форумі були в людини проблеми з різьбами на лінуксі.

Якщо би суто собі то може би і бавився з лінуксом, а тут є начальство.

Плюс ця стойка прийшла з усіма кабелями заданої нами довжини (правда були косячки і там), що дуже спростило установку. Розпаювати сотні дротів то не так просто як здається. Ну і вона під токарний зразу, тобто там уже прошитий алгоритм стандартної револьверки і т д.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, Allden13 написав:

На одному драконі закидав програму до 300 кадрів і він підвисав як старий пентіум  (а верстат 4 осьовий:D), на іншому і 500 кадрів навіть не відчувались

Якщо це суто під час завантаження з флешки то нічо, головне щоб під час обробки не ставав і не думав :-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DimonDSS написав:

З лінукс теж все не так просто.  Просто там робиться фрезерок на ЛПТ порті. А з Месою вже виникають нюанси, танці з бубном і риття форумів. От знайомий недавно ставив месу і ні в яку не хочуть працювати кінцевики  в нього, А інтерфейсу діагностики входів виходів я так розумію там немає. Не зрозуміло чи то якась програмна біда наприклад в прошивці меси чи то порти дохлі чи ще щось. Також тут на форумі були в людини проблеми з різьбами на лінуксі.

Якщо би суто собі то може би і бавився з лінуксом, а тут є начальство.

Плюс ця стойка прийшла з усіма кабелями заданої нами довжини (правда були косячки і там), що дуже спростило установку. Розпаювати сотні дротів то не так просто як здається. Ну і вона під токарний зразу, тобто там уже прошитий алгоритм стандартної револьверки і т д.

 

 У меня уже 3 года токарник с линуксом, отлично все работает. Диагностика GPIO есть, выводи любые пины. С резьбами проблем не возникало, кроме чисто механических, когда привод не успевает разгонять станок. Кетайцы продали дохловатые сервы, хоть и брал их с запасом. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, DimonDSS написав:

Ну і вона під токарний зразу, тобто там уже прошитий алгоритм стандартної револьверки і т д.

   Я программу смены инструмента написал за 1 день и то потому что на тот момент не особо представлял, как это делается, сейчас это вопрос одного двух часов

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DimonDSS написав:

Якщо це суто під час завантаження з флешки то нічо, головне щоб під час обробки не ставав і не думав :-)

:D при завантаженні з флешки іде стоп по приводах, і чекаєш до поки не витягнеш (це нюанс WestLabs)
і так, якраз при роботі і підвисає. Тому стараюсь писати короткі програми з використанням стандартних циклів.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

В PM токарка появилась или нет? 

 

бачив тільки фрезерний варіант
Для токарного і стандартних циклів мені поки вистачає

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, Allden13 написав:

:D при завантаженні з флешки іде стоп по приводах, і чекаєш до поки не витягнеш (це нюанс WestLabs)
і так, якраз при роботі і підвисає. Тому стараюсь писати короткі програми з використанням стандартних циклів.

 

Может что-то не то с питанием?  У меня были частые глюки подобного плана до тех пор пока блок питания не поменял. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку