Vitaliy23

Структурна схема автоматизації припливної системи вентиляції.

7 повідомлень у цій темі

Слава Україні! Я не знаю як зробити структурну схему автоматизації припливної системи вентиляції з частковою рециркуляцією підтримання вмісту СО2 в приміщенні. Я прошарив весь інтернет і майже нічого не знайшов. А мої знання в цій сфері нічим не можуть зарадити. Тому я хочу звернутися до спеціалістів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ajax

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як мені набридла ця спотворена українська мова через гугл-перекладач - то заготівлі (процес) замість заготовки, то припливна замість приточна.

 

А по темі - берете технологічну схему, дивитесь на алгоритм керування, вибираєте що потрібно знати і чим керувати, а потім розставляєте на ній датчики, актуатори і прилади керування. Схема автоматизації у відриві від технології не існує.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години тому, Vortex написав:

Як мені набридла ця спотворена українська мова через гугл-перекладач

згоден, дуже помітно чі людина просто помилки робе чі гугл-перекладач

і замітте, всі користувачі, які користуються гугл-перекладачем з реєстрацією з весни 2023

"совпадєніє? - нє думаю"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видані попередження, Наступне повідомлення на мовну тему - штраф без жодного попередження.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vitaliy23 написав:

Я не знаю як зробити структурну схему автоматизації припливної системи вентиляції з частковою рециркуляцією підтримання вмісту СО2 в приміщенні.

Шось суть задачі без автоматики не сильно уявляю...

Що компенсує та приточка (витяжку мабуть)?

Що та витяжка витягує? (ну бо просто так тягнути сенсу немає)

Як організована рекуперація вуглекислоти?

Ітд...

Хто ж підкаже автоматику для незрозумілої технологічної частини?

 

А як є технологічка, то простіше: датчики/концевики/контрольовані параметри = входи. Виконавчі пристрої/сигналізуючі лампи/сигнали = виходи. І в'яжіть яким небудь FBD (чи не FBD) логікою технології їх між собою.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Олек77 написав:

Шось суть задачі без автоматики не сильно уявляю...

Це, напевно, студент якому видали завдання на розсуд викладача і за законом Стелі.

Щодо завдання - це, наприклад типова схема клімат-контролю автомобіля з вхідною триходовою засувкою (від внутрішньої циркуляції до повного забору повітря ззовні). Майже таким чином працюють руфтопи для повітряного опалення - схем в інтернеті скільки завгодно. Як мінімум потрібний один (краще 2) центробіжний вентилятор, опалювач та/або кондиціонер та вхідна засувка. Зволожувач, фільтри, датчики і засувки по зонам, частотні перетворювачі і т.д. додавати по смаку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку