Shender

Що за модель свердлильного верстату

12 повідомлень у цій темі

Підскажіть будьласка  що за модель свердлильного верстату? Знайшов на металобрухті че є сенс його відновлювати ? Дякую 

EA837468-F789-4AD4-A2F3-88FC96D99231.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Верстат ВСН р20 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Shender написав:

Підскажіть будьласка  що за модель свердлильного верстату? Знайшов на металобрухті че є сенс його відновлювати ? Дякую 

EA837468-F789-4AD4-A2F3-88FC96D99231.jpeg

Звісно є сенс, якщо він вам потрібен. Я такий своєму куму купив і відреставрував. Кум працює на ньому і не нарадується. Верстат дуже тихий і компактний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, будем приводити до ладу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ВСН р20. В мене теж стоїть такий. Тихий, але свердла на ньому до 10мм використовую. А більші вже на 2м112. Ось він в моїй темі є, але сфотографував без двигуна. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я батькові такий відреставрував , шпіндель точив новий і фрезерував під 4 шліца  а в приводну втулку впресував втутку від нш 10  тим самим усилив даний вузол + зробив конус В16  зараз є можливість встановлювати  свардла до 16мм , +зробив під 2 радіальних і 1 упорний саму посадку шпінделя, в оригіналі там це все кульгає але розігнатися є куди 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

я батькові такий відреставрував , шпіндель точив новий і фрезерував під 4 шліца  а в приводну втулку впресував втутку від нш 10  тим самим усилив даний вузол + зробив конус В16  зараз є можливість встановлювати  свардла до 16мм , +зробив під 2 радіальних і 1 упорний саму посадку шпінделя, в оригіналі там це все кульгає але розігнатися є куди 

Ви самі це робили чи десь замовляли? Маю НС 12 почали бити свердла 10 і більший діаметр свердлити неможливо, замінив всі підшипники, замінив 3 патрони, купив шпиндель на 6 пазів, шліфував конуси шпинделів яких маю вже три - результат нуль, як било так і б’є , особливо коли шпиндель піднятий вверх. Може є сенс повністю замінити піноль? В нормальному стані заводську думаю вже не має, а виточити нову ніхто небереться. Можливо щось мені порадите, дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, waleriy написав:

Ви самі це робили чи десь замовляли? Маю НС 12 почали бити свердла 10 і більший діаметр свердлити неможливо, замінив всі підшипники, замінив 3 патрони, купив шпиндель на 6 пазів, шліфував конуси шпинделів яких маю вже три - результат нуль, як било так і б’є , особливо коли шпиндель піднятий вверх. Може є сенс повністю замінити піноль? В нормальному стані заводську думаю вже не має, а виточити нову ніхто небереться. Можливо щось мені порадите, дякую.

Робив сам , 

А у вас я дідозрюю що биття задає  приводна втулка придивіться ! Підшипники міняли чи на 3х шпінделях ті самі ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Підшипники міняли чи на 3х шпінделях ті самі ?

Міняв всі, на шпиндельній втулці 2 рази, і на кожний шпиндель нові ставив, на останньому який мені зробили на 6 пазів міняв 2 рази. З кожною заміною і налаштуваннями стає все гірше і гірше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, waleriy написав:

Міняв всі, на шпиндельній втулці 2 рази, і на кожний шпиндель нові ставив, на останньому який мені зробили на 6 пазів міняв 2 рази. З кожною заміною і налаштуваннями стає все гірше і гірше.

чудеса 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

чудеса 

Ні чого чудесного не бачу😊

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку